Autoškola Stella - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Stella

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Stella < <

S autoškolou jsem spokojená, vždycky se dalo v klidu domluvit. Cením nového pana instruktora Baladu, příprava naprosto špičková, skvělá podpora při zkouškách, jízdy zvládnuté napoprvé. Doporučuji všem :)
vloženo: 19. března 2024

Líbil se mi přístup jak při teorii tak při jízdách. Sympatičtí lidé a zodpovědná příprava na zkoušky. Při závěrečných jízdách jsem se cítil, že všechno umím a zvládl jsem je napoprvé. Za mě osobně nemám co vytknout. Určitě doporučuji :)
vloženo: 21. prosince 2023
vložil: Müller Matyáš , emailová adresa nezveřejněna

Myslím si, že ve mně tato autoškola zanechala velkou a hlubokou stopu. Když jsem se rozhodovala, do jaké autoškoly se přihlásím, vyhrála u mě právě tato, a to nejen díky svému krásnému mottu: "Pro šťastné návraty z cest."
Už na začátku nám paní instruktorka říkávala, že chce, abychom dokázali sednout do auta a v pořádku dojet do cíle. A v tomhle duchu vede celý kurz.
Moc se mi líbil i její přístup u praktické výuky, kdy si se mnou povídala, čímž mě naučila vnímat víc věcí najednou. Svými povzbudivými slovy ze mě dokázala vydolovat zdravé sebevědomí, které je pro řidiče potřebné a díky němuž jsem si při zkouškách zachovala chladnou hlavu a zvládla to napoprvé.
Autoškolou jsem proběhla tak hladce, až jsem se divila, jak moc rychle to uběhlo. S paní instruktorkou byla vždy snadná domluva a často jsem obdivovala její snad bezednou trpělivost. Všem bych tuto autoškolu moc doporučila, protože já jsem se v ní cítila skvěle a z každé jízdy jsem se vracela plná energie.
vloženo: 27. února 2023
vložil: Anna Martináková , emailová adresa nezveřejněna

Na tuto autoškolu jsem narazil úplně náhodou a jsem moc rád, že se mi to podařilo. Na autoškole se mi moc líbila rychlost s jakou se vše zvládlo, prakticky během jednoho měsíce jsem měl všechny jízdy odježděné a byl jsem připraven na zkoušku, kterou jsem zvládl na první pokus. Do autoškoly jsem se vždy doopravdy těšil, teorie byly zábavné a jízdy jsem si užíval. Vždy všechno probíhalo naprosto klidně a bez nějakého křiku. Tuto autoškolu bych chtěl určitě všem doporučit, hlavně těm, kteří mají strach z toho, že po nich bude někdo řvát za každou chybu, to tady doopravdy nehrozí.
vloženo: 26. října 2022
vložil: Martin Švejnoha,

Paní učitelka je hodná milá a umí dobře naučit
vloženo: 9. října 2022
vložil: Vojtěch , emailová adresa nezveřejněna

Velmi vstřícná a milá paní učitelka , vždy vyhověla dle potřeby. Vše jasně a zřetelně vysvětlila. Můžu vřele doporučit
vloženo: 29. září 2022

Skvělý přístup. Moc milá paní učitelka, velmi trpělivá a příjemná. Krásně připraví na zkoušku, můžu jen vřele doporučit.
vloženo: 22. srpna 2022

S autoškolou jsem byla a jsem do teď velmi spokojena. Paní učitelka je velmi trpělivá, přátelská a dokáže poradit v každé situaci. Na závěrečné zkoušky jsem byla plně připravena, tudíž jsem se neměla čeho bát. Autoškolu Stella určitě doporučuji.
vloženo: 29. června 2022

Autoškolu hodnotím velmi kladně. Ochotná, trpělivá milá a hodná paní učitelka, která naučí a dovede k úspěšné závěrečné zkoušce. Má velice výborný přístup k lidem a umí velice dobře naučit. Vždy vyhověla s časem a byla s ní moc dobrá komunikace a domluva. Za mě, můžu doporučit. Jinou autoškolu, bych si nevybrala a neměnila svůj výběr. Za mě, jí patří velké díky.
vloženo: 25. června 2022
vložil: Jana Cenigová,

vloženo: 23. června 2022

vloženo: 22. června 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přecházela jsem z autoškoly v Ostravě na několik jízd, za které mě stihla paní Zmidlochová provést Kroměříži k úspěšnému vykonání zkoušek. Děkuji za velmi milý a klidný přístup. Doporučuji!
vloženo: 22. června 2022
vložil: Krčmářová , emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 21. června 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Úžasný přístup paní Zmidlochové. Hodná, ochotná, skvělá komunikace. Moc oceňuji příjemný a klidný přístup. Jízdy byly vždy zábavné a zároveň hodně naučily. Autoškolu rozhodně doporučuji.
vloženo: 16. června 2022
vložil: Kristýna Škodová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Stella osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Stella < <

Autoškola Stella - navigace