Autoškola Šimonová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šimonová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šimonová < <

Autoškolu u paní Šimonové hodnotím velice pozitivně. Byl jsem velmi spokojený se zkušeností, kterou jsem získal v této autoškole. Instruktoři byli velmi profesionální a trpěliví, což mi hodně pomohlo, protože jsem měl pár obav z řízení. Každá lekce byla dobře plánovaná a strukturovaná, a tak jsem se postupně cítil jistěji za volantem.
Zvláště bych chtěl vyzdvihnout pana Jíru, který byl mým hlavním instruktorem. Jeho přístup byl výjimečný, vždy se snažil vysvětlit každý krok a odpovědět na mé otázky s trpělivostí a porozuměním. Cítil jsem se opravdu podporován a motivován k dosažení mého cíle získat řidičský průkaz.
Tato autoškola je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí získat důkladnou a profesionální výuku řízení. Děkuji všem instruktorům za jejich trpělivost a péči během mého vzdělávacího procesu. Doporučil bych tuto autoškolu každému, kdo hledá spolehlivé místo k získání řidičského oprávnění.

vloženo: 21. února 2024

Paní Šimonovou hodnotím jako velmi profesionální a schopnou. Řízení jsem se velmi bála. Pro auto nemám příliš cit a celkově je pro mě multitasking velmi náročný. Paní Šimonová mě velmi dobře připravila. Držela jsem se jejich rad, jak z teorie tak praktické části. Divy ní jsem zvládla obě zkoušky na poprvé. Nyní mi v autě moc chybí &amp;#128513; Je to správný tip parťáka, vždy měla vůz pod kontrolou a já se s ní cítila při jízdách velmi komfortně ( v rámci možností &amp;#128513; ) Autoškolu Šimonová velmi doporučuji. &amp;#128077;
vloženo: 6. února 2024
vložil: Daniela ,

Paní Šimonovou jsem si vybrala na základě pozitivních recenzí na googlu. Jsem typ žáka, který má z řízení opravdu strach a potřebovala jsem, aby se mi instruktorka věnovala na 100 %. Bohužel naše jízdy obnášely pouze ezo povídání ze strany p. Šimonové a k provozu na silnici jsem se nedozvěděla téměř nic.
Další věcí, která by mohla spoustě lidem nevyhovovat je, že má naftový vůz v plné výbavě včetně rozjezdového asistenta. Toto jsem ovšem v té době netušila, proto jsem si nikdy nemyslela, že až vyjdu z autoškoly, nebudu umět rozjet benzínové vozidlo bez asistenta rozjezdu. Nyní, po absolvování autoškoly s p. Šimonovou, chodím na kondiční jízdy do jiné autoškoly a pokouším se překonat svůj strach z řízení, který se mi vytvořil po autoškole.
P. Šimonovou doopravdy nedoporučuji.
vloženo: 2. listopadu 2023

Není co vytknout.
vloženo: 3. prosince 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Teorie s paní Šimonovou byla výborná, to samé zdravověda. Přístup mého učitele v autoškole při jízdách byl horší a chodila jsem na jízdy pod velkým stresem. Byl velmi nepříjemný a jakožto učitel by měl mít větší trpělivost vzhledem k tomu, že většina z nás sedí za volantem poprvé.
vloženo: 2. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vložil: Radim, emailová adresa nezveřejněna

Paní Šimonová
neumí naučit řídit ještě vás potopí jak jí ničíte auto a kolik to stojí peněz, mluví jenom o ezoretice a o kravinách za takový peníze a ještě navíc nevíte jestli to vůbec uděláte
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Paní Šimonová nemá profesionální přístup. Neumí učit.

Zkoušky se u ní průměrně dělají na 3. pokus. Během jízdy vypráví žvásty o ezoterice a očkování.

Rozhodně nedoporučuji, zbytečně vyhozené peníze...

Dobrý pristup
vloženo: 18. srpna 2021
vložil: Kateřina škvorova , emailová adresa nezveřejněna

Přístup paní Šimonové byl skvělý. S časem mi vyhověla jak jsem potřeboval a neměla a tím nejmenší problém. Příprava na zkoušky byla skvělá a vše jsem udělal napoprvé.

Doporučuji všemi deseti.
vloženo: 28. prosince 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurz proběhl profesionálně, paní Šimonová je velice trpělivá, i když mi to nešlo zkoušely jsme to co nejvíc.

Ano na zkoušky jsem se cítila připravená za pouhé 4 tydny, měla jsem rychlokurz.

Autoškole bych asi nic nevytkla.

Rozhodně doporučuji &#128077;&#127995;
vloženo: 6. října 2020

Autoškola byla super, trochu jsem se bála testů ale ty jsem taky zvládla. Jízdy jsem se taky bála ale zbytečně.
vloženo: 23. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Šimonová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šimonová < <

Autoškola Šimonová - navigace