Autoškola Sýkora - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sýkora

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sýkora < <

K Panu Sýkorovy jsem začala chodit co jsem v jiné nejmenované autoškole neudělala zkoušku. A musím říci že za kratší dobu mně naučil lépe ovládat vozidlo než učitel před tím. Byl trpělivý a pořad mně učil. Co dodat možná jen. Skvělá Práce Pane Sýkora a ještě jednou díky....Monika
vloženo: 17. března 2015

K Panu Sýkorovy jsem začala chodit co jsem v jiné nejmenované autoškole neudělala jízdy. A musím říci že za kratší dobu mně naučil lépe ovládat vozidlo než učitel před tím. Takže za mně můžu vřele doporučit byl trpělivý a už mám řidičský průkaz. Huráá!! Co dodat možná jen Skvělá práce Pane Sýkora a ještě jednou Děkuji... Monika
vloženo: 17. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

K panu Sýkorovi jsem se dostala po nespěšně zkoušce u velice chválené autoškole v Praze.Mam dojem že napoprvě tam řidičak dostal pouze ten kdo už jezdit uměl před školou.Já jsem ne uměla.. ani před ani po skole,pan učitel mi ukázal jak se jede rovně dopředu na 2 rychlosti a tak jsme odjezdily hodiny.
Velký respekt a hodně zdrávi pane Zdenku.
vloženo: 18. listopadu 2014

Do pana Sýkory jsem se dostala po nespěšně zkoušce u velice chválené autoškole v Praze.Mam dojem že napoprvě tam řidičak dostal pouze ten kdo už jezdit uměl před školou.Já jsem ne uměla.. ani před ani po skole,pan učitel mi ukázal jak se jede rovně dopředu na 2 rychlosti a tak jsme odjezdily hodiny.
Pan Sýkora začal tím, ze mě naučil správně se rozjíždět a správně brzdit,a potom si všímal každé chyby a tak jakoby mimochodem mi radil jak je to správně, a s předstihem mi říkal jak se mam chovat před semaforem,na jednosměrce či na křižovatce,kdy řadit atd.Pochopila jsem jak se liší učitel profesionál, který ví co a jak učit, a umí naučit, od učitele, který jen odbývá hodiny, a taky to, ze na internetu mnoho chvály si píšou autoškoly sami.Stalo mě to vice času, peněz a nervu. Velký respekt a hodně zdrávi pane Zdenku.Ještě bych odjezdila s vámi par hodin
vloženo: 18. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Myslela jsem si, že nemám šanci jí nikdy udělat a se Zdendou to šlo na poprvé. Občas nebyl zrovna dvakrát milej, ale myslím že kdo to neudělá u něj, tak už nikde.
vloženo: 11. ledna 2013

Jednoznačně doporučuji...
vloženo: 19. ledna 2012

Tato autoškola dělá podvody. Např. při školení řidičů. Mám v ruce potvrzení, že jsem u nich absolvoval odborné školené řidičů, přitom jsem v této autoškole nikdy fyzicky nebyl.

vloženo: 1. prosince 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Byla jsem s touto autoškolou spokojena. Myslím, že mě naučil opravdu jezdit. Není sice nejlevnější, ale stojí to za to. Bude te mít řidičák na celý život :)
vloženo: 5. listopadu 2011

Díky panu Sýkorovi umím velice dobře řídit auto. Nejen ovládat, ale předvídat reakce ostatních, kontrolovat provoz kolem sebe a vědet si rady v jakékoliv situaci, která mě potká ve měste, mimo něj i na dálnici. Díky trpělivosti pana Sýkory umím řídit bezpečně, rychle a ekonomicky. ŘP jsem u něj dělala před 15.lety a stále ho doporučuji svým známým. Protože to, že někdo točí volantem a šlape na pedály, z něj skutečného řidiče nedělá. Tak jak to vidím každy den kolem sebe u ostatních. Chcete-li být dobrý řidič, pak se učte u pana Sýkory.
vloženo: 12. října 2011
vložil: Daniela Benešová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Sýkora osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sýkora < <

Autoškola Sýkora - navigace