Autoškola Šiler - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šiler

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šiler < <

Pana Šilera doporučuji všem, kteří chtějí úspěšně projít výcvikem v autoškole. Vždy mi vše v klidu velmi odborně vysvětlil, je to opravdu profesionál s dlouholetými zkušenostmi :-)
vloženo: 7. května 2021
vložil: Josef, emailová adresa nezveřejněna

Úžasný trpělivej učitel. Veliká snaha Vas dov&#279;st k úspěchu mě určitě pomohu a a diky tomu jsem to zvládl.Moc Děkuji Všem tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 23. února 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Mohu jenom doporučit, vše vysvětlí tak obsáhle že si to zapamatujete, klidný přístup a skvělá příprava na zkoušky udělal jsem na poprvé.
Děkuji Pane Šilere
vloženo: 7. března 2015
vložil: Josef Hrubý,

Děkuji Pane Šilere
vloženo: 7. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velice profesionální a lidský přístup ke všem žákům. Trpělivost,vstřícnost. Nejlepší autoškola v okolí, kterou mohu všem ostatním doporučit. Pan Šiler má zájem lidi opravdu naučit a dává jim víc než dostat mají.
Výborné.

Alena.
vloženo: 3. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

není co dodat - na jedničku. Pan Šiler je báječný člověk, vtipný, nekonečně trpělivý a naučí. Navíc vás spolehlivě zbaví strachu bát se jezdit. jenom díky němu jsem dokončila jízdy a konečně se přestala v autě klapat a bát:-) Na zkouškách vás psychicky podpoří:-)Pane Šiler děkuji mnohokrát:-)
vloženo: 7. září 2012
vložil: Pavla Mendelová,

Vřele doporučuji p. Šilera většího kliďase široko daleko nenajdete a hlavně vše dobře vysvětlí i tomu kdo za volantem nikdy neseděl. Autoškolu jsem udělal na první pokus.
vloženo: 17. dubna 2012
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Autoškoly jsem se velmi bála, ale kamarádka mi doporučila právě pana Šilera. Rozhodla jsem se hned a podala přihlášku. V životě jsem v autě neseděla, ale naštěstí vše dopadlo dobře. Pan učitel byl trpělivý a nejdůležitější bylo, že byl velmi vtipný a milý. Závěrečné zkoušky jsem úspěšně složila napoprvé a musím podotknout, že i sám pan učitel nás velmi podpořil, jak psychicky, tak i při samotných jízdách. Doporučuji všem :)
vloženo: 30. října 2011