Autoskola Šimčák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autoskola Šimčák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoskola Šimčák < <

Nejlepši učitel na svete pomohl mi dostat jsem řidičak a pan učitel mel radost.Jinak bylo všechno pořadku
vloženo: 12. října 2022
vložil: Dominik,

Velká výhoda této autoškoly je, že můžete začít hned, jak potřebujete. Teoretický výcvik začíná každé pondělí ve 4 hodiny. Jízdy můžete zažít také skoro hned. Celou dobu jezdíte v jednom autě s jedním učitelem. Domluva byla s panem Šimčákem dobrá, přes telefon nebo se domluvíte na jízdu v autě. Je vidět, že má pan Šimčák zkušenost a ví, co dělá.
Doporučuju celou dobu často parkovat, ale to bych doporučila kazdemu, co dělá autoškolu
vloženo: 10. června 2022

vloženo: 10. června 2022

Pana Simčáka musím doporučit. Celý výcvik proběhl v pořádku, učitel byl nápomocný, v klidu, trpělivý. Vůbec se nerozčiloval. Holky se nemusí bát osahávání ani nevhodných keců, jak je zvykem v jiných autoškolách. Dobře se s ním povídá, pohodová autoškola.
vloženo: 9. června 2022

Absolvoval jsem kurz u pana Šimčáka a byl jsem nadmíru spokojen. Hodný, milý a trpělivý člověk. Dokáže vše velmi dobře vysvětli a vše řeší v klidu. Při domluvě na cvičné jízdy nebyl nikdy problém.. Všem bych ho doporučil.
vloženo: 6. ledna 2016

Učitel byl pohodář. Když něco pokazíš, tak nedělalá z toho tragedii :-)
vloženo: 9. září 2013

Na zkoušku jsem byla dobře připravená a u zkoušky jsem byla docela klidná. Všechno probíhalo v pohodě a v klidu.
vloženo: 13. března 2013

Všem vřele doporučuji!
vloženo: 10. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna