Autoškola Start - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Start

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Start < <

Autoškola byla v pohodě, měla jsem ale velký problém s domlouváním termínů - reálně v začátek hodiny mi bylo oznámeno, že místo dvou hodin budeme mít čtyři. Žádná předchozí domluva nic. Učitelka na mě ještě byla naštvaná, že nemůžu, protože jsem měla plány. Jinak mi to nepřišlo nějak špatný, nemám úplně osobní srovnání
vloženo: 4. prosince 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurzy primarne zamerene na jizdy v provozu (z meho pohledu plus). Malinko mi chybel trening na presnonst - napr. jizda medzi kuzelami atd.
Teoreticka vyuka zamerena na dopravni situace s velmi uzitecnymi radami do provozu ve velkem meste. Technicke zazemi slabsi, napr. bez pristupu k trenazerum a podobnym vycvikovym pomuckam.
Jednani velmi ustretove, hlavne pri planovani jizd.
vloženo: 28. dubna 2023

Manželé Sochorovi se vždy přizpůsobili, podle potřeby žáků a byli ochotní měnit domluvené termíny jízd. Na zkoušku mě připravili skvěle, většina jejich žáků dala zkoušku na první pokus. Nemám nic, co by se dalo autoškole vytknout, a proto bych autoškolu Start všem doporučil.
vloženo: 8. srpna 2022
vložil: Ondřej Bartoš, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole to bylo super jakoukoli chybu co uděláte jste poučen v klidu a ne jako ve většině že jsou instruktoři ťi kteří vás rozhodni více než už jste.

Prostě příštup instruktorů Pavlíny Sochorové a Míli Sochora je výborný.
vloženo: 15. listopadu 2018
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Celkova nespokojenost,pani Sochorova je netrpeliva a nevychazi vstric..nikomu bych nedoporucil!
vloženo: 21. prosince 2015

Pan Sochor mě dokázal připravit na zkoušky velice dobře, nikdy na mě nekřičel, vše mi vysvětlil. Ochotně odpovídal na mé otázky. Vzal mě všude po Praze. Vozový park je super, nadstandart. Opravdu jsem se naučil řídit. A zkoušky jsem udělal bez stresu.
vloženo: 4. února 2013
vložil: Filip Stolín, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole jsem dělal přezkoušení a byl sem nad míru spokojen. Mohu jen doporučit.
Karel Šindelář
vloženo: 26. srpna 2012
vložil: Karel Šindelář,

příjemná a trpělivá paní Pavlína Sochorová, díky ní jsem se naučila řídit i když to se mnou neměla jednoduchý. Moc děkuji a všem moc doporučuji