Autoškola SMYK - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly SMYK

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SMYK < <

Reaguji na negativní příspěvek pisatelky přede mnou. Moje osobní zkušenost je zcela jiná. S panem učitelem jsem nikdy neměla žádný problém, jeho chování je velmi zdviřilé a příjemné, ani náznakem by si nic nedovoli vůči ženě. A co se týká úšpěšnosti ukončení zkoušek, kdo to umí, tak papíry dostane a kdo ne, tak nemá na silnici co dělat. Dost mě to hodnocení popudilo, protože není pravdivé!!!!!
vloženo: 5. února 2010
vložil: miška, emailová adresa nezveřejněna

Během doby trvání jsem se každou jízdu setkávala s neustálým osaháváním. Pak to dašlo už tak daleko, že mě neustále objímal i v kolektivu žáků. Na moje námitky nebral zřetel. Proto pokud jste žena tak doporučuji jinou autoškolu. Jo a mimochodem, velmi malé procento žen udělá u této autoškoly závěrečné zkoušky na poprvé. Tak mnoho zdaru- na motorku si budu dělat jinde......
vloženo: 5. října 2009