Autoškola Syrovátka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Syrovátka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Syrovátka < <

Pan Syrovátka mně kdysi učil (cca 20 let)v Hněvkovickém učilišti, takže jsem měl několikrát tu "čest"... Byť nemohu popřít že on sám je velmi dobrý řidič, tak jako pedagog byl naprosto katastrofální. Některé žáky dokonce fyzicky napadal. Jedinný důvod proč jsem ho tekrát nenakopal do řitě, byl ten že mi bylo nějakých 16-17 let - dneska bych už nezaváhal... Jeho kolegové, kteří tenkrát působili v Hněvkovicích jako instruktoři byli pánové Landa a Jiříček, těm nemohu naprosto nic vytknout - oba perfektní chlapíci s kamarádským přístupem, na jejichž hodiny ježdění se člověk mohl opravdu těšit - u pana Syrovátky to bylo přesně naopak.
vloženo: 7. července 2013

Nesouhlasím, že by se pan Syrovátka neuměl chovat. Ke mě se nikdy špatně nechoval. Když jsem udělala něco špatně, tak mi to samozřejmě vytkl. A když to byla velká chyba, zvýšil hlas. Ale to je přece v pořádku.Člověk si přece musí uvědomit, co udělal. Ti, co tvrdí, že je špatný, že se neumí chovat nebo je na někoho vysazený si to podle mě způsobili sami svým přístupem. Pokud jsou na něj sami drzí, tak nemůžou čekat, že si to nechá líbit. Je to pán s horou zkušeností a dlouholetou praxí.
Jediný problém, který vidím, je ten, že až moc pomáhá s řízením. Zpočátku jsem byla ráda, když jsem se nedokázala ani rozjet, že mi pomohl s pedálama, abych neucpala město, ale potom už mi to moc nevyhovovalo. Hodně často také pomáhá s volantem v zatáčkách. Potom v tom u závěreček a při samostatné jízdě může být problém.
Jinak ale nemám, co bych vytkla. Myslím, že pro Týn a okolí je to nejlepší volba.
vloženo: 9. září 2012

pan syrovatko se neumi chovat
vloženo: 6. března 2012

nemám s ním žádné špatné zkušenosti,naučil nás co měl i co nemusel.Pokud byl žák na kurzu drzí,tak mu to dal najevo,ale taky proč ne,když vyrušuje ostatní,tak co s ním vyhodit ho nesmí ,tak ho seřval na tři doby a byl klid.Stěžujou si jen ti, co nerespektujou učitele.Opravdu dokázal vysvětlit i naučit.
vloženo: 6. března 2012
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Nejvice jsem jezdil s panem Landou coz je pohodar a navic muj byvaly tridni ucitel, dale pak s p. Syrovatkou, ktery je obcas trosku prisnejsi ale nadruhou stranu je auto svym zpusobem zbran, takze zachazeni v rukavickach obcas neni uplne na miste. Celkovy dojem je urcite kladny a v Tyne nad Vltavou nejlepsi volba. Co jsem slysel od zaku konkurencni autockoly pana Vacvala, tak se si pri jizdach dovoli i schrupnout, coz pokladam za naprosto odstasujici pristup
vloženo: 25. října 2011