Autoškola Ševčík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ševčík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ševčík < <

Zdravím, muj kamarád u tohoto agresivního pána dělal autoškolu. Musim říct že horší autoškolu jsem v životě neviděl. Totálně neprofesionální přístup k žákům, vulgární vyjadřování a další hrozný věci. Údajně když si vymyslel trať, upozornil na zatáčku maximálně vteřinu před tím, než měl odbočit. Následně se začal vztekat a bouchal do všeho možného a házel i věcma na přední sklo. Za mě tento člověk by neměl absolutně dělat instruktora, žadná profesionalita, žádna úroveň a ani žádný respekt vůči nováčkům. Nedokázal říct ani teorii, nevysvětlil funkci vozu i když seděl poprvé v autě, následně mu za to ještě vulgárně vynadal, že už to má dávno umět. Nedoporučuji nikomu tuto autoškolu, učí vás naprostý agresivní kretén který nemá nic jiného na práci, než komandovat lidi :)
________________________
Můj bratranec má kamaráda a ten kamarád má spolužáka, který má souseda a ten říkal, že jeho brácha byl s touto autoškolou spokojeny :-)
vloženo: 10. listopadu 2023

vloženo: 9. listopadu 2023

skvělá domluva, ochota, výborný přístup, podpora myslím že lepší autoškola a za tuhle cenu neexistuje
vloženo: 3. února 2013
vložil: Marek Bareš, emailová adresa nezveřejněna

Tak předně, sic je na stránkách že je z Řep, tak autoškola je v Radotíně, ale to není problém. Dá se domluvit na jakémkoliv místě které vyhovuje. Jelikož jediným instruktorem je zároveň majitel, nemůžete potkat nikoho jiného. Je to naprosto klidný a vyrovnaný člověk. Myslím že nic lepšího jsem si vybrat nemohl, supr přístup, žádný řvaní. A pokud se zajímáte o auta, tím líp, s tímhle člověkem si i supr pokecáte.
vloženo: 25. října 2009
vložil: Karel Vnouček, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Ševčík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ševčík < <

Autoškola Ševčík - navigace