Autoškola Šroll - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šroll

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šroll < <

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
Solidní přístup.
Na zkoušky perfektně připraví.
Autoškolu bych určitě doporučila
vloženo: 16. listopadu 2022
vložil: Fridrichová, emailová adresa nezveřejněna

Pan Šroll osobně je neskutečně arogantní a křiví člověk. Rozšiřoval jsem si u něho řidičák na skupinu C, na kterou jsem dostal dotaci. Od první jízdy na mě jen řval a nadával mi za kde co, aniž by mi měl snahu vysvětlit, jak to mám dělat správně. Když jsem se ho zeptal na výuku teorie, kterou jsem neabsolvoval vůbec, přestože je zákonem nařízená, seřval mě, co mám furt za problém a dál se se mnou nebavil. Myslel jsem si, že se jednalo o nedorozumění, ale asi ne :-( . Celá výuka techniky probíhala tak, že mi dal 200-stránkovou!!! knížku (neaktuální, minimálně povinná výbava neodpovídala současným předpisům) s tím, ať si ji přečtu, abych mohl jít příští týden!!! ke zkouškám. Kdykoli jsem šel na jízdu (nic jiného mě stejně neučil), tak jsem tam šel jen s pocitem, za co na mě bude zase řvát. Nakonec jsem s pocitem, že vůbec nevím, co má vlastně umět ke zkouškám, na které mám jen 3 pokusy radši odešel do jiné autoškoly i za cenu, že jsem přišel o dotaci a že jsem si musel celou autoškolu zaplatit ze svého, protože jsem nemínil dělat závěrečnou zkoušku metodou pokus omyl. Celkově bych svoji zkušenost hodnotil tak, že pan Šroll je arogantní č..., jehož vyučovací metody bych trestal jako obecné ohrožení. Doufám, že už ho nikdy neuvidím a pokud si tento komentář čte, tak ho pozdravuji třetím a osmým prstem svých rukou.
vloženo: 5. listopadu 2022
vložil: Serbousek, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu rozhodně doporučuji.
vloženo: 8. září 2019

Instruktoři z autoškoly p.Šrolla jsou lidé na správném místě. Díky jejich hodinám jsem byl dokonale připraven ke složení závěrečných zkoušek mnoha skupin řidičských oprávnění...
Velikou výhodou je rodinné zázemí, individuální přístup, komunikativnost, vozový park a skvělý přístup lektorů. Bez jakýchkoli výčitek konstatuji, že je to nejkvalitnější a nejlepší autoškola v Náchodském okrese..
vloženo: 3. dubna 2016

u teto autoskoly jsem si delal rozsireni C/E . trochu tvrdsi pristup,ale to je zpise k dobru.mohu jen doporucit
vloženo: 7. června 2015

Doporučuji vřele autoškolu dalším lidem. Byla jsem spokojena s přístupem a na závěrečnou zkoušku sem byla dostatečně připravena :)
vloženo: 18. října 2013

vše v nejlepším pořádku
vloženo: 4. prosince 2012
vložil: mik30,

Není nic na co bych si já jako žák mohl stěžovat. Výuka probíhala plynule a kvalitně. Jelikož jsem si dělal rozšíření B/C, tak přístup instruktora byl trochu tvrdší, ale to bych považoval za plus s ohledem na dnešní situaci na silnicích.
vloženo: 11. prosince 2011

Dobrý den.U pana Srolla jsem absolvoval téměř všechny skupiny které existují od malého motocyklu až po autobus.Dnes se živím jako profesionální řidič a moc děkuji všem zaměstnancům této autoškoly za jejich výbornou přípravu na dnešní motorový svět.Všem mohu osobně doporučit.Ještě bych chtěl tímto pozdravit pana Srolla a popřát mu hodně pracovních uspěchů.S pozdravem řidič autobusu Radek Svoboda.
vloženo: 10. února 2011
vložil: Radek Svoboda,

Napadá mě jen skvělé jsem spokojená
vloženo: 11. listopadu 2010