Autoškola Smolík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Smolík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Smolík < <

Kdo se chysta prihlasit na tuto autoskolu tak at si to rychle rozmysli a hleda nekde jinde. Kdyz nemate zadne zkusenosti s rizenim tak pan Smolik vas ridit nenauci spis vas tak zdepta ze kdyz to jiz nekde jinde dokoncite budete mit strach pred kazdou jizdou. Vulgarizmy, ponizovani ze jste proste zenska hloupa, nadavky to bude na kazde jizde.Pan Smolik vi jak na to aby vam nic neukazal a nic nenaucil. Pak vam rekne ze si musite priplatit jeste jeden kurz ze on vas na zkousku nepusti, nebo vam rekne ze vy urcite nekoho na prechodu zabijete. Me zkusenosti byly hrozne. Ted mam jiz ridicak davno za sebou, dokoncila jsem ho u jine autoskoly uspesne a musim rict ze to bylo nebe oproti peklu co bylo u Smolika.
vloženo: 1. prosince 2012

Jednání s panem Smolíkem vždy stálo za to. Při jízdách se nevyhnul vulgarismům a dokázal své žáky vydeptat kvuli každé maličkosti. Poté když neuděláte záverečné zkoušky napoprvé tak vám řekne že by jste mu ničily auto a už vás po druhé nechce nechat jezdit a doporučí vybrat si jinou autoškolu kde si máte závěrečné zkoušky dodělat. Kdo si myslí, že u této autoškoly, která je nejlevnější ze všech v okolí udělá papíry, tak se velice plete jako se to stalo mě. U zkoušek, když vás nevydeptá pan Smolík, tak jeho velice známý komisař,který vám dá co proto, jenom když řadíte podle něj pomalu a skoro vás kvůli tomu vyhodí od zkoušek. Takže kdo nechce dát své vydělané peníze jako dobročinost na autoškolu Smolík, at se jí radši vyhne a svěří svoje peníze profesionálnějším autoškolám.
vloženo: 21. listopadu 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Smolík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Smolík < <

Autoškola Smolík - navigace