Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Slezská - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Slezská

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Slezská < <


   Sice nemám zkušenosti s jinými autoškolami, ať už v Ostravě, či mimo ni, takže nemůžu porovnávat jaké jsou poměry jinde, ale po své zkušenosti s Autoškolou Slezská bych své rozhodnutí stejně neměnila. Autoškolu jsem zvolila na základě mnoha kladných hodnocení mých spolužáků, které pro mě byly velmi rozhodující a teď už mohu s klidem říci, že s nimi ve všem souhlasím. Pan instruktor Blecha, který mi byl přidělen byl trpělivý, vždy se mnou vše důkladně prošel, když jsem si nebyla jistá a bála se jezdit většími křižovatkami, stačilo jen říct, a celou hodinu jsme se věnovali jenom jim, dokud jsem nějakou jistotu přece jenom nezískala. Přestože byl časově velmi vytížený, dokázali jsme se vždy domluvit na nějakém termínu, který by byl v souladu i smým dojížděním. Jeho přístup byl vždy profesionální, vstřícný, vnímavý, až mě to donutilo zamyslet se nad tím jak moc zdrchaně musím za volantem vypadat, protože tolik zájmu o mou psychickou pohodu a případné problémy mimo naše hodiny jsem od jednoho člověka snad ještě nikdy nezažila. Nikdy na mě příliš netlačil, když viděl, že dnes to prostě nejde tak jsem to nechali na jindy. Během jízdy jsem si často dění kolem nahlas komentovala, abych si byla jistá, že vše správně chápu a vždy jsem od něj měla zpětnou vazbu, když jsem si nebyla jistá, nemusela jsem se nikdy bát ozvat, aby mi danou věc vysvětlil. Na vše mě připravil jak nejlépe uměl a přestože o sobě často hodně pochybuju, věděla jsem, že s přípravou jakou mám, bych to zvládnout měla. Zkoušky jsem dnes udělala na první pokus a přestože je stále ještě co zlepšovat, vím, že s klidem, rozvahou a nabráním více zkušeností budu v budoucnu jezdit úplně bez strachu a bez problémů. Děkuju Jirko!
vloženo: 2. dubna 2024
vložil: Natálie Žvaková, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Slezská nemůžu nic jiného než doporučit. Čistá učebna, příjemné zacházení, skvělá a jednoduchá domluva. Pan Fusek je nejlepší instruktor, kterého jsem si mohla přát. Vše srozumitelně vysvětlí, v autě je příjemná a pohodová atmosféra. O jeho dovednostech jako učitel svědčí fakt, že jsem zkoušku zvládla na první pokus. 10/10 doporučuji.
vloženo: 28. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Zacházení autoškoly bylo dobré a na zkoušku mě připravilo dostatečně. Určitě bych doporučila i ostatním.
vloženo: 12. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Zdravím,tak i já přikládám kladnou recenzí. S AŠ jsem byla velice spokojená, hodně mě tam naučili.Hlavně pan učitel Fusek! Jízda byla vždy super snim,kolikrát jsem něco pokazila vždy řekl co a jak .takže nemůžu si na nic stěžovat. Sice zkoušky z jízd jsem udělala na podruhé, ale to vůbec nevadi! :-) Určitě autoškolu doporučím dalším kamarádům! ;-) Renáta
vloženo: 16. listopadu 2023
vložil: Renáta , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přikládám aktuální nové hodnocení pro autoškolu Slezská. Ačkoliv jsem zvládla zkoušky až na potřetí, sama vím, že to bylo mou roztěkaností a neopatrností, přesto skvělá zkušenost, jelikož jsem měla možnost si více zajezdit a seznámit se s provozem v Ostravě déle.. Na tuto autoškolu nemám jedinou výtku, učitel se vždy přizpůsobil mému času, nebyl pro něj problém mě vyzvednout například u školy, po domluvě a dokonce vždy když to šlo jsem měla možnost se zavést až domů. Naučil mě perfektně parkovat, orientovat se ve velkém provozu, správně se připojit na připojovácích, jednoduše se orientovat i na těch nejsložitějších křižovatkách a kdybych měla vyjmenovat vše, tak tu jsem do zítra. Jeho kamarádský přístup mě nejen před jízdou, ale i před zkouškou dostal do takové pohody, že jsem se lépe soustředila. Za mě mohu jen DOPORUČIT!
vloženo: 2. ledna 2023
vložil: Dominika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem nadmíru spokojená doporučila bych kazdemu. Hlavně velká spokojenost s instruktorem panem Fuskem.
vloženo: 12. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych nedoporučila ani nejvěšímu nepříteli téměř nic mě tady nenaučili a to nejen mě ale i dalších mnoho žáků kteří byli ve stejném období tady se mnou.Jestli máte zájem o info. jak to zde probíhá klidně mi zavolejte a já vám popovídám jak to je.Myslím že by tuto autoškolu měli pořádně prověřit.telefon mám 603791059
vloženo: 12. září 2019
vložil: Miroslava Rodová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přečetla jsem si spoustu kladných,ale i záporných recenzí. Všechny jsou už staršího data, a tak jsem se rozhodla napsat vlastní aktuální zkušenost pro ty, kteří hledají jakou zvolit autoškolu a rozhodují se (stejně jako já) pomocí internetových recenzí. Autoškolu jsem si vybrala vzhledem k tomu, že ji mám blízko bydliště. Byl mi přidělen pan učitel David,na kterého si tady můžete přečíst hromadu kritiky. Já se nestačím divit. Jeho přístup je perfektní, profesionální, vždy se mi časově přizpůsobil, naučil mě tak dobře řídit a tím i získat sebejistotu, že jsem měla odvahu hned po vyzvednutí ŘP sednout do auta a jet sama do práce. Vždy se mi maximálně věnoval tak dlouhou dobu, jak bylo stanoveno. Nikdy mi nezkrátil vyučovací hodinu, navíc byl ochotný jezdit se mnou i o víkendu v čase, který jsem si sama zvolila. Pokud někdo řekne, že pan David nenaučil, je to pouze o přístupu dotyčného, ne o učiteli. Já doporučuji...:)
vloženo: 28. května 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Delam na ridicskem prukazu A a mohu jenom doporucit. Jezdim s Davidem Papalou a je to parada. David je dobry chlap, komunikace s nim je super, uci me vsechno postupne ze se fakt na masine citim bezpecne a pohodlne a za to mu moc vdecim.
Rozhodne doporucuji pro vsechny co se rozhoduji udelat si ridicak a mohu posoudit s jinyma autoskolama, protoze uz mam 8 let ridicak na auto.
Ondra
vloženo: 24. května 2018
vložil: Ondra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den
jako provozovatel Autoškoly Slezská musím ragovat na neustále napadání mého lektora Davida Papaly. Po několika měsíční spolupráci mohu pouze říci, ža jako lektor je dobrý, kdy nemám k jeho výkonům žádné výhrady. Klienti jsou spokojeni a výsledky u zkoušek jsou uspokojivé. A to jak pro skupinu ŘO B tak i pro skupinu ŘO A. Většina klientů má úspěšnost na první zkoušce. Nechápu tedy stálé napadání jeho, jako konkrétní osoby, když v naší autoškole působí sedum aktivních lektorů. Takže pokud by klient měl výhrady k výkonu p. Papaly, může si zvolit jiného lektora.
Hodnocení jsem dal nejvyšší, taková je naše snaha v přístupu, nejsem tedy schopen hodnotit výsledky, to mohou pouze naši klienti, kteří u nás opravdu byli a mají jména.
Miluji tedy anonymní hodnocení, určitě jim můžeme všichni věřit.

Živný Jan - Autoškola Slezská
vloženo: 14. prosince 2015
vložil: Autoškola Slezská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Dobrý den,jsem žákem vaší autoškoly a jsem z pana učitele PAPALY nešťastná a proto budu hledat asi jinou autoškolu.Při hledání jiné autoškoly jsem čirou náhodou narazila v recenzích u jiné autoškoly na komenty a nestačím se divit co tady čtu.Utvrzuje mě to v tom že mě učí nějaké uplné blbosti a né věci potřebné ke zkouškám,celou dobu do mě mluvi nesmysly které se netýkají ani jízdy ani ničeho podobného.A teď tady čtu že jej dokonce vyhodili z této autoškoly a on tady píše za to negativní recenze teto autoškole pod jménem Denis.To je trapné a bez úrovně.Zmiňovaná autoškola pana Papalu vyhodila a nechápu na co pán Živný čeká.Podle řečí svých kolegů co dělají semnou kurz,tak si všichni na pana učitele Papalu stěžují,ale asi to nikdo panu Živnému neřekl osobně.Pokud mi pan Živný nepřidělí jiného učitele,tak přecházím k jiné autoškole.Za mne určitě tutot autoškolu nedoporučuji.Nikol

vloženo: 3. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Slezská nemohu hodnotit, protože ji neznám. Chci jen reagovat na nehorázné lži Petry Malcové z 5.6. 2015, že z AŠ, ze které odešla ji nic nenaučili a ve Slezské to šlo hned. Petro, že Tě ruka nebolí a hanba nefackuje, pokud je to vůbec z Tvé hlavinky. Víš moc dobře, jak Ti to NEŠLO. Převážně jezdila s p. Davidem, který JI NIC NENAUČIL a nic neumí naučit ani ostatní žáky. Postupně se u zkoušek zlepšovala, byť pomalu. Ostatní učitelé doháněli Davidovu neschopnost. 19.5. jezdila 4. zkoušku a jednoznačně nemohla být vpuštěna do provozu, i když se to oproti 3. zk. o dosti zlepšilo. Pak šla k 5. zkoušce a zase nic. V té době byl p. David z této AŠ odejít a začala anabáze s přetahováním žáků a naváděním ke psaní negativ a pomluv. Petru by to samotnou ani nenapadlo. Na 6. pokus už to konečně dala , ale to vůbec nebyla zásluha AŠ Slezská, ale pět zkoušek vč. kondiček u AŠ Mácha, kdy už se na výuce nepodílel p. David. Po 6. to už většinou dá i cvičená opice a dokonce bez banánu. Celý učitelský sbor z AŠ Mácha si oddechl, když zjistil, že se p. Mácha s p. Davidem rozloučil. Napravovat jeho laxnost a "vožení si prdele" je už opravdu nebavilo. Faktem je také to, že 28 hod. praktického výcviku je v dnešní době pro většinu žáčků málo, s tím se potýká každá AŠ. Ti, co píší negativa na jakoukoli AŠ jsou povětšinou rozmazlení fracci, kteří ke všemu přicházejí díky rodičům (kteří svou výchovu suplují penězi)velmi snadno, ničeho si neváží... . A své nedostatky umí jen přehazovat na jiné. Mirka Čermáková
vloženo: 20. června 2015
vložil: Mirka Čermáková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byl velice spokojen.Jízdy jsem zvládl během 5týdnů díky panu Davidovi,který mě připravil opravdu perfektně a díky panu Živnému,který ti vysvětlí na teorii co potřebuješ.Dal jsem to na první pokus i se závěrečným náporem ve škole a můžu jen doporučit a potvrdit,že mají nejvyšší úspěšnost u zkoušek.Přihlásili se po mém doporučení i moji spolužáci,i holky a moc si pochvalují solidnost, slušnost a vstřícnost učitele vyhovět nám časově při jízdách a hlavně,nemají drahé kondičky.Řidičák už mám,ale přikoupil jsem si na rozježdění po té čekací pauze ještě kondičky a nyní už jezdím autem rodičů.Otec mě pochválil,zbytek už je jen o praxi.
Dennis.
vloženo: 19. června 2015
vložil: Dennis, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškolz slezská jsem přestoupila z jiné autoškoly kde mě nic nenaučili.V autoškole slezská vše stihli během pár hodin a zkoušku jsem zvládla ihned!! Doporučuju!!!
vloženo: 5. června 2015
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Slezská osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Slezská < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Slezská - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje