Autoškola Šipka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šipka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šipka < <

Děkuji paní lektorce. Připravila mě na všechno , měla trpělivost a díky ní jsem zvládl zkoušky na první pokus. Mockrát děkuji a autoškolu vřele doporučím všem.

vloženo: 11. října 2019
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna

Paní instruktorka byla úplně úžasná autoškolu jsem sni zvládl do měsíce 15dni jízdy a po 14dnech jsem šel k testům a testy na výbornou hned na poprvé, dokázala mě naučit hrozně rychle všechno doporučuji úplně všem
vloženo: 13. prosince 2018
vložil: Jan Fabianiš ,

Ano za zkouškovou jízdu si platíte zvlášť, do ceny autoškoly toto započteno není. O zbytku komentáře netřeba polemizovat, potažmo když se zde objevil podruhé stejný.Potrefená husa vždycky kejhá.
vloženo: 11. března 2018

Autoškolu nemohu doporučit. Pominu-li výuku teoretické části v McDonalds či na lavičce, tak výuka praktické části z jízd je velmi nekvalitní.Paní lektorka je dosti netrpělivá, samostatná jízda a ovládání auta je viceméně nemožná,jelikož během výuky vám bude neustále točit volantem, přeřazovat a šlapat na pedály po celou dobu výcviku, který je v rozsahu 26 hodin namísto uváděných a zákonem stanovených 28! Co se týče výcvikového automobilu, tak to již také není v nejlepší kondici. Nakonec jsem přestoupila do jiné autoškoly, kde výuka jízd byla diametrálně odlišná.
vloženo: 8. března 2018

Nedoporučuji,raději si připlatit a jit do lepší autoškoly kde se žákům věnuji a dělají svojí praci rádi.
vloženo: 13. února 2018

Bohužel autoškolu nedoporučuji,neprofesionální přístup k žákům,paní učitelka neochotna.Co se týče hodiny teorie tak abych se učila v Mc donaldu nebo na parkovisti v autě mi prijde dost podurovni.A jak se píše ze ma 90% úspěšnost,tak dle meho nazoru co jsem vysledoval tak ma tak 30%.
vloženo: 29. ledna 2018

Jsem neskonale vděčná paní lektorce, která mě po 40 letech od získání řidičského průkazu kondičními jízdami naučila řídit auto. Předala mi cenné rady, zkušenosti a měla se mnou velkou trpělivost. Tuto autoškolu doporučuji všem bez ohledu na věk.
A.Kř.
vloženo: 16. listopadu 2017

S autoškolou Šipka jsem velmi spokojená. Na testy jsem byla připravená a udělala jsem je samozřejmě hned.Paní lektorka má individuální přístup a vždy mi věnovala čas a vše mi vysvětlila znova i uvedla příklady.Hodně také kreslila na papír pro lepší zoorientovaní. Vše bylo v pořádku.
vloženo: 10. října 2015

Autoškolu můžu doporučit. Paní lektorka má skvělý přístup, velmi individuální a snaží se vždy pomoct a vyjít vstříc.
vloženo: 8. října 2015

Pristup super, cenove dostupne. Spoustu jsem se toho naucila. Testy jsem udelala hned. S touto autoskolou jsem byla spokojena,muzu doporucit.
vloženo: 14. února 2015

S autoskolou Šipka jsem byla velmi spokojena. Pani ucitelka je velice ochotna a vstřícná. Osobni pristup, vzdy dobre poradila. Cena prijatelna. Na testy mne pripravila na 100%. Jizdy taky v pohode. Tuto autoskolu doporucuji.
vloženo: 14. února 2015

Pani je sympaticka, rychla domluva na dalsim terminu jizd bez cekani. Osobni a individualni pristup,pani se snazi Cam ve vsem vyhovet a naucit. Myslim si, že pro penize to nedela,jak tady nekdo psal. Tolikrat mi rekla, ze je u me zbytečně jezdit, ze to udelam a opravdu. Asi by to nerikala kdyby chtela penize z jizdy,ktere uz jsem si pak doplacela!Ma opravdu radost kdyz to udelate:) hodne se Vam prizpusobi na terminu jizd
vloženo: 17. ledna 2015

Autoškola nenaučila nic. Akorát sebrala peníze. Testy jsem dělala dvakrát a nakonec jsem raději šla jinam,kde mi bylo řečeno,že mě za ty peníze mě nic nenaučila. Opravdu nedoporučuji jsou to jen vyhozené peníze.
vloženo: 17. srpna 2014

Vřele doporučuji. Svérázná, ale naučí, pokud ten člověk není levý.
vloženo: 13. prosince 2012

učitelka udělá pro studenty maximum, trpělivost a ochota se přizpůsobit je pokaždé.
vloženo: 12. září 2010
vložil: Rosta,

Ja jsem byla velmi spokojena,nemam zadne negativni poznamky. Jen ty dobre. Vrele doporucuji!!
vloženo: 24. prosince 2009
vložil: veronika, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola, u které dělají klienti pravidelně závěrečnou zkoušku na 2-5pokus! O čem to vypovídá??? Buď o totální neschopnosti učitele, v tomto případě arogantni instrukorka, nebo o velice rafinovaném způsobu vydělávání, neboť se ji za každý další pokus kutaleji penize do kapsy. Navíc ji každý inspektor miluje jako třísku v zadku. Tedy vřele doporučuji:o) David
vloženo: 14. ledna 2009

Kdo muzete, teto auto"skole" se vyhnete. Baba co chce jen ryzovat penize a nema snahu nic naucit!...neudelejte stejnou chybu.bohuzel se reklamovat autoskola asi neda.nasranost 2!
vloženo: 13. ledna 2009
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

Učí to sama, kdysi zrušila pobočku jedné autoškole, která ji vytáhla z pracáku. Nevím co dodat, jsem totiž její student, nasranost!!
vloženo: 24. září 2008
vložil: Jiří Saj, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Šipka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šipka < <

Autoškola Šipka - navigace