Autoškola Sprint - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sprint

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sprint < <

Jedná z nejlepších...tuto autoškolu budu doporučovat všem. Skvělý přístup a na to že jsem byla i v jiné autoškole (tím teď myslím ogarovou) tak to se nedá hodnotit protože tam Vás nic nenaučí...možná tak na Vás zařve KURVA co to děláš,zatim co ve sprintu byl instruktor pohodový a člověk se sním i hodně zasmál,dekuji instruktorovi za vše.....mooooc děkuji a přeji mu hodně žáků
vloženo: 12. listopadu 2016
vložil: Milena, emailová adresa nezveřejněna

Bohužel, tato autoškola mě velmi zklamala. Co se týče všeho. Přístup je takový, že si musíte sami neustále volat a hlídat abyste měli jízdy. Co se týče výuky, tak vám nikdo neřekne, kdy probíhá, všechno si člověk musí domluvit, sami vám nic neřeknou. Jízdy jsem dělala více než rok, protože jsem dělala A+B, když jsem tedy konečně chtěla jít ke zkouškám, byl to obrovský problém. Nakonec jsem se rozhodla, přestoupit do jiné autoškoly, kde jsem dělala zkoušky hned a udělala jsem je na poprvé. P. Fojtík mě neustále shazoval a tvrdil, že neomezenou motorku nikdy neudělám, ať dělám menší obsah. A to ani nemluvím o tom, že mi ještě dluží peníze za neodjetých pár hodin a taky za ty hodiny co jsem s ním JEZDILA A VYŘIZOVALA JEHO OSOBNÍ ZÁLEŽITOSTI a co mi zkracoval !!! Myslím, že autoškola je od toho, aby vás naučili řídit, což se tady bohužel neděje. Takže pokud chcete řidičský průkaz v klidu udělat, tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 29. prosince 2015
vložil: Barbora,

Jo bylo to fajn, někdy sice stornované jízdy, ale tak i to se stáva. Jinak přístup dobrý:)
vloženo: 5. března 2010