Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Tábor - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Tábor

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tábor < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, pan Broukal si zjevně velice dobře filtruje recenze na svých stránkách, my máme
Trochu opačné zkušenosti. Autoškolu pana Broukala jsme bohužel vybrali kvůli slíbenému ukončení cca. za jeden měsíc, nyní je to už sedm měsíců a ukončení je stále v nedohlednu, stále vytahuje z nás
Jako rodičů další a další peníze s táborskými komisaři je jednoznačně domluven, protože se jim také peníze hodí, se svým dítětem jsem najezdil téměř 200 km a vím, že ho ježdění baví a jezdí dobře, lépe, než někteří, které potkávám denně na silnicích, není výjimkou, že někteří žáci opakují jízdy i 10x,
Jednou jedete moc rychle, jindy zase moc pomalu a jindy se zase dotknete obrubníku při parkování, a vždy je to důvod pro opakované zkoušky. Také jsem se všiml, že mezi recenzenty je jeho manželka.
Toto budu stále opakovat, dokud se přístup pana Broukala nezmění, nevydělávám jenom na něj.

vloženo: 12. března 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Tábor osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tábor < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Tábor - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje