Autoškola Semecký - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Semecký

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Semecký < <

- dne 24.6.2010 se instruktor dostavil na lekci o 30 min později s odůvodněním, že sledoval ms ve fotbale;
- dne 8.8.2010 (neděle) byla jízda zrušena 2 min před sjednaným začátkem s odůvodněním, že musí jet s někým jiným;
- dne 9.8.2010 (pondělí) byla jízda zrušena 15 min před sjednaným začátkem s odůvodněním, že má instruktor od středy zdravotní potíže;
- dne 16.8.2010 se instruktor na jízdu vůbec nedostavil, telefonicky se omluvil 1 hod po smluveném začátku; tentýž den byla ukončena spolupráce.
vloženo: 20. srpna 2010
vložil: petra, emailová adresa nezveřejněna

V téhle autoškole jsem byla max. spokojená, nikdo na mě neřval, ale naopka učitel byl v klidu a hodně mě toho naučil a já mu za to strašně moc děkuju, za jeho pevné nervy a za tu trpělivost, kterou snámi se všemi má a měl.
vloženo: 21. ledna 2010
vložil: Renata, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Semecký osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Semecký < <

Autoškola Semecký - navigace