Autoškola Slovácko s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Slovácko s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Slovácko s.r.o. < <

Skvěle
vloženo: 17. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Katastrofální přístup p. Ledviny, nechápu, jak může takový člověk provozovat autoškolu. Kdo se rozmýšlí kde si udělat řidičák, tak určitě ne v autoškole Slovácko!!!!
vloženo: 1. července 2023

Už nikdy. Stačilo by se jen chovat slušně. Úcta k zákazníkovi je tu sprosté slovo.
Doporučuji vyzkoušet si nějakou hodinu, poznat majitele p.Ledvinu a pak teprve platit. Jinak jste v pasti.
Nelitujte času a peněz jinde.
vloženo: 8. června 2023

Jako úplný začátečník, který sedl poprvé do auta, jsem spokojená ,před jízdou vše perfektně vysvětleno, při jízdách pocit bezpečí díky učiteli. Zkoušky jsem zvládla napoprvé takže můžu jen doporučit.
vloženo: 11. února 2017

Autoškolu Slovácku všem velmi doporučuji. Mají lidský přístup a vyjdou vám vstříc s požadavky. Byl jsem s něma velmi spokojen. Člověk se tam i zasmál ;-)
vloženo: 18. dubna 2016
vložil: Dušan , emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Slovácko je jedna z nejlepších autoškol v Hodoníně, úžasný přístup k žákům, dobrá cena... Nenašla bych nic proti učitelům, kteří se snaží věnovat se Vám na 100%... Vřele doporučuji :-)
vloženo: 6. července 2014
vložil: Katka H., emailová adresa nezveřejněna

můžu jenom doporučit,dobrá komunikace,skvělá výuka a cena si myslím,že taky slušná
vloženo: 4. února 2014
vložil: David Hanák,

Nejlepší autoškola tady v okolí.
vloženo: 14. listopadu 2012
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

autoškola Slovácko s.r.o.je opravdu nejlepší na hodonínsku všechno je super přístup,výbava,cena fakt O.K
vloženo: 1. května 2012