Autoškola Strnadel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Strnadel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Strnadel < <

Na jízdy jsem těšila, přístup pana učitele Strnadela je hrozně fajn. Neni zlý, zato se snaží vše v klidu vysvětlit a podat. Termíny jízd se dají v pohodě domluvit. Takže celkový dojem z autoškoly je dobrý, jsem ráda, že jsem to dělala právě tady.
Lucka M.
vloženo: 12. prosince 2018

Autoškolu pana Strnadela mohu vřele doporučit, vše bylo skvělé snad po všech stránkách!
vloženo: 1. prosince 2018

Mohu tuto autoškolu opravdu doporučit, pan Strnadel poradí, pomůže, je trpělivý a slušný. Já osobně dost zapasil a zkoušky udělal až na popáté, ale to není učitelova chyba.
Opravdu doporučiji
vloženo: 31. května 2018

Největší spokojenost s autoškolou a panem Strnadelem.
Zábavné hodiny teorie i jízd.
Skvěle naučí ovládat vozidlo i cesty.
Zkoušky bez problému.
vloženo: 22. března 2018
vložil: Roman , emailová adresa nezveřejněna

Byl jsem velmi spokojen s přístupem pana Strnadela, s domluvou na jízdy i s výukou jízd a přípravy na závěrečnou zkoušku. Výuku provádí zábavnou, ale přitom seriózní formou a pokud člověk poslouchá a všímá si všeho na co jej učitel upozorní nebo co mu ukáže tak se zkouškami nemá problém. Doporučuji všem, kteří váhají nad výběrem autoškoly.
vloženo: 15. března 2018
vložil: David Kačandy, emailová adresa nezveřejněna

kTuto autoškolu mohu jen a jen doporučit. Pan Strnadel je vynikající učitel, který má neskutečnou trpělivost, je ochotný, vždy se s ním dá domluvit a pokaždé mi vyšel vstříc. Kdybych si měla znovu vybrat ke komu jít tak se rozhodnu stejně :) Všem doporučuji!!!
vloženo: 1. února 2018
vložil: Markéta Benová, emailová adresa nezveřejněna

Me hodnoceni bude jenom kladne
Profesor ma perfektni pristup k zakum
Po celou dobu vycviku byl ke me slusny a mel ferovy pristup nerval hned po me kdyz sem neco zkazil a pomahal mi se zacatky fakt dobre
Timhle bych vam chtel podekovat ze jste me pripravil na zkousky ktere jsem dal na poprve
S pozdravem jakub rizek
vloženo: 15. prosince 2017
vložil: Jakub rizek, emailová adresa nezveřejněna

Chtěla bych poděkovat Petrovi Strnadelovi za skvělou naučnou přípravu ke zkouškám (řidičák sk.B)...Za jeho ochotu (udělat si na mě čas,jak mi to vyhovovalo),za dobré rady (kterých se držím) a hlavně za Trpělivost.Tuto autoškolu moho vřele doporučit.... Ještě jednou děkuji :) P.
vloženo: 14. listopadu 2016

***** Dělal jsem řidičák na sk.A Byl jsem velmi spokojen s přístupem i profesionalitou p.Strnadela. Individuální plánování jízd mne velice překvapil a vzhledem k mé pracovní době ho velmi oceňuji. Celkový pocit z této autoškoly mám velice dobrý a můžu ji vřele doporučit. Přeji této Autoškole i jejím žákům hodně zdaru. Mara
vloženo: 5. října 2016

Děkuji Petru Strnadlovi za přípravu ke zkouškám na motocykl sk.A podle nové vyhlášky, za ochotu snížit motocykl pro větší jistotu stability (nejsem moc vysoká :-) 160cm), za skvělý přístup, čas, dobré rady a hlavně za trpělivost :-)
Tuto autoškolu mohu vřele doporučit nejen pro dobrou cenu a časovou flexibilitu jízd, ale co je důležité...za přátelský přístup. Za mě 100% spokojenost. Děkuji za vše!!! :-) R.
vloženo: 13. září 2016

Pokud máte s autoškolou Strnadel osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Strnadel < <

Autoškola Strnadel - navigace