Autoškola STOP - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly STOP

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola STOP < <

Dostala jsem dárkem kondiční jízdy v této autoškole, protože po absolvování v zkoušek v jiné, jsem se cítila na cestě poněkud nervózně a nekomfortně.
Pan Kalíšek (mám zkušenost jen s panem Kalíškem mladším) je Pan Učitel s velkým P,velkým srdcem a talentem k práci s lidmi. Jsem velice šťastná, že jsem měla tu možnost jezdit právě s ním, protože mi stačilo pár minut jízdy s ním, abych pochopila, jak má taková jízda v dobré autoškole vypadat. Absolvovali jsme spolu 6jízdních hodin a musím říct, že mi daly daleko víc, než celá autoškola,kterou jsem absolvovala předtím. Chtěla bych vyjádřit velké díky a obdiv, že i v této době mohu narazit na někoho s takovým příjemným jednáním, kdo má i po tolika letech praxe stále chuť učit a naučit i dovede.
vloženo: 2. července 2022
vložil: Marcela , emailová adresa nezveřejněna

Z autoskolou jsem byl spokojeny vztřícny přístup k žakum pěkně vše vysvětleno učiteli rodinna autoskola ale zaleží všechno na žacích jak se připravují sami je to všechno o nich
Přeju pěkny den
vloženo: 5. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já myslím, že není co dodat. Profesionální přístup se vším všudy. Žádné šizení jiýd nebo výuky. Doporučuji
vloženo: 12. května 2018
vložil: Roman Brabec,

Tuhle autoškolu vřele doporučuju. Jezdila jsem většinou s Lumírem Kalíškem,na zkoušky jsem byla připravena dobře a cítila jsem, že si instruktor sám přeje, aby žáci byli u zkoušek úspěšní.
Přístup byl skvělý, dochvilnost byla samozřejmostí a jízdy se spíše prodlužovaly než aby mi je zkracoval.
vloženo: 3. prosince 2016
vložil: Natálie, emailová adresa nezveřejněna

dobrý přístup jsem spokojen
vloženo: 14. července 2014
vložil: Stanislav Rusek ,

Kurz probíhal celou dobu v perfektní atmosféře. Vše nám bylo důkladně vysetleno a v případe nejasností i prakticky ukázali.
Jediná věc co me mrzí je že jsem tady nedelal i auto, jenom ten zbytek.

Doporucuju všem
vloženo: 5. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vynikající autoškola, jako jediná v NJ mi nabídla kromě osobáku i náklaďák a autobus, přístup všech byl vynikající, jednotliví lektoři pozorní, klidní, vtipní a hlavně se snažili vysvětlit chyby, které jsem dělal. Myslím, že nabídka této autoškoly je komplexní, včetně školení pro řidiče což svědčí o úrovni této autoškoly. Cena byla malinko vyšší než někde jinde, ale dají se domluvit splátky a navíc jako "absolvent" této autoškoly z dřívějška jsem dostal sice malou, ale potěšující slevu. Jedinou nevýhodou je, že nemá sídlo blíž NJ...
vloženo: 12. září 2011

Mám z této autoškoly dost špatný pocit , jelikož přístup k žákům byl během jízd dost mizerný . Jistý pan instruktor si během mých těžce placených drahocenný jízd vyřizoval své soukromé záležitosti ( nejméně 20 minutové zastávky apod. ) , potom také pak vypadala má konečná příprava u zkoušek . Nedoporučuji tuto autoškolu!
vloženo: 10. února 2011

AŠ Stop v Šenově u NJ je vcelku dobrá a bych ji doporučil
vloženo: 3. října 2010

Pokud máte s autoškolou STOP osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola STOP < <

Autoškola STOP - navigace