Autoškola Setnička - hodnocení a reference

Spojenost
vloženo: 6. září 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Syn si rozšiřoval oprávnění aby se mohl živit,jako profesionální řidič.Jelikož u této autoškoly dělal i skupinu B a po úspěšně složených zkouškách v ten den byl zahájen okamžite rozšiřovací kurz na skupinu C a kurz byl uhrazen v plné výši.Jelikož člověk nezná změnu zákonů o kterých by měl informovat lektor či majitel autoškoly ohledně lékařských posudků.Bylo zřejmé,že syn nepotřeboval nový lékařský posudek.Takto to aspoň pan Setnička tvrdil.Žil jsem v tom domění,že to není potřeba,protože dříve (rok 2005) to tak aspoň fungovalo,že si člověk udělal na jednu lékařskou zprávu veškeré skupiny.
V dnešní době akorát z lidí tahají peníze a pan Setnička je jedním vzorným případem.Dnes to vyšetřuje kriminální Policie a nikdo neví,jak to dopadne.Podle dobrých informací má z falšovanou lékařskou zprávu několik desítek lidí.Toto se řeší už přes rok a stále se nic neděje.Autoškola pana Setničky dále vyučuje a těží.Tudíž jsem toho názoru,že pokud lidi mají rozum a všech pět pohromady určitě si tuto autoškolu nevyberou.Neférové jednání,odkládání zkoušek a dál si to už každý domyslí a tím navazuji na názor pana Bucik z 18.2.2015.
vloženo: 30. září 2015

Bucik - Předevčírem, 21.54 - Odpovědět X
Syna vyucoval v autoskola mlady setnicka. Zjistil jsem ze nema zadne opravneni vyucovat. Synovi jsem zaplatil autoskolu aby ho ucil clovek co tomu rozumi ne nakej nouma a este chtěl půjčit ke všemu peníze na naftu i když uz autoškola byla zaplacena

vloženo: 20. února 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tato autoškola vás připraví na všechny možné i nemožné kombinace problémů, které mohou v silničním provozu nastat. Nikdy nevíte, kdy se dostanete do cíle a co se v průběhu školení bude dít.Pokud chcete dorazit včas domů, vezměte s sebou sadu nářadí, náhradní díly, kanistr s palivem pro svůj druh vozidla a případně nabitý mobil, kterým se dovoláte kamarádovi, kterého je dobré informovat, kam pro vás dojet a případně odtáhnout.....
vloženo: 30. března 2014

ete potrebuju dodelat je to tam dobre:)
vloženo: 30. května 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

byla jsem spokojena jeste pujdu delala motorku uz se tesim
vloženo: 30. května 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

přihlásil jsem se v dubnu, a v půli června hotovy jízdy, čekal jsem pouze na 18. narozeniny abych mohl k závěrečkám, takže 4 srpna závěrečky. mohlo být bývalo hotovo v půli července. před závěrečkama mi nechali dvě jízdy abych to za ten měsíc prodlevy nezapomněl. Cena naprosto ideální, připravenost dobrá. vozový park mírně zastaralý, trochu lenivý, na autoškolu ale více než dostačující, ale už byl obnoven. Přístup instruktorů bych řekl dobrý, vždy mi vyšli vstříc. každý si tu stěžouje na rychlost kurzu, ale kdyby byl krátký, tak asi nebudete dobří řidiči. někteří si myslí že jsou ještě než do autoškoly vlezou, pak to na cestách tak vypadá, ve výuce není kam chvátat.
vloženo: 11. srpna 2011

Nedoporučuji v žádném případě. V kurzu jsem od loňského léta a zkoušky jsou v nedohlednu. Jediné pozitivum je cena, ale za, jakou cenu.
Raději si připlaťte.
vloženo: 8. dubna 2011

nedoporučuji
vloženo: 9. února 2010

nedoporučuji
vloženo: 9. února 2010
vložil: kristýna,

nebyla spokojenost s připraveností, ani kolečko do tachometru jsem neměl před zkouškou zhlednout.
vloženo: 30. srpna 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Setnička osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Setnička < <

Autoškola Setnička - navigace