Autoškola Sladovník - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sladovník

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sladovník < <

Už nikdy více. Všechno ve spěchu. Pořádně nic neřekne a pak se strašně diví. Vozový park zastaralý a funkčnost motorek je na zváženou. Při čekaní na jízdy 14 dní nezavolá, nereaguje na telefon a pak se vše dohání na poslední chvíli den před závěrkami. Raději si připlatit a jít jinam. Moje čtvrtá autoškola a nejhorší.
NEDOPORUČUJI
vloženo: 24. června 2021

vloženo: 1. prosince 2020
vložil: Pepa , emailová adresa nezveřejněna

Dělal jsem u pana Sladovníka A skupinu. Bez předchozích zkušeností. A výsledek, 1A special a už jezdím 5 tou sezónu a stále ho doporučuji všem známým i neznámým. Šel bych klidně znova. Ale už mám všechno.&#128077;
vloženo: 15. září 2020

Tuto autoškolu mohu jen doporučit všem.Je to tak jak se píše,pan Sladovník je super člověk.
Děkuji Dušková
vloženo: 16. prosince 2018
vložil: Dušková,

Úžasný Člověk na správném místě
vloženo: 8. února 2016
vložil: Vladimíra Vošmiková,

Pan Sladovník je nejlepší líbí se mi, že nekřičí ;) Jsem citlivá holka a takový přístup mám nejraději. Vše vysvětlí kolikrát člověk potřebuje mohu jen doporučit :))
vloženo: 29. května 2014

tuto autoškolu doporučuji všem

výborná cena klidný instruktor co naučí
vloženo: 12. února 2014
vložil: jarmila dohnalová,

Vašek Sladovník je velmi dobrý učitel, snaživý a opravdu to naučí. ŘP mám zatím jen na skupinu A1 ale in na tyto jízdy, byl úplně skvělý, naučil vše co bylo potřeba a hlavně v pohodě, bez zbytečného řvaní a rozčilování. Takový přístup, by měl mít rozhodně každý učitel autoškoly! Už se těším až za 2 měsíce budu testovat jízdy pro skupinu B :)
vloženo: 15. ledna 2013
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna

Pan Sadovník je trpělivý učitel. :) Nikdy na mě nekřičí a všechno řeší v klidu
vloženo: 16. listopadu 2012
vložil: Klára ,

Jako študák jsem byl vyplašený zajíc, čtyři hodiny mě nervovali ve favoritu a pak narvali k Vaškovi do vejtry. Nezažil jsem většího pohodáře a učitele zároveň, i když jsem zprvu bral pangejty a steží sešlápl spojku. Nakonec jsem deset let strávil za volantem šest dní v týdnu. Je to frajer, všem nervákům a stydlínům doporučuji !!!
vloženo: 8. října 2012
vložil: ferda, emailová adresa nezveřejněna

Jako študák jsem byl vyplašený zajíc, čtyři hodiny mě nervovali ve favoritu a pak narvali k Vaškovi do vejtry. Nezažil jsem většího pohodáře a učitele zároveň, i když jsem zprvu bral pangejty a steží sešlápl spojku. Je to frajer, všem nervákům aa stydlínům doporučuji !!!
vloženo: 8. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vřele doporučuji. Pan Sladovník je v pohodě, žádný nervák a jde mu opravdu o to, aby se žáci naučili dobře řídit, protože ke zkoušce vás pustí až ve chvíli, kdy na ni máte. D.K.
vloženo: 6. ledna 2012
vložil: D.K., emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem dělal před necelými čtyřmi roky.
Na to jaký jsem nervák, jsem autoškolou proklouznul bez nervů.
vloženo: 14. dubna 2011
vložil: Michal Pirkl,

vřele doporučuji
Doporučili byste autoškolu ostatním?

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
vloženo: 25. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tahle autoškola byla fakt dobrá. Pan SLadovník na vás nezvedne hlas ani kdyby jste to auto totálně sešrotovali.
vloženo: 11. září 2009

Pokud máte s autoškolou Sladovník osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sladovník < <

Autoškola Sladovník - navigace