Autoškola Petr Sumara - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr Sumara < <

vloženo: 20. července 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Po pul roce dělání v nejmenované AU, jsem přešla k panu Sumarovi, téměř nevyježděná a hlavně ustrašená . Pan Sumara má nadlidský přístup, jedná ferově a hlavně udržuje pozitivní náladu během jízdy. Probojovali jsme spolu pouze 12 hodin na cestě a musím říct, že mě pan Sumara zbavil strachu a naučil mě spousty nového. K jizdam se přizpůsobí, dle vašich požadavků a vyučovací hodiny byly kladné a zábavné. Díky panu Sumarovi mam autoškolu úspěšně za sebou a vřele doporučuji!
vloženo: 20. července 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V této autoškole to vypadá že začátku dobře. Učitel vypráví o tom jak by se mělo učit bez trvání po žácích atd.... Jenže uběhne pár hodin teorie a pár hodin na cvičišti a jste na silnici... Stačí párkrát něco udělat špatně a najednou se řve. Nemluvím ani o tom, že absolutně nesmí nikdo řidiči ( což jsem já) sahat na nohu a tlačit na ni AŤ PŘIDÁM PLYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Absolutní selhání a neprofesionální chování ze strany učitele. Teď přestupuji jinam a při předávání zbylých peněz a formulářů si jen tak od oka naúčtoval 500Kč za administrativu. NEDOPORUČUJI NIKOMU TUTO AUTOŠKOLU. Pan učitel už má víc než 60 let a je to znát.
vloženo: 23. září 2021

Pan Sumara je arogantní, samolibý ješita. Je mi líto, že jsem si vybral právě tuto autoškolu. Důrazně ji nikomu nedoporučuji.
vloženo: 22. ledna 2020

Celkový dojem je dobrý. Velmi důležité je uvědomit si, že pokud budeme my sami chtít naučit se něčemu novému a nemít odpor, tak nebude problém. Přístup pana Sumary je férový. Je schopen uvědomit si, jaké má kdo kvality a dle toho také vyučuje.
vloženo: 5. května 2018

Ne.
vloženo: 26. července 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna