Autoškola Těšitelová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Těšitelová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Těšitelová < <

Jsem spokojená, překonala jsem strach a nakonec mě to dokonce i baví:)
vloženo: 8. října 2013
vložil: Eliška Vlčková,

s Pani Tesitelovou jsem mela kondicni jizdy a musim Vsem rici, ze lepsi pani ucitelku neznam ,trpeliva vse Vam pekne a v klidu vysvetli, Vsem pani Tesitelovou doporucuji jeste jednou Vam pani Tesitelova dekuji a preji Vam moc uspechu DEKUJI A VSEM MOC DOPORUCUJI !!!!!!!
vloženo: 1. června 2012
vložil: Jandakova Alena,

Moc děkuji paní Těšitelové , za pomoc při kondičních jízdách. Oprášila jsem svůj starý řidičák ze střední školy (který jsem taky udělala díky ní) a vydala se na kondičky. Měla jsem v sobě především blok- strach z jízdy a moc jsem si nevěřila. Po několika jízdách po městě a okolí se dostavilo přesvědčení, že to zvládnu a hlavně jsem překonala strach. Tak ještě jednou děkuji paní Evě Těšitelové za maximální podporu a dodání sebedůvěry.Teď se s tím už musím poprat sama. Její firmu mohu jen doporučit.Preferuje osobní přístup k jednotlivým žákům . Na mne si opravdu našla dost času a hlavně trpělivosti.V mém případě zafungovala i jako psycholog. Když už jsem jednou jezdila, tak proč by to nešlo i ted po několika letech. Dík!!
Soňa Lichtenbergová, CR
vloženo: 8. dubna 2011
vložil: Soňa Lichtenbergová, emailová adresa nezveřejněna

Prestupila som z autoškoly v Holiciach k pani Tešitelove a možem povedat, že to bol veliky rozdiel ako v pristupu k žiakovi tak k samotnej vyuke.Som maximalne spokojna a možem doporučit všetkým z okolia Holic a Pardubic tuto autoškolu.Verte, že sa stretnete s maximalnou podporou ako pri vyuke tak pri skuške.Vrele DOPORUČUJEM!!!!! Iveta Ružbarská