Autoškola Sprint - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sprint

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sprint < <

S panem Macháčkem byla super domluva,již od prvního telefonického rozhovoru. Rychlé a hlavně spolehlivé jednání z jeho strany. Vždy byl vstřícný a bylo to celkově o vájemném porozumění a sladění času. Byl mi vždy schopen vyhovět, jízdy nerušil a vždy byl všude na čas. Celkově to bylo absolutně bez stresu. Doporučuji i těm, kteří se za volant bojí.
vloženo: 16. ledna 2020

Autoškola Sprint dokázala malý zázrak .. mám řidičák :) Před cca 20 lety jsem se o něj pokoušel v Olomouci .. marně.
Už první kontakt s panem instruktorem byl velmi lidský a vstřícný .. mé obavy bral jako výzvu. Domluvené jízdy nerušil a jezdil vždy na čas. Dokázal mi vysvětlit, kde je problém, když mi něco nešlo.
Díky této autoškole a jejímu instruktorovi se mi podařilo udělat řidičák napoprvé:) Doporučuji všem ...
vloženo: 16. září 2019
vložil: Radim Vodička, emailová adresa nezveřejněna

Horší autoškolu jsem nezažil. Chtěl bych vás předem upozornit prostudujte si zákon 247 dříve než k panu Macháčkovi nastoupíte. Jízdy se jezdí jak on si zachce tak aby ušetřil na benzínu a na zkoušky se čeká dlouho. Ze zákona máte jezdit cca 28hodin a u něj se jezdí 13hodin a říká že je to podle zákona a když máte jít ke zkouškám tak k nim ze zákona musíte jít do 30dnů po ukončení on vás tam pošle aj za 8 týdnů a řekne že komisař má toho moc a nestíhá. Na webovích stránkách má napsané že každý žák dostane učebnici a cvičné CD a to si myslím že žádný žák neviděl ani neuvidí. Když jsem mu řekl že jsem si ty zákony prostudoval a řekl jsem mu je vykulil na mě oči a dodal že je to špatně že mi vratí peníze. Na druhý den mi řekl že to stornoval že mi poslal peníze poštou. Žádal jsem po něm potvrzení odjetých jízd nedočkal jsem se řekl že mi to nedá a vypl mi telefon. Takže jestli se stím někdo setkal jako já tak potvrzení neuvidíte. Ze zákona musí dát potvrzení odjetých jízd,papír od doktora a přihlášku. Dokumentace se zakládá 5let takže jestli to na někoho z vás zkoušel nebo zkouší nenechte se!!!obraťte se na komisaře a řešte to s ministerstvem dopravy jako to udělám já. JE TO PODPODNÍK A LŽE POZOR NA NĚJ
vloženo: 16. září 2019

Nedoporučuji,nenaučí
vloženo: 31. ledna 2019

Dobry den. Rada bych se s Vami podelila o zkusenost o absolvovani kurzu sk. B v autoskole Sprint. Kurz sem absolvovala zaroven se svym bratrem v unoru 2018. Meli jsme moznost si vybrat, kde budeme chtit autoskolu delat, jestli Zlin nebo Otrokovice, coz je strasna vyhoda oproti jinym autoskolam, ze nemate na vyber. Byla sem z toho strasne nervozni, jsem od prirody kopyto a strasny stresmen a jeste k tomu sem se bala. Ale veskery muj strach a nervozita me hned po prvni jizde opustily. Kdyz mi neco neslo, tak me to pan ucitel ucil tak dlouho dokud me to nezacalo jit.Kurz trval 6 tydnu a ja i s bratrem sme zaverecnou zkousku zvladly na poprve. Moc bych chtela autoskole a hlavne panu uciteli podekovat za trpelivost a super pristup, ktery se za tu cenu jen tak nevidi.Urcite tuto autoskolu doporucuji a to i tem lidem, kteri maji strach a obavy z rizeni.
vloženo: 4. května 2018

Včera jsem si vyzvedla řidičák což byl jeden z nejlepších okamžiků v mém životě. Měla jsem individuální výcvik což znamenalo že jsem absolvovala pouze jízdy a instruktora si nemohu vynachválit. Když jsem poprvé nasedla instruktorovi do auta měla jsem strach. Okamžitě jsem ale poznala že je to velmi milý a příjemný člověk. Nebyl problém se kdykoliv domluvit na jízdách aby to vyhovovalo oboum stranám. Pan instruktor je velmi milý člověk se kterým jsem se po dobu výcviku neuvěřitelně moc nasmála. Vše mi ochotně vysvětlil a nebyl pro něj problém pro mne kamkoliv dojet a mohla jsem se zavést přímo před dům. Od počátku kurzu mne připravoval na závěrečné zkoušky a říkal mi co komisař bude a nebude chtít. Řekla bych že za tu cenu je to nejlepší autoškola ve zlíně instruktora mohu jen a jen doporučit.
vloženo: 29. listopadu 2016
vložil: Lenka Směšná, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší přístup k výuce i k lidem samotným. Pan instruktor je velice milý, příjemný a hlavně lidsky člověk a na každou jízdu s nim jsem se neskutečně moc těšila. Doporučuji všem! Hlavne tem, kteri se autoškoly bojí, protože takovou pohodu jste nezazili.
vloženo: 29. srpna 2016

S autoškolou jsem byla zcela spokojena. Pan učitel mě skvělé připravil a zajímal se jak mi sedí jízdy a celkově domluva s nim byla úplně Vpohode. Můžu vřele doporučit! :)
vloženo: 20. července 2015

Pokud máte s autoškolou Sprint osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sprint < <

Autoškola Sprint - navigace