Autoškola Jan Štefan - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jan Štefan

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Štefan < <

Jednoznačně doporučuji. :) Super přístup, s panem Štefanem je sranda a naučil mě jezdit a jezdit tak že se nebojím jet kamkoliv a kdykoliv. Budu na autoškolu dlouho vzpomínat. Za mě 1*!
vloženo: 6. února 2017
vložil: Leona Bumbová,

Pán Štefan je fantastický,inak to nemožem ani popísať.Jeho učenie je doslova,,Škola hrou,,.On jediný ma zbavil panického strachu z jazdenia,je veľmi pozorný a nápaditý,možem potvrdiť,že ani raz nezvýšil na mňa hlas,na všetko príjemne odpovedal a všetky moje otázky zodpovedal a to ich teda bolo.Neskutočne som sa tešila na jeho jazdy a na jeho príjemnú spoločnosť.Nedá sa to ani slovami opísať ako som mu vďačná za všetko čo ma naučil a ako ma pripravil na skúšky.Dopadli perfektne hneď na prvýkrát a vrelo odporúčam každému kto to chce skúsiť,pretože keď zbavil paniky mňa už v 35 tak to spraví už u každého.
Pán Štefan ste fantastický člověk s perfektnými skúsenosťami a budem na Vás spomínať doslovne ,,S láskou,,keby bol každý učitel ako Vy tak je svet fakt dokonalejší.Ďakujem...LŽ...
vloženo: 16. června 2014
vložil: Lívia, emailová adresa nezveřejněna

Pan instruktor mi byl doporučen ze dvou zdrojů, takže když řekl, že musí vyměnit auto a uvidíme se v září (byl začátek července) nikam jsem přecházet nechtěla. V září nicméně měl dovolenou, ta se pak přesunula, suma sumárum jsem začala někdy v polovině října. Nic moc. Teorii jsem se učila jen samostatně, ok. Pan instruktor je vtipný, to se mu musí nechat, a na první pohled pohodář. Přesto si párkrát zařval a byl hrubý. Jeho přistup je asi vhodný spíš pro pány, já už koncem jen čekala, kdy to konečně budu mít za sebou. A nevím, jak to říct kulantně, ale v jeho autě to smrdí a pan instruktor na tom není lépe (a na to jsem háklivá, někomu by to třeba nevadilo). U zkoušky, kterou jsem dělala nadvakrát, mě pár požadavků inspektora překvapilo, nikdy jsem např. Nesrovnávala kola po příčném zaparkování. Ale jinak mě snad připravil obstojně. Zajela jsem si i dlouhou cestu po dálnici, několikrát do centra a zkusila si mnoho případů, které by mě mohly překvapit.
vloženo: 14. března 2014
vložil: Bee, emailová adresa nezveřejněna

Poté, co jsem 3krát opakovala zkoušku u autoškoly student, jsem přešla k panu Štefanovi. Jeho přístup byl úžasný a všechny kondiční jízdy probíhaly v naprosté pohodě. Po nezdařených pokusech v předchozí autoškole jsem dostala zase chuť řídit a to jen díky němu. Se vším poradí, pomůže, co jsem nevěděla, zodpověděl.
Volba autoškoly je strašně důležitá, protože právě tam vám vytváří vztah k řízení a já jsem strašně moc vděčná panu Štefanovi za to, že si řízení zase užívám a mohu se považovat za zdatnou řidičku. Děkuji! :)
vloženo: 30. května 2013
vložil: Katka,

Nevím, jak fungují jiné autoškoly, ale pan Štefan je skvělý - slovy moderní reklamy vyjádřeno například jako "nejlepší kvalita za rozumnou cenu" "spolehlivý, flexibilní" ale hlavně - už slovy mimo reklamu, velmi vstřícný a skvělý člověk.
vloženo: 6. února 2012

Tak já bych rozhodně tuto autoškolu vřele doporučila... Nejen že je za přijatelnou cenu, ale také odpovídá standardům.. Pan Štefan vám půjčí po dobu kurzu učebnice, dvd s testama a před testama vám dá vypracované otázky z technické části + to všechno s váma probere.. vůbec sem se nemusela bát na cokoliv zeptat, když mi bylo něco nejasné.. To samé, před každou jízdou se mi ptal, co chci trénovat, co mi není jasné.. Prostě mi vyšel ve všem vstříc. Já můžu jen chválit.. Já vřele doporučuji..
vloženo: 11. června 2010
vložil: Monika,

Jsem ráda, že jsem byla u pana Štefana, je opravdu skvělej instruktor. Rozhodně doporučuju!!
vloženo: 6. září 2009
vložil: Štěpánková, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Jan Štefan osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Štefan < <

Autoškola Jan Štefan - navigace