Autoškola Táňa - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Táňa

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Táňa < <

Při zkouškách, absolutní nezájem a dovolí arogantní připomínky od komisaře Polišenského, jeho výsměchý a hloupé připomínky.
vloženo: 9. prosince 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu vřele doporučuji, je zde individuální přístup k žákům. Bála jsem se řídit a závěrečné testy jsem díky paní instruktorce zvládla na poprvé. Za mě super autoškola.
vloženo: 21. dubna 2017
vložil: Monika,

Tána je hrozně super naučila mě to co jsem potřebovala vždy se podle mě zařídila jsme ráda že jsme se obrátila právě na ni.
určitě ji všem doporučuji, když jsem sedla poprvé za volant nevěděla jsem apsolutně nic no úplný poleno a po pár hodinách už to šlo samo, testy na 1 a jízdy jsem dala na po2 ale tam pracovaly nervy jinak bych měla vše na poprvé. DOPORUČUJI
vloženo: 19. května 2016
vložil: Karolína,

:)
vloženo: 19. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Právě jsem úspěšně dokončila kurz a jsem ráda že jsem se rozhodla právě pro autoškolu Táňa.Ženy za volantem to mají těžké a právě tady jsem se setkala s pochopením a citlivým přístupem.Všem vřele DOPORUČUJI.
vloženo: 13. ledna 2010
vložil: Jana Štefková,

Pokud máte s autoškolou Táňa osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Táňa < <

Autoškola Táňa - navigace