Autoškola Štyrský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Štyrský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Štyrský < <

Absolutně top, vyšli mi vstříc mým možnostem, dobré jednání, cena. Rozhodně doporučuji
vloženo: 11. září 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Štýrský doporučuji, doporučuju ji všem svým známým, protože jsem byla spokojená, příprava byla moc dobrá a já šla na zkoušky fakt dobře připravená, na všem byla dobrá domluva a co se domluvilo to tak bylo a plus ještě cena výborná
vloženo: 2. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jediné co mě štvalo že ten kdo vás cvičí na motorku tak neni moc příjemný!
vloženo: 23. srpna 2016

Po všech stránkách výborná autoškola,kde jsem si slušně zajezdil(mnohdy více než dvě hodiny/jedna jízda) a naučil se jak v teorii tak i v praxi vše potřebné pro jízdu v běžném provozu a hlavně pro závěrečnou zkoušku.Prostor pro dotazy a jejich zodpovězení.Slušné jednání.Cena velmi příznivá.Určitě mohu doporučit.
vloženo: 8. ledna 2015
vložil: Josef Kratochvíl,

Díky za pružnost a ochotu.
vloženo: 28. prosince 2011
vložil: Marian Vala, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Štyrský je super. Můžu jedině doporučit. Přizpůsobují se žákům a vyhovují ve všem. Bylo to super období:) Když jsem šel ke zkouškám cítil jsem se dobře protože mě připravili a se mnou i ostatní! Prostě jednou větou NEJLEPŠÍ AUTOŠKOLA ŠIROKO DALEKO !! doporučuju
vloženo: 20. Července 2011
vložil: Ján Segeďa, Jan.Segeda@seznam.cz

vloženo: 20. července 2011
vložil: Ján Segeďa,

Autoškola Štyrský je super. Můžu jedině doporučit. Přizpůsobují se žákům a vyhovují ve všem. Bylo to super období:) Když jsem šla ke zkouškám cítila jsem se dobře protože mě připravili a se mnou i ostatní! Prostě jednou větou NEJLEPŠÍ AUTOŠKOLA ŠIROKO DALEKO !! doporučuju
vloženo: 21. května 2011
vložil: Petra Havlíčková,

výborné, cena je oproti jiným bych řekl taky dobrá, i když je pravda, že na tom asi dost vydělají....
vloženo: 6. dubna 2011

Nemůžu říct půl křivého slova!Tato autoškola je naprosto skvělá! Nedovedu si představit , že bych šla jinam! V domluvě nebyl nikdy problém.. Všem vřele doporučuji!!!
vloženo: 21. června 2010

Pane Zavřel, zvláštní věc co mě zaujala na Vašem příspěvku, který jste vložil 7.5.2009, ovšem inkriminovaná údalost se stala o dva dny později. Vy umíte předpovídat budoucnost???
vloženo: 24. listopadu 2009

skvělá domluva co se týká jízd, vyhoví ve všem, prostě bomba přístup. nedá se srovnávat s panem černým, tam to byla katastrofa, lakají lidi na školu smyku a nakonec řekne že si nebude ničit ruční brzdu..
vloženo: 24. listopadu 2009

naprostá spokojenost
vloženo: 4. listopadu 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Naprosto pohodová domluva, ve všem vyjdou vstříc. Mohu jen doporučit.
vloženo: 31. října 2009
vložil: Miroslav Novák, emailová adresa nezveřejněna

prostě špica co jinýho mám napsat. Dělal jsem u něj všechny papíry a su moc spokojenej
vloženo: 10. září 2009
vložil: Vojta Sýkora, emailová adresa nezveřejněna

V sobotu 9.5.2009 jsem jel na kole přez Herálec a předjížděla mě autoškola Štyrský vůz č.3, těsně za zadkem mě dvakrát zatroubila až jsem leknutím málem spadl s kola, nesvítilo jí zadní pravé obrysové světlo, na křižovatce při brždění ji nesvítily brzdová světla. Řval jsem na paní instruktorku (cca 50 let) do otevřeného okénka zda před jízdou kontrolovali osvětlení jak to ukládá vyhláška a zdravý rozum, ale ta dělala že neslyší. To jsou pak vychovaní řidiči!!! Doporučuji takovéto autoškole odebrat licenci!
vloženo: 7. května 2009
vložil: Zavřel Miloslav,

Pokud máte s autoškolou Štyrský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Štyrský < <

Autoškola Štyrský - navigace