Autoškola Svobodová - hodnocení a reference

Nedoporučiji.
vloženo: 12. března 2015
vložil: rychlá rota,

Letos v lednu jsem se rozhodla přihlásit se do autoškoly. Obávala jsem se ale že narazím na špatný přístup a dost jsem váhala, kterou autoškolu vybrat. Nakonec jsem dala na radu mého kolegy, který mi doporučil autoškolu paní Svobodové. Dnes jsem velmi ráda, že jsem ho poslechla. Přístup lektorů v této autoškole je velmi profesionální a všichni jsou milí. Paní Svobodové bych chtěla poděkovat za perfektní přípravu teorie a panu Martinu Hájkovi za to, že měl trpělivost a svým přístupem mne zbavil strachu z řízení. Všem kteří váhají ve výběru autoškoly, mohu tuto autoškolu vřele doporučit.
vloženo: 8. června 2013
vložil: Věra Chocholová, emailová adresa nezveřejněna

Kdybych měl něco vytknout, tak možná jen zázemí autoškoly. Ale do autoškoly jde člověk hlavně s tím, aby se naučil řídit a to tato autoškola přesně splňuje. Na jízdy určitě doporučuju paní Svobodovou a pana Kohouta, kteří dokážou ve 28 hodin povinných jízd vytáhnout z žáka maximum. Jako jedna z mála autoškol, kde mají opravdu o žáka zájem a nejde jim jen o zisk...
vloženo: 26. listopadu 2012

Výborný zkušenost, profesionální přístup, měla jsem hodně velké problémy s řízením, ale tady se mě ujali a naučili, bez stresu, výborná příprava na zkoušky,dobré hodiny teorie, perfektní učitelé, zejména Martin Hájek, veliký profík.
vloženo: 27. března 2012
vložil: Helena,

Milá zkušenost, profesionální přístup, žádné velké stresy, výborná příprava na zkoušky:)
vloženo: 29. září 2011
vložil: Adéla K., emailová adresa nezveřejněna

profi přístup
vloženo: 18. srpna 2011
vložil: Helena Hýbnerová,

Profesionální a individuální přístup. Vřele doporučuji
vloženo: 30. června 2011

dobra volba profesionalni pristup kvalita
vloženo: 20. června 2011
vložil: demendskej, emailová adresa nezveřejněna

Naprosto profesionální přístup k žákům z hlediska pedagogického. Odnesla jsem si spoustu důležitých praktických i teoretických informací. Jsem velice spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu paní Svobodové.
vloženo: 22. února 2011

Dobrý den.
Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost.
Paní Svobodová je výborná řidička a své žáky připravuje excelentně.Kdo se chce naučit dobře řídit, při jízdě předvídat,není padavka a nebojí se tvrdšího drilu,vřele doporučuji.
Děkuji Vám paní Svobodová a taky policejnímu týmu který s Vámi spolupracuje
Blažena Bajgerová Praha
vloženo: 1. listopadu 2010
vložil: Blažena Bajgerová,