Autoškola Tábor - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Tábor

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tábor < <

Dobrý den, pan Broukal si zjevně velice dobře filtruje recenze na svých stránkách, my máme
Trochu opačné zkušenosti. Autoškolu pana Broukala jsme bohužel vybrali kvůli slíbenému ukončení cca. za jeden měsíc, nyní je to už sedm měsíců a ukončení je stále v nedohlednu, stále vytahuje z nás
Jako rodičů další a další peníze s táborskými komisaři je jednoznačně domluven, protože se jim také peníze hodí, se svým dítětem jsem najezdil téměř 200 km a vím, že ho ježdění baví a jezdí dobře, lépe, než někteří, které potkávám denně na silnicích, není výjimkou, že někteří žáci opakují jízdy i 10x,
Jednou jedete moc rychle, jindy zase moc pomalu a jindy se zase dotknete obrubníku při parkování, a vždy je to důvod pro opakované zkoušky. Také jsem se všiml, že mezi recenzenty je jeho manželka.
Toto budu stále opakovat, dokud se přístup pana Broukala nezmění, nevydělávám jenom na něj.

vloženo: 12. března 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Tábor osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tábor < <

Autoškola Tábor - navigace