Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola SUNNY - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly SUNNY

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SUNNY < <


   Autoškola SUNNY je úžasná díky svým zábavným a naplňujícím programem v podání zábavného a sympatického pana Slívy. Jejich služby jsou výjimečné a nenahraditelné. Před autoškolu SUNNY jsem docházela do autoškoly ve Studénce, kde neposkytovali takové služby jaké by jste očekávali za zaplacenou sumu. A díky úžasnému panu Gaždovi, ( který má nervy ze zlata a klidnou povahu) jsem úspěšně složila zkoušky. Takže jestli vybíráte autoškolu tak 100% autoškolu SUNNY.
vloženo: 9. června 2021
vložil: Michaela Pečinková,


   Autoškola SUNNY je úžasná díky svým službám a přístupu k žákům. Ještě před autoškolu SUNNY jsem docházela do autoškoly ve Studénce, kde jsem byla znepokojená službami, s přístupem k žákům a výukovými teoriemi. Ale díky přechodu do autoškoly SUNNY jsem úspěšně složila zkoušky s pohodu a zaručenou zábavou&. Výukové teorie s panem Slívou byly poučné a zábavné ( díky tomu lépe zapamatovatelné) a jízdy s panem Gaždou skvělé (díky jeho nervům ze zlata a ledového klidu) a celkově příjemný a profesionální přístup obou dvou těchto učitelů. Takže 100% doporučuji všem.
vloženo: 9. června 2021
vložil: Michaela Pečinková, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou SUNNY osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SUNNY < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola SUNNY - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje