Autoškola Sychra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sychra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sychra < <

Autoškola není špatná, ale přjde mi trochu ,,flákaná".Co se mi na ni líbilo je pan učitel Sychra, který má dobrý smysl pro humor :)Nikdo na mě neřval a nesekýroval, ale kdeže i pan Sychra si potřebuje trošku ponadávat a uznejme, že to někdy fakt potřebujeme ;)
vloženo: 16. srpna 2011
vložil: Anitka, emailová adresa nezveřejněna

Získal jsem spoustu dobrých zkušeností a spolu s intenzivní přípravou a pravidelnými jízda jse nikdo nemusí bát, že by závěrečné zkoušky nezvládl. Škoda jen že Sychrova Autoškola vlastní pouze osobní vozy, pokud by měla bohatší vozový park, rozhodně bych si dodělal zbylé skupiny. Sychrovu Autoškolu bych jen doporučil. S pozdravem Lukáš G. :D
vloženo: 5. června 2010
vložil: Lukáš Grau,

Pan Sychra je velmi trpělivý pán, moc milý a hodně komunikativní. Jsem moc ráda, že autoškolu dělám právě u něj. Na závěrky co se týče jízdy jsem skvělě připravená, technika a testy jsou z velké části na žákovi jak se s tím popere a jak se bude připravovat. Takže mohu jen chválit!
vloženo: 29. srpna 2009
vložil: Zuzana,

Pokud máte s autoškolou Sychra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sychra < <

Autoškola Sychra - navigace