Autoškola Marek Stibor - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: grusmik ( ) Závěrečné zkoušky
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Marek Stibor, Ostrava-Poruba

Ahojky lidičky, dělám závěrečné zkoušky, chci se zeptat ten správní poplatek je jeden i na jízdy i na testy? A kde je sraz v Porubě nebo před magistrátem v Ostravě? :o)

Vloženo 1. října 2012 (20:54) uživatelem grusmik ( ) z IP adresy 109.224.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: uztomam ( ) RE: Závěrečné zkoušky
      700 platíš - 400jízdy, 200technika a 100testy. Sraz před magistrátem,což by Ti měl instruktor říct.

Vloženo 2. října 2012 (22:28) uživatelem uztomam ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XXX
      • Od: grusmik ( ) RE: RE: Závěrečné zkoušky
        No říkal sraz před budovou, no a až potom jesem se dočetla, že u magistrátu. A to se tam píšou i testy? Je to zvláštní, jak jsem dělala na auto tak jsme měli všechno tam kde jmse byli zvyklí tak jsem byla z toho překvapená a chtěla jsem se jen ujistit. Děkuju moc :)

Vloženo 3. října 2012 (13:49) uživatelem grusmik ( ) z IP adresy 109.224.XX.XXX

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Marek Stibor prosím klikněte zde.

Autoškola Marek Stibor - navigace