Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

JM autoškola - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly JM autoškola

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JM autoškola < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolutně bez problémů. Učitelé poradí s čímkoliv si nejste jistí, jak na teorii tak na jízdách. Jejich přístup je podle mě správný, když už vynadají, vynadají opodstatně. Domluva jízd ok. Já měla odježděno A i B za měsíc a půl i přes mé omezené časové možnosti (student). Vozidla jsou technicky v pořádku.

Cenově jedna z nejpřívětivějších autoškol v Brně.

Jediná nevýhoda je velká obsazenost. Na zkoušky se čeká opravdu dlouho, nedejbože pokazit první pokus. Opravná zkouška nejdřív za měsíc. Ale to autoškola ovlinit moc nemůže.

Cokoliv by nevyhovovalo, dá se v rámci možností domluvit. Stačí nemít línou hubu :)
vloženo: 20. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za dobrou cenu nás dobře připravili na zkoušky, které jsme zvládli jako skupinka všichni. Komunikace je na velmi dobré úrovni pomocí SMS a emailu popřípadě telefonicky. Motocykly v dobrém stavu a na tréninku se nešetří. Nutnost 4x2 hodin praxe, ale v případě nejasností jsme měli vždy možnost zdarma přijít znovu.
vloženo: 16. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Tibenský je super. Nejlepší je ovšem pan instruktor - klidný člověk, neřve na Vás, vše v klidu vysvětlí. Taky s námi absolvoval jízdy po větších městech - Hodonín, Brno. Cena kurzu byla dobrá, měli jsme také možnost splátek. Příprava byla dostačující, měli jsme také 4 teoretické hodiny.
vloženo: 21. října 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou JM autoškola osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JM autoškola < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


JM autoškola - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje