Autoškola Svozil Litovel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Svozil Litovel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Svozil Litovel < <

Mám jen nejlepší zkušenost. Přístup, domluva, vyjdou vstříc... Prostě jen chvála
vloženo: 16. ledna 2024
vložil: Josef Zapletal ,

Kurz bohužel trval déle než jsem čekal (circa 5 měsíců), ovšem o to více věcí jsem se zde naučil. Co se týče teorie, berete zde jak učebnicové příklady, tak situace ze života. Jízdy v autě byly většinou bezproblémové díky skvělému instruktorovi, jež vás celou dobu provázel.

Autoškoly určitě existují lepší, nicméně nemyslím si, že je toto špatná volba.
vloženo: 8. dubna 2023
vložil: Adam Vaňha,

Kurz proběhl velice rychle bez stresu sem plně spokojený.
vloženo: 3. září 2022
vložil: Jakub Sedlář,

Pokud máte s autoškolou Svozil Litovel osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Svozil Litovel < <

Autoškola Svozil Litovel - navigace