Autoškola Šnajdr - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šnajdr

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šnajdr < <

Výborná autoškola, až na tu zbytečnou a časově náročnou výuku teorie na učebně.
Průměrně inteligentní člověk se testy naučí doma během jednoho víkendu.
vloženo: 8. listopadu 2020

Nejprve se začínalo teorií, které jsme měli 5x vždy po 1,5h. Následovaly jízdy, které také vždy trvají 1,5h.
Na zkoušky jsem se cítila býti připravená - samozřejmě nějaký strach tam byl, ale v udržitelné míře.
Rozhodně považuji za výhodu, že jsem se mohla odvézt domů a že instruktor byl hodný a trpělivý...na autoškole bych asi nic nezlepšovala.
Autoškolu Šnajdr bych doporučila všem, kteří by se mě zeptali.
vloženo: 6. listopadu 2020
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu mohu jen doporučit, skvělý přístup.
Obojí jsem zvládla na poprvé. :)
vloženo: 11. října 2020

Vše probíhalo velmi dobře, ze začátku jsme měli teorii (pravidelně každý týden), kde jsme probrali vše podstatné a důležité a dostali jsme instrukce, jak se dále doma, co nejlépe připravovat na zkoušku. Co se týče praktické části, tedy jízd, měli jsme jednu hodinu na cvičišti, kde nám první ukázal, co vše musíme v autě zkontrolovat než vyjedeme do provozu, a dále jsme si vyzkoušeli základní věci (jako točení volantem, práci s pedály a řadící pákou). Poté už následovaly jednotlivé jizdy, ty první byly do mírného provozu a posledních asi 5 jízd jsme si vyzkoušeli jízdu po dálnici a jízdu po velkém městě (Plzeň). Instruktoři byli velmi milí a vše ochotně vysvětlili. Při jízdách jsme se i zasmáli a popovídali si v příjemné atmosféře. Na zkoušky jsem byla dobře připravena a zvládla je napoprvé. Určitě tuto autoškolu doporučuji všema deseti.
vloženo: 2. října 2019
vložil: Veronika Tománková ,

Pokud máte s autoškolou Šnajdr osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šnajdr < <

Autoškola Šnajdr - navigace