Autoškola Jan Štěňha - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jan Štěňha

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Štěňha < <

Pan Štěňha byl naprosto vynikající lektor. Při teorii vše vysvětlil jak prakticky i teoreticky. Jeho hodiny byly zajímavé i zábavné.
Jízdy super, žádný křik a velká trpělivost.
Všem vřele doporučuji.
Panu Štěňhovi a panu Jankovi moc a moc děkuju.
Š.M.
vloženo: 25. března 2016

Super přístup,hodný,trpělivý nemužu si na nic stěžovat. Doporučim všem kdo si chce dělat řidičák.
vloženo: 27. srpna 2014
vložil: niki,

Super přístup,hodný,trpělivý nemužu si na nic stěžovat.
vloženo: 27. srpna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Text vložený provozovatelem autoškoly: Všem řidičům, nejen našim žákům, přejeme uspěšný rok 2014, bez problémů na silnocích, mnoho krásných setkání a žádné střety.
Našim krédem je vycvičit dobré řidiče, které se nemusíme bát potkat na silnici.
Při školení profesionálů apelovat na defenzivní způsob jízdy a ohleduplnost k ostatním účastníkům provaozu.
vloženo: 28. prosince 2013

Text vložený provozovatelem autoškoly: ext vložený provozovatelem autoškoly: Pokud jste s naší prací spokojeni,doporučte naši autoškolu svým kamarádům a známým, máte-li k výuce jakékoli připomínky, nebojte se je sdělit přímo mě.
vloženo: 30. prosince 2012

Skvělý přístup, 100% připravenost, serióznost, ale hlavně milý přístup vůči nemotorným začátečnicím.
vloženo: 5. září 2012
vložil: Jana B.,

Tak už to mám za sebou,nikdy by mě nenapadlo,že se ze mě stane řidička.Tímto, bych chtěla poděkovat, panu Štěňhovi, za přípravu ke zkoužce a doporučit dalším zájemcům tuto autoškolu,byly jste super.Fajmonová Veronika
vloženo: 15. března 2012
vložil: Veronika,

Text vložený provozovatelem autoškoly: Pokud jste s naší prací spokojeni,doporučte naši autoškolu svým kamarádům a známým, máte-li k výuce jakékoli připomínky, nebojte se je sdělit přímo mě.
vloženo: 1. září 2011

Děkuji. Jan Štěňha
vloženo: 9. února 2010

Já jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu. Pan Štěňha je bezvadný instruktor, který Vás připraví skvěle na zkoušky. Díky němu a občas jeho "ráznému" upozornění se nebojím jezdit :-) Autoškola mi hodně dala. Moc mu za všechno děkuji.
vloženo: 10. prosince 2009
vložil: Alena K., emailová adresa nezveřejněna

Vlastními slovy? Úžasnej přístup k žákoům. A příprava na zkoušky, podle mě naprosto maximální, byla jsem moc spokojená, rozhodně doporučuji
vloženo: 17. září 2009