Autoškola Štiak - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Štiak

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Štiak < <

Chtěl bych všem doporučit Autoškolu Tomáš Štiak. Kurz, jízdy, teorie vše probíhalo podle domluvy.. Zkoušku jsem zvládl napoprvé, dokonce jsem byl komisařem pochválen, což se prý moc nestává mi bylo řečeno.. Mockrát tímto děkuji Autoškole Tomáš Štiak za úspěšné zvládnutí řidičáku..
vloženo: 24. října 2014

Chtěla bych všem doporučit Autoškolu Tomáš Štiak. Zkoušku jsem zvládla napoprvé, byla jsem komisařem pochválena, což prý mockrát nebývá. Kurz, teorie, jízdy probíhaly podle mých představ, vše bez problémů.. Mockrát tímto děkuji Autoškole Tomáš Štiak
vloženo: 24. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Štiak osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Štiak < <

Autoškola Štiak - navigace