Autoškola Tesař » Hodnocení

Autoškola Tesař - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Tesař

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tesař < <

Nemohu objektivně hodnotit služby této autoškoly, ale co asi učí své žáky učitel Autoškoly Tesař, který po zastavení auta rychle přidá plyn a najíždí na přecházejícího chodce..?
vloženo: 4. listopadu 2022
vložil: Gabriela , emailová adresa nezveřejněna

Zkušenost byla velice špatná. Ať už to byly jízdy jako takové, při kterých se člověk toho moc nenaučil. Tak celková cena (doplňujících),,kondičních jízd" pouze 45 minut, stojí zde 400 Kč. Vůbec se to nevyplatí, jelikož se jezdí pouze přes malé vesnice a člověk nemá možnost si pořádně vyzkoušet všechny úkony s autem. Za každých 45 minut co jedete zaplatíte 400 Kč a nic moc se nanaučíte. Takže nedoporučuji. Hrozný přístup, vedení výuky a i cena je vysoká ve srovnání s tím, jak málo si toho vyzkoušíte a naučíte.
vloženo: 30. listopadu 2019

Autoškolu opravdu nehodnotím kladně. Pan Tesař je nepříjemný člověk s úchylnými narážkami. Vše vysvětluje nejasně, přirovnává chyby ke kdelijaké blbosti a věcem, které s řízením opravdu nesouvisí. Očekává, že již po přečtení teoretické části budete ihned zvládat její převedení do praxe bez omylů. Před každou jízdou jsem byla vynervována, co mě bude opět čekat. Dále by si pan Tesař měl uvědomit, že jeho vyhrožování o dále nepokračujících jízdách jestli se mu náhodou nezaplní ta od 11. hodiny, jelikož jsou studenti ve škole(!!!), opravdu není na místě. Z vlastní zkušenosti tedy nedoporučuji tohoto instruktora.
vloženo: 27. června 2017

autoskolu bych z vlastni skusenosti nedoporucovala,je arogantni,stresuje,osobne jsem za 3 mesice absolvovani vycviku nebyla dal nez Stankov a Stod,zadne velke mesto/mozna ze to bylo jenom u me/.Skousky jsem neudelala,dala jsem je az na podruhe pri zmene autoskoly.Tato autoskola je mozna dobra pro toho kdo uz jezdit umi,protoze trpelivost je pro p.Tesare neznamy pojem!!!
vloženo: 6. prosince 2013

Výborná autoškola, která umí zázraky a z řidičského nemehla, jako jsem já, dokázala udělat řidičku, která se na silnici konečně těší. Chválím V. Tesaře, který je trpělivý a zvýší hlas jen v případě, kdy je v autě s vámi v nebezpečí. Dojem trochu kazí počítače v učebně, které toho mají už dost za sebou, ale pokud na nich uděláte cvičné testy, tak je vám to úplně jedno.
Já jsem si autoškolu vybrala určitě správně, vám ji doporučuji zkusit. 2K
vloženo: 28. září 2012

Pokud máte s autoškolou Tesař osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tesař < <

Autoškola Tesař - navigace