Autoškola Švára a Fellinghauer - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Švára a Fellinghauer

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švára a Fellinghauer < <

Dělala jsem autoškolu u pana Fellinghauera. Naprostá katastrofa, rozhodně nedoporučuji. Pan Fellinghauer je vzteklý, neochotný člověk, kterému slušné chování a dobrý přistup nic neříká. Nehledě na to, že jsem měla základní nedostatky v řízení i parkování, které mě museli jinde doučit. Za mě rozhodně NE. Jestli chcete udělat autoškolu v klidu a nechcete mít nervy z řízení, tak je lepší hledat jinde.
vloženo: 11. dubna 2018

S touto autoskolou jsem byla nesmirne spokojena. Jezdila jsem s instruktorem Skavou a byl skvely.Vse dobre vysvetlil,byl vtipny a nikdy na me nerval,predevsim diky nemu budu mit na autoskolu jen ty nejlepší vzpominky!!!:) vsem doporucuji hodiny s nim:)
vloženo: 26. září 2015
vložil: Karol, emailová adresa nezveřejněna

Pokud se chce někdo opravdu naučit řídit a ne jen "udělat papíry",tak pouze u této společnosti.Profesionalita,pochopení,vstřícnost,super ceny.Má maximální spokojenost.Vřele doporučuji.
vloženo: 17. dubna 2013
vložil: Míra, emailová adresa nezveřejněna

Úplně úžasná autoškola, hodně naučí, jsou levní a vše je bezproblémů. Hodní lektoři, dokonce jsme se i párkrát nasmáli. DOPORUČUJI :)
vloženo: 24. července 2012
vložil: Jana,

vloženo: 23. října 2010
vložil: Lucie Soukalová,

Pokud už zvolíte tuto autoškolu, rozhodně volte p.Šváru. Pan Fellinghauer je cholerický, sprostý, nervní, žáky uráží a ponižuje a evidentně si léčí komplexy. Rozhodně to není typ klidného spolujezdce (i zkušeného řidiče by určitě dokázal parádně vytočit).
vloženo: 23. září 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Tuto autoškolu nedoporučuji. Pokud se pro ní rozhodnete, dejte si pozor kterého instruktora dostanete. Mám velice špatnou zkušenost s panem Fellinghauerem, který je při jízdách hrozný cholerik a žáky spíše stresuje. CO se týče zázemí, je celkem dobré, i když musíte zapomenout na trenažer. Výuka je dle mého názoru nedostačující, alespoň já jsem měl pouhé 3 hodiny teorie, což si myslm je dost málo, a to ještě k tomu pouze videa na VHS kazetách.
vloženo: 14. září 2010

Já mám s touto autoškolou špatnou zkušenost.Učitel ke kterému jsem chodila se choval celkem dobře,ale co se týče vyučovaní,tedy praktické stránky,tak mě bohužel v jádru nenaučil nic.
vloženo: 14. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu doporučuji,p.Švára je instruktor na svém místě,nestresuje žáky,klidný.Tuto autoškolu všem doporučuji.ALENA
vloženo: 20. března 2010
vložil: ALENA, emailová adresa nezveřejněna

Autoskola super, vyhovi podle moznosti. Byla jsem spokojena.
vloženo: 9. února 2010

Všichni se přizpůsobili, tomu, co jsem potřebovala. Nic nebyl problém. Velice přátelské vystupování. :-)
vloženo: 25. října 2009

Pokud máte s autoškolou Švára a Fellinghauer osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švára a Fellinghauer < <

Autoškola Švára a Fellinghauer - navigace