Autoškola Švihlík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Švihlík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švihlík < <

Byla jsem v celku spokojená. Vždy bylo vše po domluvě, vyšší cena autoškoly ale odpovídala službám, nikdy jsem nikde nečekala ani pět minut, nemusela se nikam táhnout .... 'ze křičel? Tak zase těžko na cvičišti, lehce na bojišti ... opravdu sedí.
vloženo: 14. ledna 2014

Nechci se rozepisovat, asi to stejně nikdo nečte, ale využila jsem služeb Autoškoly Karen Tylové na Praze 6. Není to žádná reklama, jen kontakt na slušnou autoškolu, jelikož p. Švihlík je arogantní blb. Asi něco již pamatuje a nechalo to na něm následky.
vložil: Dimitra Pavel, emailová adresa nezveřejněna

Jestli jste žena, tak k němu fakt nechoďte, je to starý ú...l Nikdy nejezděte sama, oplzlý řeči atd,,,,,fuj.
vloženo: 1. března 2013

Tomu chlapovi kouká z kapsy parte.. nebrat.. Pořád jen řve... hrůza...
vložil: Radim, emailová adresa nezveřejněna

Nechci pranýřovat, ale opravdu nebrat..
vložil: Petr J., emailová adresa nezveřejněna

Dělala jsem jízdy v této autoškole minulý rok na podzim a nikdy více.. Najděte si klidnějšího lektora, co vás něco naučí...!!!!!! Nedoporučuji.
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna

U pana Švihlíka jsem dělal řidičák v roce 97, kdy měl ještě dízlovou červenou Corsu.

Kurz byl naprosto podle mých představ, i když bych ho ze žádných důvodů znovu absolvovat nechtěl :-D Pan Švihlík byl přísný, to ano, občas mi zmizela spojka pod nohou a trochu jsem se bál pohlavku za nezastavení na stopce (samozřejmě nikdy jsem ho nedostal), ale jak už psal předchozí přispěvovatel, bylo to pro dobro věci.

Taaaakže, i když jsem byl vyhozen z testovací jízdy, za svou blbost, napodruhé to vyšlo a dnes mohu říct, že od té řídím denně a nikdy jsem neměl nehodu.

Nicméně panu Švihlíkovi za na tu dobu "normální" cenu, na tu dobu perfektní auto a taky za to, že tu práci dělá do dnes a že mu ze žáků ještě "nejeblo" :-)
vloženo: 28. července 2011

Výuka od p. Švihlíka je velmi srozumitelná a pro
lidi co se řídí selským rozumem je to hračka, je
sice trochu přísnější, ale to je pro dobro věci.
Naučil jsem se vše podstatné, jízdy i zkoušku jsem
dělal letos okolo vánoc v tom hroznym sněhu a náledí, ale i tak to byla hračka. nenapadá mě jedinej zádrhel. Testy sem dal na poprvý, a čekal jsem snesitelnejch 50 minut, než na mě přišla řada. Potom už to odsejpalo.žádnej zbytejčnej stres. Jsem spokojenej maximálně, v létě si jdu dodělat áčko.
vloženo: 22. března 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Švihlík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švihlík < <

Autoškola Švihlík - navigace