Autoškola Radovan Stratil - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Radovan Stratil

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Radovan Stratil < <

Skvělá zkušenost. Jezdila jsem pod Panem Blešou a lepšího učitele jsem si nemohla přát. I když někdy zvýší hlas, je to jen pro vaše dobro a určitě to nemyslí osobně. Určitě se s vámi pátrat nebude a rozhodně nechodí kolem horké kaše, takže vám vše řekne přímo. Určitě doporučuji ;)
vloženo: 3. února 2023
vložil: Zuzana Kudláčková,

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 26. srpna 2021
vložil: Karel M., emailová adresa nezveřejněna

Ohledně přístupu při kurzu musím hodnotit kladně, ale jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Jakmile přijde na závěrečky a pak na jízdy, tak si fakt užijete. Instruktor jede basu s zkoušejícím a ještě Vás před ním shodí. Jednou celej náš kurz neprošel a to kvůli hloupostem. Díky covidu se musí ohánět dohánět, tak tady dohánějí čísla opravdu zodpovědně.
vloženo: 26. srpna 2021

Skvělý přístup, bezvadní učitelé - především pan Stratil, který je přísný, ale naprosto klidný a prostě skvělý učitel. Naučil jsem se od něj mnoho a jsem šťastný, že jsem si vybral zrovna jeho autoškolu. Online systém zápisu jízd a jeho teorie před jízdou jsou skvělé. V Kroměříži rozhodně bez konkurence.
vloženo: 27. listopadu 2018
vložil: Jan Horák, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola naplnila všechna má očekávání. Velmi dobrý přístup od pana Stratila, vždycky se šlo nějak domluvit, na jízdách byl klidný a příjemný. Jen jsem si trošku nesedla s panem Hroudným, ale instruktora si může každý vybrat podle sebe. Kromě případů, kdy se vám záhadně změní instruktor 5 hodin před jízdou třeba na vašeho neoblíbeného instruktora a vy s tím víceméně nemůžete nic dělat. To je jediné, co bych vytkla.
vloženo: 8. dubna 2018

Naprostá spokojenost :)
vloženo: 5. srpna 2017

Autoškolu hodnotím velice pozitivně. Ačkoliv v mém případě kurz trval delší dobu za co jsem si ale mohla sama, jsem naprosto spokojená. Pan Stratil - instruktor - se mi vše snažil vysvětlit nejlépe jak dokázal, měl se mnou trpělivost a byla s ním hlavně sranda !!! Vždycky když se mi nedařilo nebyl naštvaný a ještě mě hrozně podporoval.. Jezdí se ve Fiatu Panda, auto v dobrém stavu, hrozně dobře ovladatelné ! Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto autoškolu a budoucím řidičům vřele doporučuji ! :)
vloženo: 6. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola Radovana Stratila v Kroměříži, splní vše co od autoškoly čekáte. Na teorii vládne velmi přátelská atmosféra, při jízdách je pán učitel klidný, trpělivý, umí vše dobře vysvětlit. I s časem jízd(pokud to bylo v jeho silách) mi pán učitel Stratil, vždy vyšel vstříc. Má v sobě velmi lidský přístup. Vřele doporučuji.
vloženo: 22. listopadu 2014

vloženo: 14. září 2012
vložil: Pavla Tichákvá,

Já bych na autoškole nic nezlepšoval, zázemí mají perfektní, cena kurzu: velice levná. Instruktoři v této autoškole jsou profesionálové a všechno s klidem naučí. Opravdu všem studentům a studentkám tuto autoškolu doporučuji je profesionální.
vloženo: 12. dubna 2012
vložil: Honza Přecechtěl,

Vše na výborné úrovni.
vloženo: 29. prosince 2009