Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola STELAD - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly STELAD

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola STELAD < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Začnu tím hlavním co lidé od autoškoly očekávají a to je lektor. Zde na stránkách je psáno, že lektoři mají být 3, my však měli jen jednoho/jednu. Paní Szerudovou. Je to velice svérázná žena avšak hodná a moc vstřícná:). V některých situacích se sice vztekne, ale to hned přejde. Mne osobně to donutilo k perfektní jízdě, protože jsem se bál, že zase bude křičet :D. Tuto autoškolu určitě doporučuji pro studenty Kratochvílky a to z toho důvodu, že to mají blízko a cena je také přijatelná. Paní Szerudová je velice ochotná a auto vám na jízdu přistaví klidně až k domu. Přeji vám hodně úspěchu u zkoušek.
vloženo: 6. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou STELAD osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola STELAD < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola STELAD - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje