Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Vlasta Tichá - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Vlasta Tichá

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vlasta Tichá < <


   Dneska jsem dodělal autoškolu a můžu o ní říct jenom že jsem velice spokojený, základy nás na teorii naučili hezky a zábavně, sice toho nebylo moc ale dost na pochopení základu a ostatní věci se dají v klidu naučit přes dělání testů. Vždy když jsem zavolal a něco jsem se chtěl zeptat tak byli trpěliví a milí. Jízdy byly klidné, když jsem udělal chybu tak mi v klidu poradil a díky toho byly jízdy bez jakéhokoli stresu.
Takže bych řekl že za velice levnou cenu autoškoly jsem velmi spokojený a nemám na co bych si mohl stěžovat
vloženo: 20. listopadu 2023
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu paní Tiché si nemůžu vynachválit, ať už jde o organizaci jízd nebo vstřícnost všech učitelů, někdy se stalo že mi jízdu zrušily ale nemoc je nemoc.
Celkově jsem spokojený s každým učitelem nebo učitelkou a hlavně s komunikací s paní Tichou.
Velice doporučuji všem kteří chtějí ušetřit na autoškole a můžu říct že "levná ale dobrá".
vloženo: 3. října 2023
vložil: Jan Mužný, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu paní Tiché doporučuji všem. Jsem nadmíru spokojená s přístupem, trpělivým jednáním, cenou, lidským přístupem. Za mě opravdu nej autoškola na Ostravě. &#128077;&#127995;
vloženo: 16. srpna 2023
vložil: Petra,


   Autoškolu jsem si vybrala z doporučení kamaráda. Jezdila jsem jak s paní Tichou tak s panem Žáčkem a byla jsem moc spokojená s oběma. Byli klidní a nekřičeli na mě, když jsem udělala něco špatně a vždy mi vše vysvětlili. Z hodin teorie jsem si odnesla mnohem více než kamarádi z jiných autoškoly. Autoškolu jsem doporučila dalším 3 kamarádům a jsou taky spokojeni.
vloženo: 29. dubna 2023
vložil: Barbora Dubáčová,


   Tuto autoškolu jsem si prvně zvolila, protože jí absolvovali mí dva kamarádi, ale bohužel jsem ji nedokončila a přešla k jiné, z důvodu přístupu učitelů. Autoškolu jsem chtěla absolvovat za účel naučit se řídit automobil a nikoliv poslouchat partnerské problémy ze života učitele a následné návrhy i s tím kde by si rád na mě sáhl. Daného učitele jsem tedy vyměnila za jiného, jehož zájmem však bylo koukání do mobilu aniž by mi cokoliv k řízení vysvětloval a případně mi jako nováčkovi radil. Necítila jsem se s ním v autě vůbec bezpečně, jelikož jsem si nebyla ničím jistá a zda řídím správně, což mu bylo zcela jedno. Po dvou jízdách, co jsem se dle jeho slov nezlepšila, což netuším z čeho to v tom mobilu usoudil, mi navrhl ať si domluvím jiného učitele. Nového učitele jsem si tedy domluvila ve zcela jiné autoškole, který se mi věnoval celou dobu jízdy, vysvětloval mi vše a dával mi i užitečné rady. Jen díky změně autoškoly jsem nakonec řidičák zvládla na poprvé.
vloženo: 17. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Většina lektorů byla velice příjemná a schopná. Auta jsou sice již starší, ale plně funkční. S paní Tichou je perfektní domluva. Organisace je bezproblémová, i když několik jízd mi bylo (včas) přesunuto.
vloženo: 12. února 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu bohužel doporučit nemohu. Přešla jsem zde z autoškoly Veselý (také nedoporučuju, bude po vás jen řvát). Paní Tichá hodná je, ale měla jsem s ní jen 4 teoretické hodiny (zbytek se naučit je na vás, takže je to velmi nedostatečné). Jako všichni jsem musela absolvovat zdravovědu na pobočce na konzervatoři, tu vedl pravděpodobně syn paní Tiché, který nám ke zdravovědě vůbec nic neřekl a mluvil jen o tom, jak je důležité se učit z testů a knihy, abychom závěrečný test zvládli (mluvil o tom celé 2 hodiny!).
Jízdy s Panem Žáčkem byly sice v pohodě, byl klidný, ale koukal jen do telefonu, takže vy pak ani nevíte, zda jedete dobře. Celkově vše má lidově řečeno na párku. Jeho auto je vybaveno všemožnými vychytávkami, které pravděpodobně nebudete mít ani vy ve svém autě (parkovací senzory, asi velmi silný motor, protože mi auto nikdy nechcíplo, přestože mělo - málo otáček...)
Dle mého nezná pomalu ani vaše jméno a u zkoušek se mě ani nezastal, přestože jsem měla pravdu, že jsem na tom přechodě zastavila, tak mlčel, aby si nerozházel vztahy s komisařem.

Celkově autoškolu hodnotím velmi špatně, pokud nejste ten typ, co jezdit umí a všemu okolo auta rozumí, takže si jen potřebuje zaplatit levnou autoškolu - jděte do toho, ale pokud jste v tom naprostý nováček, rozhodně si vyberte jinou autoškolu.
vloženo: 27. ledna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu rozhodně doporučuji. Úvod jsem měl s panem Žáčkem, následné jizdy pak s paní Kuchařovou a Tichou. Se všemi jsem byl opravdu spokojený. Skvělý přístup, klid i přes mé chyby za volantem a vždy vše pečlivě vysvětleno. Když jsem měl s něčím konkrétním problém, vždy poradili a ukázali. Jsem vděčný za skvělou domluvu, kde nebyl problém přidat cvičnou jízdu před závěrečnýma zkouškama, ale i za senzační lidský přístup a výbornou atmosféru během kurzu, kdy jsem nebyl ve stresu z řízení. Nemám žádnou negativní zkušenost, jen samé pozitiva. Pokud někdo vybírá, kam do autoškoly půjde, opravdu doporučuji paní Tichou.
vloženo: 13. prosince 2022
vložil: Janák J.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Vlasta Tichá je skvělá a mohu jen doporučit. Paní Tichá je hodná žena, která umí dobře naučit a podporuje své žáky neskutečným způsobem. Kdybych si měla autoškolu vybrat znovu určitě bych neváhala a šla zase do této autoškoly. Skvělá cena a skvělý přístup.
vloženo: 22. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Tichá mohu jen doporučit!!! Skvělí lidé, vstřícný přístup, profesionalita, ještě jednou za všechno moc děkuji.
Tereza Maturová
vloženo: 7. června 2022
vložil: Tereza Maturová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu rozhodně NEDOPORUCUJI !!!
Samotná paní Vlasta Tichá už by měla být doma u cajíčku a tatranky, protože to její chování to je hrozne. Už je to starší paní, chápu to, ale aby učila lidi jezdit, to je vražda. Navíc všechno zapomíná. Poté jsem měla tu čest s paní Kuchařovou, která byla mlada, ale její nervy na bodě nula. Samé řvaní v autě, drzá jak štěnice takže sebevědomí po jejich jízdách bylo strašné. Nejvíc schopen je pan Žáček, který je kliďas. Navíc je i u zkoušek a auto má taky v pucu. Nejvíc mi pomohl. Stačili mi s ním 4 jízdy a zkoušky jsem měla hotové. Takže moc děkuji , ale celkově musím hodnotit jako hruza. Tady se utvrzuje že cena rovná se kvalita.
vloženo: 10. března 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O téhle Autoškole mohu říct jen samé pozitiva. Plánování jízd podle vaší potřeby samozřejmě trošku omezeno kvůli náporu žáků způsobené uzavřením přes covid. Přístup učitelů naprosto perfektní naučí vás toho hodně a když uděláte chybu slušně vám to vysvětli a řekne co a jak. Kvalitně vás připraví na závěrečné zkoušky a ten kdo to neudělá tak je prostě chyba na straně žáka. Musím za sebe říct že jsem si s každým učitelem během jízdy náramně pokecal není nic lepšího než se poradně u učení i zasmát. Zkoušky udělané na poprvé.
Cena vynikající
Přístup učitelů vynikající
Příprava vynikající
Určitě doporučuji!!
vloženo: 28. prosince 2021
vložil: Miroslav Malinka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu paní Tiché jsem byla velice spokojená. Skvělý přístup a příjemní učitele. Děkuji vám za naučení a řízení jste úžasná autoškola určitě doporučuji já jsem velice spokojená a řidičák už mám děkuji vám moc
vloženo: 21. října 2021
vložil: Petra Fišerová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,

nevím, co měl kdo za špatné zkušenosti z níže uvedených, ale já za sebe mohu autoškolou upřímně doporučit, autoškola je za velmi přijatelné peníze, paní Tichá je velmi příjemná a milá, má toho hodně ale na vším se s ní dá domluvit as nikdy Vás neodbije. Od začátku jezdím s panem Žáčkem, jsem naprosto spokojený, když jedu v autě s ním, cítím se bezpečně, kdykoliv je nějaký problém, cokoliv vysvětlí nebo ukáže. Za pár dní mám dělat závěrečnou zkoušku a věřím že ji udělám, pokud s panem Žáčkem pojedu. Tímto také chci poděkovat paní Tiché za dobrou teoretickou přípravu na VŠB a panu Žáčkovi za pohodové absolvování všech jízd.

Matěj Ščigel
vloženo: 6. září 2021
vložil: Matěj Ščigel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu Vlastou Tichou v Ostravě jsme byly velice nespokojené. Přístup pana Tichého byl naprosto nepřijatelný. Celková komunikace s autoškolou byla podprůměrná. Jakákoliv domluva s panem Tichým skončila tak, že na nás bylo zapomenuto a pan Tichý to přešel bez jakékoliv omluvy. Vše trvalo velmi dlouho. Do autoškoly jsme chodily 2 a půl měsíce a řízení auta bylo v nedohlednu. S přístupem této autoškoly jsme byly natolik nespokojené, že jsme byly nuceny odejít. Pan tichý nás ovšem přesvědčoval o tom, že všechny autoškoly mají plno a nestíhají a proto vše dlouho trvá. Toto tvrzení ovšem bylo lživé, jelikož jsme bez problému přešli do jiné autoškoly a hned začaly jezdit. Autoškolu Vlastu Tichou rozhodně nikomu nedoporučujeme, byla to naprostá ztráta času.
vloženo: 31. května 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla spokojená. Učitelé byli hodní a ochotní mi vše vysvětlit. Vyhovoval mi také informační systém, díky němuž bylo velmi jednoduché se na jízdu přihlásit.
vloženo: 17. dubna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Vlasta Tichá jsem byla spokojená. Vyhovoval mi internetový registrační systém, který ulehčoval domluvu jízd. Autoškola mě zvládla v krátkém čase připravit na závěrečnou zkoušku, kterou jsem udělala napoprvé.
vloženo: 26. října 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Vlasta Tichá jsem přešla z jiné autoškoly.
Díky paní Tiché jsem se zbavila bloku, který jsem si odnesla z původní autoškoly.
Vždy mi bylo vše vysvětleno, komunikace byla perfektní.
A opravdu jsou hodní, což jsem velmi uvítala po předchozí zkušenosti.
Paní Tichá a pan Žáček jsou profesionálové na správném místě.
Pokud váháte mezi výběrem autoškoly, s autoškolou paní Tiché, nešlápnete vedle.


vloženo: 13. října 2020
vložil: Sylva Tomisová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola. Perfektní a hlavně lidský přístup k výuce. Při teoretických hodinách mi bylo vše výborně a s trpělivostí vysvětleno. V minulosti jsem měla velký problém s jinou nejmenovanou autoškolou, kdy jsem poté měla mnoho let strach řídit. Díky Panu Tichému, který mi tento blok pomohl odbourat nemám problém s řízením. Samotné jízdy byly příjemné, pohodové a mnoho jsem se toho naučila. Osobně jsem velice nadšená z individuálního přístupu ke každému studentovi autoškoly. Naprosto skvělá zkušenost.
vloženo: 12. května 2020
vložil: Sára Gálová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem zvládl sehnat během prvních pár vteřin, když jsem ji hledal a ihned pár hodin na to jsem byl na své první přednášce. Došlo mi, že řízení nebude tak lehké, jak jsem si ho představoval, a že je to třeba brát seriózně. Každá přednáška od pana Žáčka bylo velice dobrá. Má slušné vyjadřovací schopnosti a jakožto učitele si ho nemohu vynachválit. Snažil se nám vždy pomoct a bral to s klidem. A už od té první přednášky jsem věděl že chci jezdit právě s ním. První cvičná jízda byla jako krok do neznáma, seznámení se s vozidlem, předvýjezdovka atd. Druhá byla už v denním provozu, a to byl šok. Mé obavy však pominuly v momentě, kdy mi došlo že mě p. Žáček nenechá udělat chybu nebo ohrozit provoz, a to byl zlomový bod kdy jsem se do toho opravdu dostal. Procvičil semnou všechno, na cokoliv jsem se zeptal odpověděl a věnoval se mi na 200 % a šlo mu o to nás připravit na závěrečnou zkoušku. Celou dobu se snažil postupovat dál a dál. Křižovatky byly těžší a chytáku na přednosti přibývalo. Když se objevil problém, netrvalo dlouho a pochopil jsem oč jde. Strávili jsme spolu zhruba kolem 15ti jízd a probrali jsme vše co bylo ke zkouškám potřeba. Oceňuji taky organizační plán jízd, který je umožnoval mít i několikrát do týdne a v případě náhlých změn se šlo vždy domluvit.
Dnes už si to cestami vláču sám, už vedle mě nemusí sedět někdo kdo bude sledovat co dělám, protože mě to v autoškole naučili. Klišé zůstává to že učitel i přes strávený společný čas v autě časem zapomene koho na sedadle řidiče měl, avšak já si na toho kdo mě naučil „ovládat vozidlo a orientovat se na silnici“ vždy rád vzpomenu.
Vladimír Bědajanek.
vloženo: 4. března 2020
vložil: Vladimír Bědajanek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji !!!
Ochotní učitelé s profesionálním vystupováním.
Naprosto bezproblémová domluva.
Jsem velice rád za svou volbu autoškoly :)
vloženo: 30. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Teorii jsem absolvovala na VŠB - pan Žáček je skvělý učitel, dává příklady z praxe, upozorňuje na problematické místa. Jako přednášející se dobře poslouchá a udrží vaši pozornost. Co se jízd týče, tak si můžete sami plánovat kdy a s kým budete jezdit - vyzkoušela jsem tři možné učitele a každý měl trošku jiný způsob učení, což bylo super, protože jsem si mohla z hodin odnést to, co vyhovovalo mě. Zkoušky jsem udělala na poprvé a můžu pouze svým učitelům poděkovat, že mě skvěle naučili jezdit, protože začátky byli opravdu těžké :)
vloženo: 16. ledna 2020
vložil: Kateřina Švédová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z výcviku i přístupu jsem byla nadšená. Člověk nemusí nikam volat, ani psát emaily, jízdy se domlouvají za pomocí aplikace. Co se týče komunikace, nikdy nebyl problém se dovolat, popřípadě napsat SMS. Mohu jen a pouze doporučit!
vloženo: 26. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych zde nejprve poděkovat autoškole p.Tiché za skvělou přípravu na závěrečné zkoušky. Po celou dobu jsem byla spokojená.Už na první hodině,kterou můžete opravdu navštívit anonymně a zadarmo jsem byla rozhodnuta, že jsem si vybrala dobře.Teoretické hodiny s p. Žáčkem jsou opravdu zásadní a doporučuji je navštívit i vícekrát. Mluví jasně, konkrétně,stále se ptá, zda všichni rozuměli. Upozorňuje na komplikované situace a to co je při závěrečné zkoušce nejdůležitější. Vzhledem k tomu, že jsem měla vždy strach z řízení, jsem si řidičský průkaz udělala až teď v 31 letech. Jízdy jsem měla všechny s panem Žáček, protože už na hodinách na mě působil velmi profesionálně a s nadhledem. Měla jsem vždy strach, že po mě bude někdo v autě křičet, jízdy mě ale opravdu bavily. Pan Žáček mi vždy s klidem vše vysvětlil, opravoval. I když jsem několikrát udělala hrubou chybu, tak mě sice důrazně upozornil, ale nikdy nebyl nějak nepříjemný. Plánování jízd v aplikaci je jednoduché, přehledné a můžete si zvolit koho chcete. Já jsem jezdila cca třikrát týdně a kurz jsem měla hotový za dva měsíce a týden i při práci. Na druhý pokus jsem zkoušku zvládla. Chtěla bych zde ještě říct, že je to především ale o přístupu a zodpovědnosti každého, jak se připraví. Váš instruktor není všemocný. Po mé první neúspěšné zkoušce mi všichni říkali: ,,neboj, oni to nikomu nedávají hned,chtějí na tom vydělat." Na to jsem však reagovala, že to ale byla má vina. Přehlédla jsem značku a otočila se na jednosměrné komunikaci na benzínové pumpě a chtěla jsem pokračovat v protisměru. Viděla jsem i zásadní chyby spolujezdců při obou pokusech. Proto raději neberte za rozhodující názory především mladých řidičů,kterým autoškolu zaplatili rodiče a ti dle mého názoru, nejsou vždy férový a zodpovědní k vlastním chybám. Opravdu se učte,dělejte si poznámky po jízdách a chodtě na přednášky, určitě budete taky spokojeni. Ještě jednou děkuji. Zedníčková Laura
vloženo: 24. srpna 2019
vložil: Laura Zedníčková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý deň, chcela by som aj ja ohodnotiť autoškolu p. Tichá. Jedným slovom by som to zhrnula, že som bola ozaj spokojná. Dlho som sa odhodlávala robiť si vodičák, ale už v prvej minúte na prednáške s p. Žáčkom (VŠB) zo mňa stres opadol. Naozaj veľmi príjemný a zrozumiteľný výklad prednášok. Taktiež nás často upozorňoval na najdôležitejšie veci čo si pamätať či pri testoch alebo samotnej bezpečnosti jazdy. Jazdiť sa odporúča začať po absolvovaní prednášok ako sú hlavne križovatky, jazdné pruhy či vodorovné značenie... Na prihlasovanie na jazdy je super aplikácia do mobilu cez ktorú sa potom prihlasujete ako uznáte za vhodné.. k dispozícií je veľa časov aj výber rôznych inštruktorov.. Jazdy si môžete naplánovať aj na dlhšiu dobu dopredu a tak si zaistiť že budete jazdiť s inštruktorom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ja som ostala po väčšine jázd verná p. Žáčkovi, vedeľa som že bude prítomný aj pri záverečných skúškach s jeho autom takže som bola o niečo menej v strese. Inač všetci boli príjemní nemala som problém so žiadnym s inštruktorov, snažili sa vždy navodiť kludnú atmosféru v aute a jazdilo sa mi dobre. Samozrejme najlepšie je keď si popri jazdách budete čítať zákon 361/2000 a bude Vám to oveľa rýchlejšie jasné, že čo a ako za tým volantom. Na záver musím organizačne pochváliť p. Tichú. Naozaj keď je to v jej silách zariadi všetko pre Vás aby ste boli spokojní. Takže držím palce aj ostatním, príprava u p. Tichej stála zato! Potom treba už len dúfať, že vychytáte normálneho komisára pri skúške a nezabudnete si všímať značky a plniť ostatné pravidlá provozu na cestách. A hlavne nedivočte na cestách ako by povedal p. Žáček :-)
vloženo: 2. srpna 2019
vložil: Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Vlasty Tiché vřele doporučuji. Celý kurz probíhal naprosto bezproblémově, profesionální přístup učitelů, jak v autě i při výuce teorie. Cena kurzu odpovídá kvalitě, takže za mě určitě spokojenost.
vloženo: 19. července 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, jedním slovem hrůza. Nalákala mne cena kurzu, ale po celkovém součtu mě nakonec tato autoškola vyšla na 13.000, zkoušky na 5x a proč? Jízda s p. Tichým katastrofa, jeho vysvětlování v autě nešlo ani slyšet a ani mu rozumět, zastávky na benzince a vyřizování mi krátili jízdu, proto jsem přešel k p. Petrů. Tomu sice bylo rozumnět, ale nějak jsme si asi lidsky nesedly, na poslední 3 jízdy jsem ještě vyzkoušel p. Sliackou a lituji toho, že jsem u ní nezačal, protože její trpělivost a ochota stála za to. Proto určitě tuto autoškolu NE.
vloženo: 12. července 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolu Vlasta ticha jsem spokojen dobře učí a zbaví vás nervozity a strachu z zkoušky jsem dal na 2 pokus s P. tichým dokážou hodně naučit udělají z vás dobrého řidiče určitě doporučuji
vloženo: 5. července 2019
vložil: Zdeněk salamon,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Vlasta Tichá 100% doporučuji.Pan Tichý mě už na druhé jízdě dokázal zbavit strachu z řízení a vše pro mě neznámé mi vysvětlil. V autě panovala vždy dobrá nálada a pochopení pro časté! chcípaní auta v křižovatce :-))

Zhruba v polovině kurzu jsem pochopila,že řízení a sledování provozu není zase tak nic těžkého,ale chce to jen trénink a trénink :-)

Plánování jízd proběhlo vždy bez problému.

vloženo: 5. července 2019
vložil: Iveta P.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
s autoskolou jsem byla velice spokojená vyšli mi celkem ve všem vstříc na učebnu jsem chodila když jsem mohla a hodně vám řeknou i učitelé v autě při jízdách.

Ze začátku ve vozidle jsem se hodně bála provozu ale pan učitel mě z vlastní zkušenosti ujišťoval  "strach za volantem není nic co bych nezvládla". Vždy dokázal rychle zareagovat a tak mě i upozornit v čem se zlepšit.


Učitelé jsou hodně pozorní při jízdě v provozu a pomáhají když si nevíte rady s úkony jízdy.

Heslo budeme na vás hodní skutečně platí
S Autoškolou Vlasta Tichá jsem spokojená a tuto autoškolu mohu jen doporučit.

vloženo: 3. července 2019
vložil: Adriana Polakova ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
s autoskolou jsem byla velice spokojená vyšli mi celkem ve všem vstříc na učebnu jsem chodila když jsem mohla a hodně vám řeknou i učitelé v autě při jízdách.

Ze začátku ve vozidle jsem se hodně bála provozu ale pan učitel mě z vlastní zkušenosti ujišťoval  "strach za volantem není nic co bych nezvládla". Vždy dokázal rychle zareagovat a tak mě i upozornit v čem se zlepšit. Výuka je hodně individuální kdo je šikovnější jezdí i težší věci.


Učitelé jsou hodně pozorní při jízdě v provozu a pomáhají když si nevíte rady s úkony jízdy.

Heslo budeme na vás hodní skutečně platí
S Autoškolou Vlasta Tichá jsem spokojená a tuto autoškolu mohu jen doporučit.

vloženo: 3. července 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosta spokojenost s pristupem pana Ticheho.
Z autoskoly jsem mela zprvu strach, jelikoz jsem si nebyla jista co mam ocekavat a zda mi to pujde.
Pan Tichy se snazil kazdou jizdu udelat tak, aby pro mne byla maximalne komfortni bez jakehokoliv strach, coz se vice nez zdarilo.

vloženo: 1. července 2019
vložil: Pavlina Travnickova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Tichá Vlasta mohu vřele doporučit. Skvělý, profesionální a přátelský přístup. Vždy mi vyhověli a hodně naučili, pokud se to člověk chce naučit!

Plánování jízd v rezervačním systému také fungovalo velmi uspokojivě. V hodinách teorie, jsem si prostřednictvím výkladů a kreseb pana Martina Tichého, dokonale dokázala představit dopravní situace, jakožto křižovatky, pravidla předjíždění atd... Během jízdy vás vždy uklidní, a v těžkých situacích podrží.

Vždy byla cítit vstřícnost celé autoškoly a ochota pomoci všem studentům.
vloženo: 27. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dostala jsem poukaz do autoškoly jako dárek k narozeninám. Když jsem do kurzu nastoupila, hned ze začátku nastalo nedorozumění, kdy jsem chtěla nastoupit na pobočku VŠB, jelikož mi termín výuky teorie vyhovoval více, ale měla jsem zaplacenou výuku v Ostravě na konzervatoři. Když jsem řešila s pani Tichou zda by bylo možné přejít z konzervatoře na VŠB říkala, že to zkusí zařídit. Následně se týden neozvala, když jsem ji volala, říkala, že to nelze, a že mi pošle přihlašovací údaje pro přihlašování na jízdy. Další týden uplynul a údaje stále nikde, po dalším telefonátu mi bylo řečeno ať se nezlobím, že do konce týdne mi to pošlou. Další týden stále nic, došla mi trpělivost a veškeré problémy s autoškolou za mě od této chvíle řešil otec. Od přihlášení do kurzu jsem teda čekala asi měsíc na jízdy. Seznámení s vozidlem s panem Tichým proběhlo víceméně v pohodě, druhou jízdu jsem měla naplánovanou s paní Sliackou, ta jízdu zrušila večer předem. Místo této zrušené jízdy jsem si naplánovala jízdu s panem Karlíčkem a jízda proběhla bez problémů. Další asi 2 jízdy opět s Paní Sliackou byly zrušeny, jedna takovým způsobem, že jsem se dostavila na parkoviště a čekala tam půl hodiny, paní Sliacká nebrala nebrala telefony a jízdu předem nezrušila v tu chvíli otec volal paní Tiché, jak je takový přístup vůbec možný.

Zbytek kurzu proběhl už v pořádku, z 90% jsem si jízdy plánovala s panem Petrů(velmi doporučuji-příjemný, vtipný, trpělivý a hlavně hodně naučí). Všechny jízdy jsem dojela za 3 měsíce(když nepočítám měsíc, kdy se nic nedělo a jen jsem čekala), což není dlouho, na zkoušky jsem čekala 3 týdny a zvládla jsem je na poprvé.

Až na nepříjemnosti zezačátu hodnotím kurz jako zdařilý.
vloženo: 17. června 2019
vložil: Marie Jurčíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem šla z důvodu, že mi paní Tichá slíbila individuální teorii - z pracovních důvodů jsem neměla čas chodit odpoledne a bylo mi řečeno, že to nebude problém.
Po zaplacení autoškoly na první teorii bylo sděleno, že si můžu vybrat konzervatoř nebo VŠB, ale v pevných časech - důvod, kvůli kterého jsem do této autoškoly šla už možný nebyl.
Teorii jsem odchodila během asi půl roku a mezi tím už jsem si dávala jízdy.
První jízda byla naprosto otřesná, jela jsem s p. Pavlíkem, který mě vzal rovnou na cestu, nejela jsem na cvičiště, kam se normálně jezdí. Celou jízdu na mě řval a nadával mi za to, že jsem nikdy neřídila auto a proč mě to nikdo nenaučil.
Další strašný učitel byl p. Freisler, bylo to hodně podobné chování jako p. Pavlík. Odmítala jsem s ním jezdit, když ho dali jako náhradu za někoho jiného, jízdu jsem zrušila.
Třetím instruktorem byl p. Mizera, který je z jiné autoškoly, čtvrtý p. Mayer - ti mě naučili hodně, ale byli tam každý asi na dvě hodiny.
Potom nebyli instruktoři, tak jsem jezdila s p. Žáčkem a nakonec s p. Vařákovou. Té asi nejvíc vděčím za to, že aspoň něco jsem se v autoškole naučila. Do první zkoušky jsem ji dělala asi třičtvrtě roku, protože jsem měla dvě měsíční pauzy, protože neměli instruktory.
Tím, že jsem měla na 28 hodin - 14 jízd 6 učitelů a každý ně to učil jinak, moc mě toho nenaučili.
Před zkouškami jsem měla dokoupené další hodiny.
Po celou dobu jsem byla absolutně nespokojená, s každou připomínkou mi bylo řečeno ,,vyřešíme to, zachovejte nám přízeň'', ale nestalo se vůbec nic.
Potom jsem byla naprosto nesmyslně vyhozena od zkoušky, ale i kdyby se to nestalo, čekala jsem do první zkoušky, abych měla jednodušší přecházení do jiné autoškoly.
Přešla jsem do jiné autoškoly v Bohumíně, dokoupila si další jízdy a autoškolu dokončila.
Tím chci říct, že ani nízká cena autoškoly - stála mě 6000 není konečná. Celkem jsem zaplatila skoro 19000. A to jen proto, že měli neschopné učitele, kteří se stále měnili.
Autoškolu rozhodně nedoporučuji!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Je to plno let, co jsem chodil do této pohodové autoškoly, ale nikdy nikdy nezapomenu na hlášku jednoho instruktora, radši nebudu jmenovat, který si vybíral na jízdy, jen nás v té době 17 kluky.
Kluci vy jste zlatí, mám s váma za stejný prachy o polovinu miň práce proti holkám :)
Tenkrát jsem tomu moc nevěnoval pozornost, ale dnes, už to chápu, když jedu se svoji ženou.


vloženo: 28. května 2019
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ještě nemám zkoušky hotové, ale zatím jen velice spokojena. Jízdy si člověk muže domluvit opravdu individuálně. I instruktora, který mu vyhovuje. Preferuji pana Gregorcika a Žáčka. Vždy si s nimi dobre popovidam. Umí pochválit a vysvětlit. Jsou ochotni a o jízdách mě sms zprávou i formují pokud dojde ke změně. S panem Pavlikem mám velice negativní zkušenosti. Myslím si, ze je arogantní a má problém v komunikaci s dívkami, celkem je ponizuje a honí si ego.. ale toho si už vybírat nemusím. autoskola připravuje dobre. Tahá mě do těžkých situaci a za to jsem vděčná. Uvidim jak dopadnou zkoušky. Věra Lukasíková
vloženo: 27. května 2019
vložil: Věra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem šla z důvodu, že mi paní Tichá slíbila individuální teorii - z pracovních důvodů jsem neměla čas chodit odpoledne a bylo mi řečeno, že to nebude problém.
Po zaplacení autoškoly na první teorii bylo sděleno, že si můžu vybrat konzervatoř nebo VŠB, ale v pevných časech - důvod, kvůli kterého jsem do této autoškoly šla už možný nebyl.
Teorii jsem odchodila během asi půl roku a mezi tím už jsem si dávala jízdy.
První jízda byla naprosto otřesná, jela jsem s p. Pavlíkem, který mě vzal rovnou na cestu, nejela jsem na cvičiště, kam se normálně jezdí. Celou jízdu na mě řval a nadával mi za to, že jsem nikdy neřídila auto a proč mě to nikdo nenaučil.
Další strašný učitel byl p. Freisler, bylo to hodně podobné chování jako p. Pavlík. Odmítala jsem s ním jezdit, když ho dali jako náhradu za někoho jiného, jízdu jsem zrušila.
Třetím instruktorem byl p. Mizera, který je z jiné autoškoly, čtvrtý p. Mayer - ti mě naučili hodně, ale byli tam každý asi na dvě hodiny.
Potom nebyli instruktoři, tak jsem jezdila s p. Žáčkem a nakonec s p. Vařákovou. Té asi nejvíc vděčím za to, že aspoň něco jsem se v autoškole naučila. Do první zkoušky jsem ji dělala asi třičtvrtě roku, protože jsem měla dvě měsíční pauzy, protože neměli instruktory.
Tím, že jsem měla na 28 hodin - 14 jízd 6 učitelů a každý ně to učil jinak, moc mě toho nenaučili.
Před zkouškami jsem měla dokoupené další hodiny.
Po celou dobu jsem byla absolutně nespokojená, s každou připomínkou mi bylo řečeno ,,vyřešíme to, zachovejte nám přízeň'', ale nestalo se vůbec nic.
Potom jsem byla naprosto nesmyslně vyhozena od zkoušky, ale i kdyby se to nestalo, čekala jsem do první zkoušky, abych měla jednodušší přecházení do jiné autoškoly.
Přešla jsem do jiné autoškoly v Bohumíně, dokoupila si další jízdy a autoškolu dokončila.
Tím chci říct, že ani nízká cena autoškoly - stála mě 6000 není konečná. Celkem jsem zaplatila skoro 19000. A to jen proto, že měli neschopné učitele, kteří se stále měnili.
Autoškolu rozhodně nedoporučuji!!
vloženo: 26. května 2019
vložil: Tereza , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoskola vlasta ticha = naprosta spokojenost instruktori hodni a pratelsti hlavne opravdu nauci vrele doporucuji
vloženo: 17. května 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškola Vlasta chticha je velice užasná a s P Tichym sem spokojeny hlavně vas nauči jak reagovat těžkich situaci v silničnim provozu a taky připravu na zz koušky velice děkuji a doporučuji
vloženo: 13. května 2019
vložil: Zdenek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den s autoškolou jsem velice spokojená, hodně mě naučili a super připravili ke zkouškám.
Vždycky mi vyšli ve všem vstříc,a cítila jsek se vždy příjemně. Takže rozhodně tuhle autoškolu doporučuji. :)
vloženo: 13. května 2019
vložil: Sabina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
Za tuto autoškolu jsem velice vděčný, během 5 přednášek jsem se díky panu Tichému naučil důležité základní pravidla provozu a také p. Tichý poradil i nějáké ty ,,finty,, na komisaře při zkoušce. Jízdy jsem absolvoval s p. Petrů a nemůžu si jej vynachválit. p. Petrů mně naučil veškeré věci v provozu. Všem, kteří se podíleli a něco mně naucili bych chtěl moc poděkovat....

vloženo: 12. května 2019
vložil: Ondřej H, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   + on-line objednávky jsou super, dá se vybrat jakýkoliv čas a datum, když jsem potřeboval jízdu přihodit, stačilo napsat sms.
+ jezdilo se v místech, kde to mají komisaři rádi
+ učitelé byli pohodoví, poradili, dodržovali motto “budeme na vás hodní”
+ termín závěrečných zkoušek vyhovoval mým náročným časovým požadavkům
+ CD pro učení je praktické, ale dal jsem přednost učebnici (z knihovny)
+ jizdy na výběr po celý den (i víkend)
+ férová cena
- chtělo by zapracovat na teoretické výuce, doplnil učebnu promítací technologii
vloženo: 28. dubna 2019
vložil: Vilém, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro tuto autoškolu jsem se rozhodla kvůli doporučení přítele a kamarádky, kteří zde absolvovali výcvik asi před 5 lety.
Přednášky jsem absolvovala 4 na Janáčkově konzervatoři v centru ( ještě je na výběr VŠB ).
Přednášky prezentuje zmatený pan Tichý ( syn paní Vlasty Tiché ), nedokončuje věty, jeho projev neodpovídá učitelským znalostem.
Vzhledem k tomu, že jsem pracující člověk měla jsem požadavek na časy jízd bud od 16:00 anebo od 7:00 jakýkoli den. Na toto mi sám pan Tichý řekl, že si MUSÍM zaplatit rychlokurz, protože já beru místa ostatním žákům. S panem Tichým jsem dále absolvovala i seznámení s vozidlem a jednu jízdu v provozu. Na jízdě mě pan Tichý nechal točit pouze volantem a párkrát nechal zmáčknout spojku a navíc mě za hodinu a půl stihl mnohokrát urazit, osočit, navíc se netajil tím, že mu vadí moje nekonfliktní osobnost a že spolu budeme mít během kurzu problém.
Po takovém otřesném zážitku jsem se rozhodla kurz ukončit ( na což má každý žák autoškoly právo ze zákona ), ale tady vázne můj problém již více než týden a stále se nikam nehnul. Autoškola má mých 7990 Kč na svém kontu, nikdo se mi neozývá, na emaily nereagují, paní Tichá mi pouze řekla, že nemůže svého syna nutit, aby mi peníze vrátil. Věc jsem nahlásila na ČOI a budu pokračovat s právníky i na policii ČR.
Otřesné ! Nikomu bych tuto autoškolu nedoporučila.
vloženo: 26. dubna 2019
vložil: Zuzana Michalská, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ale to vůbec ne:

Psali jsme této slečně:

“Dobrý den, pokud by jste měla takové časové omezení - odpolední hodiny jsou velmi obsazené tak by byl vhodný rychlokurs, kde jsme schopni Vám tyto termíny dopředu zajistit u p. učitele Tichého, termíny byste měla rezervovány dopředu.”

Na toto odpověděla:

“Dobry den, urcite neni problem :) jen poprosim instrukce a jakou castku potrebujete doplatit. Děkuji”

Z toho vyplývá že tato obvinění jsou velmi klamná

Bohužel některé studentky se občas do pana Tichého na učebně zakoukají a chtějí s ním jezdit

a když pak tyto sympatie nejsou opětovány tak hluboce jak si tyto studentky asi přejí

cítí se zřejmě přehnaně dotčené a snaží se alespoň takto ventilovat...

Výše uvedené chování našich učitelů jistě vylučujeme.

Bohužel toto se občas vyskytne.


Mrzí nás to a děkujeme za Vaše pochopení, Vaší přízně si velmi vážíme...


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   PLUSY:
-vyjíždí se od Krajského úřadu=blízko centra, kde také budete dělat zkoušky
-dvě místa pro výuku teorie
-teorie můžete navštívit kolikrát chcete, bez příplatku (osobně jsem chodil na VŠB, kde vyučuje pan Žáček a proti jeho výuce nemám žádné výhrady)
-paní Tichá-vždy se s ní dalo domluvit a je na vás velmi milá
-můžete si vybrat z více učitelů toho kdo vám sedí, ale musíte potom počítat s tím, že se vám celý výcvik protáhne, protože je zde hodně zájemců a učitelé zadávají své hodiny v celkem různých intervalech, takže si to jednoduše nestihnete zakliknout
MÍNUSY:
-hodně lidí na málo instruktorů - já jsem absolvoval kurz v zimních měsících, kdy je v autoškolách obecně méně lidí a nedokážu si představit, kdybych to dělal v létě, jelikož i pro mě bylo složité mít všechny jízdy s jedním učitelem
-zkoušku absolvujete v jiném autě než máte ve výcviku (s tímto autem jezdí jen pan Žáček a je téměř nemožné s ním absolvovat celý kurz, jelikož díky zkouškám má méně času, tím pádem doporučuji, si s ním vzít alespoň 2 poslední jízdy + kondiční jízdu, aby jste si na auto zvykli)
-jejich motto "budeme na vás hodní" platí jen u někoho a jsou tam i dost nepříjemní učitelé, ale pokud budete hledat, tak si svého najdete, samozřejmě pokud nebudete úplně marní, v tom případě se jim nedivím :)

Já osobně jsem udělal zkoušky na první pokus, což asi i ovlivňuje mé hodnocení, ale abych řekl pravdu, tak si myslím, že výsledek zkoušky ani moc neovlivňuje vaše autoškola. Z větší části si za to můžete vy samotní, na druhém místě je to ,podle mě, komisař u závěrečné zkoušky a autoškolu bych řadil až na místo třetí, protože ta zázraky stejně neudělá a záleží to hlavně na vašich schopnostech...
vloženo: 27. března 2019
vložil: R. M.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   rozhodla jsem se napsat recenzi na tuto autoškolu, která bude (snad) pro budoucí řidiče při výběru autoškoly nápomocná. Jelikož tato autoškola nemá prakticky žádné PR....
Autoškola od Vlasty Tiché je cenově přijatelná. Líbí se mi u této autoškoly, že není potřeba zaplatit celou částku najednou.
Co se týká přednášek? Tak ty jsou příšerné! Osobně jsem chodila k p. Tichému a jeho výklad je nudný, nesrozumitelný a rozpačitý a oproti jiným autoškolám, trvají na docházce.
V této autoškole si můžete sami vybrat lektora, se kterým chcete jízdy absolvovat, ale bohužel si NEMŮŽETE vybrat lektora, se kterým chcete absolvovat závěrečnou zkoušku, což je nepochopitelné, jelikož jste zvyklý na ,,svého“ lektora a jeho auto, kterým jezdíte (všechny závěrečné jízdy jsou s p. Tichým - v jeho autě)!!! Tohle byla jedna z největších nespokojeností z mé strany.
S p. Tichým jsem absolvovala celkem 4 jízdy, které byly otřesné! Při první jízdě mě nechal točit pouze volantem :D, pedály používal sám. Při druhé jízdě mě na můj popud vzal na cvičné parkoviště. A další dvě jízdy byly z jeho strany plné výčitek! Žádné vysvětlení chyb, nedostatků nebo poučení o mém řízení jsem se nedočkala! Pouze mne ponížil, seřval a urazil a poté jsem přešla k p. Petrů! - který je mimochodem vynikající lektor!! Je velice, hodný, vstřícný, klidný, umí vysvětlit chybu, má v autě pořádek ale především je pozorný, oproti p. Tichému, který neustále čumí do telefonu nebo si upravuje svou e-cigaretu!! - díky JEHO nepozornosti jsem na jízdě málem nabourala, jelikož jsem auto ještě neznala!
Při závěrečné zkoušce, neočekávejte, že se Vás p. Tichý zastane, až budete mimo auto, kde Vás komisař neslyší, mluví jako hrdina.
Co se týká závěrečných zkoušek, čekáte nejméně 3 týdny, někteří čekali i déle pokud se sami neustále neozývali – jelikož p. Tichý má dostatek času na vše.

vloženo: 13. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den.
Tuto autoškolu mohu doporučit, všichni instruktoři se kterými jsem absolvoval výcvikové jízdy, byli velmi vstřícní, vlídní a mají vůči studentům pochopení.
Jako první věc po absolvování několika přednášek jdete na první jízdu, která proběhne na cvičišti, kde se naučíte základní řízení vozidla, rozjezdy, blinkry, zatáčky, zastavování a taky nějaké to parkování. Další jízdy jdete, tedy jedete již do provozu a podíváte se i na "složitější" křižovatky a situace, které vás v Ově mohou potkat. Pokud uděláte nějakou chybu, instruktor vás na ni v klidu upozorní a dostanete možnost se z ní poučit.
Paní Tichá se snaží všem vyjít vstříc, jenže kvůli velkému počtu žáků je to takřka nemožné, takže se sem tam nějaký malý zádrhel stane, ale ty jsou rychle odstraněny takže nezpůsobují žádný velký problém.
Co se týče zkoušek samotných, nepodceňujte je. Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se některého z instruktorů v autoškole, protože všechny situace nejsou obsaženy a popsány zákonem Č. 361/2000 Sb..
Písemné testy si určitě vyzkoušejte minimálně stokrát.
Pokud projdete písemnou zkouškou jdete ke zkoušce praktické, tedy k jízdě, zde můžu jedině doporučit jet co nejvíce v klidu, radši pomaleji, nestresovat, dívat se do zrcátek a sledovat situaci na silnici.
Sám jsem dělal písemné testy na třikrát a jízdu jsem dal na druhý pokus, což mi trochu celou cenu autoškoly nafouklo, ale jen kvůli mé zbrklosti.
No a když vám auto u zkoušky zdechne, nic se neděje, jen nastartujete a jeďte dál, on ten motor zhasne u zkoušky alespoň jednou všem.
P.s.: Heslo: "Budeme na vás hodní.", skutečně souhlasí.
vloženo: 7. března 2019
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hrozne, nedoporuci nikomu, nalakaji na cenu, nakonec zaplatíte mnohem víc!!!
vloženo: 15. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jen doporučit.
Výuka a jízdy porběhly bez problému s velmi příjemnými a milými instruktory.

Při písemných testech a jízdní zkoušce a nebyl sebemenší problém.

Upřímně nechápu tyhle negativní až nenávistné recenze. Neschopnost a nadutost některých jedinců se neslučuje s kvalitou autoškoly.
vloženo: 14. ledna 2019
vložil: David Vála, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bohužel mě nalákala velice dobrá cena kurzu. Kdybych věděla, jak se mi následně získání řidičáku prodraží, začala bych chodit určitě jinam. Největší mínus autoškoly je pan Tichý. Při mé první jízdě mě nechal pouze točit volantem. Nikdy mě nikdo na cvičiště nevzal. Po třetí jízdě s ním jsem radši přešla k panu Petrů a ten mě konečně naučil se rozjíždět a celkově řídit! Tímto mu děkuji. Je ho v této autoškole škoda, jelikož je to pohodový učitel a vše naučí.
Co se týká teorie na konzervatoři, další hrůza. Pan Tichý neumí absolutně přednášet a poté, co nám několikrát řekl, že zelená je na horní části semaforu, jsem ho přestala brát vážně. Při nástupu do kurzu nebyl ani schopný říct základní informace, ty jsem se dozvěděla až po 4. přednášce od paní Tiché.
Při závěrečných zkouškách jsem jela s panem Tichým, a tím pádem také v jiném autě než jsem celý výcvik jezdila, což je v jiných autoškolách úplně nepřijatelné. Bohužel mi zkoušky párkrát nevyšly a první věc, co vám Tichý rychle musí říct jsou informace ohledně peněz a plateb. Následně vám nutí dát si další další kondiční jízdy jinak vás ke zkoušce nepřihlásí. Tady už mi došla trpělivost a přešla jsem jinde. Stačilo pár kondičních jízd, abych se seznámila s novým autem a zkouška udělána na poprvé. Tímto děkuji moc autoškole Otisk!!!
Nikomu tuto autoškolu nedoporučuji!!!
vloženo: 12. prosince 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Tichá mě nalákala malou cenou, která ale jak se ukázala byla nakonec vyšší vzhledem k neúspěšným pokusům na Magistrátu. Nevím jestli je chyba ve mě nebo v autoškole. Celkem 7 neúspěšných pokusů. Proto jsem přešla do autoškoly k manželům Marenčákovým, kde jsem udělala jízdy na poprvé.
vloženo: 4. prosince 2018
vložil: Nikol,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu nemohu doporučit, neboť autoškola má velmi Vážný problém. Tímto problémem nejsou učitelé jejich přístup byl velmi kvalitní. Problém o kterém hovořím je závěrečná zkouška a tím nemyslím její obtížnost, ale následující fakt, že jste zvyklí např. měsíc nebo dva jezdit s jedním učitelem. Ale!!! na závěrečné zkoušce jezdíte s panem SYNEM Martinem Tichým, který Vám během závěrečné zkoušky kouří v autě a pokud tuto zkoušku nedáte... a vy jí nedate !!! :D, protože pan tichý se o to postará třeba nesmyslným dupnutím na brzdy, nebo jiným rafinovaným způsobem (který je z hlediska komisaře považován za zásah do závěrečné zkoušky. Tak na místo nějakého projevení lístosti např. "To nevadí" nebo "omlouvám se" nebo cokoliv jiného by potešilo nežli jeho oblíbená věta "Takže já Vám pošlu podklady pro zaplacení další zkoušky :-)" Což samozřejmě obnáší peníze ipro autoškolu.

Dále bych rád podotknul , že si nejsem jístý při kondičních jízdách, že vůbec peníze z těchto jízd přiznává autoškole. Nikdy jsem neviděl žádný doklad, který by mi vystavil. A poslední věc, ta se týká provozu autoškolu a jejího organizačního systému. Ano tento systém pochopíte po nějaké době. Ale to by nesměl být neustále plný, aby jste mohli vůbec jezdit.
vloženo: 20. listopadu 2018
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Cena za autoskolu je přijatelná i ceny kondičních jízd jsou velmi nízké. Přístup učitelů je úžasný a pani Tichá je skvělá ženská. Opravdu můžete volat i přes víkend vždy s úsměvem vyhoví. Vše rychle zařídí a skvěle připraví na zkoušky. Opravdu jsem moc spokojena s výběrem až me mrzí že už mam řidičák:-).
vloženo: 7. listopadu 2018
vložil: Klára Plačková , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co se týče autoškoly Vlasty Tiché, mohu doporučit jízdy s panem Petrů. Je to velmi zkušený a klidný řidič, který mě svými radami motivoval k většímu zájmu o řízení auta. Při komplikacích na silnici dokázal bleskově reagovat a zároveň mě tím poučit, jak bych měla v takové situaci jednat. Během zkušební jízdy jsem se jako začínající řidič dopustila několika chyb. Pan Petrů byl ochotný a všechny chyby se mnou zkonzultoval, vysvětlil, jak se takové chybě vyhnout a znovu ji neopakovat.

Vzhledem k tomu, že u praktické zkoušky je pan Žáček, bylo mi doporučeno s ním absolvovat alespoň jednu lekci. Jízda s ním byla poněkud chaotická a jeho psaní na mobilu během jízdy jsem brala jako za rušivý element.

Co se organizace týče, měli by si ujasnit způsob zaplacení zkoušky. Ono je pak totiž matoucí, když vám přijde e-mail s pokyny placení přes internetové bankovnictví a před samotnou zkouškou jste tázání o tentýž poplatek v hotovosti. Také bych chtěla podotknout, že jsem čekala měsíc na první zkoušku a měsíc na opravnou zkoušku z praktické části. To je celkem dlouhá doba na to, aby žák jednoduše vše zapomněl.

Jestli chcete úspěšně zvládnout tuto autoškolu, doporučuji si vybrat jednoho učitele a s ním absolvovat celý kurz i doplňující jízdy před opravnou zkouškou.

vloženo: 6. října 2018
vložil: Daniela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Tichou mohu doporučit, většina instruktorů je fajn, na studenty jsou hodní, snaží se je uklidnit, naladit na pohodičku, mají pochopení a snaží se opravdu naučit studenta orientovat se v provozu. Úroveň trošku kazí dva instruktoři: jednoho práce nebaví a druhý je chaotický a zbrklý až hrůza. Ale takoví se najdou asi všude.
To, že jsem řidičák nedala na poprvé byla má vina, nikoliv autoškoly či komisařů, jak se často (alibisticky) na zkouškách traduje. Holt v Ově to fakt není jednoduché. Na druhou stranu se člověk pak v provozu tolik nemusí bát, protože v rámci výcviku projezdí spoustu rizikových míst.
Paní Tichá se snaží vyjít klientům vstříc, avšak ne vždy to je snadné, zejména kvůli velkému počtu žáků. Podle mého by byl vhodné navýšit počet instruktorů, aby bylo možné se zapsat na termín jízd podle vlastní preference. A taky bych vylepšila komunikaci přes e-mail. Ale jak jsem řekla, mohu s klidem doporučit.
vloženo: 30. září 2018
vložil: Andrea, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
právě jsem úspěšně na první pokus zvládl závěrečnou zkoušku řízení skupiny B a to právě díky autoškole paní Tiché. Pokud hledáte autoškolu, kde Vám instruktoři a učitelé vždy vyjdou vstříc, budou na Vás hodní a bude jim skutečně záležet na tom, abyste si z výuky něco odnesli a úspěšně zvládli závěrečnou zkoušku, pak je tato autoškola právě pro Vás.
Upřímně moc nechápu ty z Vás, kteří se bojí dělat autoškolu v Ostravě, protože právě pokud podstoupíte ten "tlak" a ruch velkoměsta, už Vás toho na silnicích moc nepřekvapí. Ano, můžu sice absolvovat autoškolu v městě přilehlém Ostravě, kde se ale nesetkám s tramvajemi, ale jakmile budu potřebovat odbočit v Ostravě doleva přes tramvajový pás, bude mi to patrně činit velké problémy, nemyslíte? Naopak všichni učitelé z autoškoly paní Tiché se Vám budou snažit pomoct tyto situace zvládnout a naučí Vás v nich obstát, ale nebudou na Vás tlačit. Výuka je zcela individuální – kdo je šikovnější a zručnější, setká se s obtížnějšími situacemi dříve než ten, který se za volantem ještě necítí zcela pohodlně. Takže se nemusíte bát, že budete jako malá rybka vhozeni do hlubokého moře ostravského provozu.
Výuka teorie mi vyhovovala. Opakování je matka moudrosti, a tak jsem uvítal možnost dostavit se na teoretické lekce opakovaně, abych si tak probíranou látku více a lépe zapamatoval.
Pokud si jízdy dobře rozvrhnete a využijete maximální dotaci jízd týdně (3), dá se autoškola zvládnout do dvou měsíců včetně zhruba tří týdenního čekání na závěrečnou zkoušku.
Před závěrečnou zkouškou bych doporučil zkusit se domluvit s panem Žáčkem na doplňující jízdu (případně s ním zkusit jet už v rámci dokončování základního výcviku), neboť právě s autem pana Žáčka potom pojedete na zkoušce a každé auto se chová v určitých situacích jinak, proto jsem třeba já ocenil možnost vyzkoušet si řízení tohoto auta.
Paní Tichá je velmi sympatická, milá, ochotná a vstřícná. Pokaždé, když jsem jí zavolal, mi pomohla a poradila, za což velmi děkuji a tento přístup moc oceňuji, vidí se totiž dnes už málokde.
Závěrem bych chtěl poděkovat celému týmu Autoškoly Vlasta Tichá, který mě senzačně připravil na závěrečnou zkoušku.

PS: nebojte se, i v Ostravě jsou hodní komisaři – stačí si neustále opakovat "pan komisař mi chce ten řidičák dát, ale chce taky v noci klidně spát, a proto mu musím ukázat, že to zvládnu".
vloženo: 20. srpna 2018
vložil: Jan K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu paní Tichá nemohu doporučit. Instruktor s kterým jsem absolvovala první dvě cvičné jízdy po mě sprostě křičel. Byla jsem ve stresu už jen z představy, že s ním musím absolvovat ještě jednu jízdu. Dále mě vůbec nepripravili na závěrečné jízdy, které se ve směs jezdí kolem centra Ostravy, tam já jsem se vůbec jako žák dostala snad jen 2x. Autoškolu jsem přeplatila o 4000kc. Po paní Tiché požaduji faktruru za peníze co jsem do autoškoly investovala, bohužel se mnou nikdo nekomunikuje. Paní Tichá nebere telefon neodepisuje na sms-ky. Pokud se mnou nebude nadále nikdo komunikovat předávám celou věc našemu firemnimu právnímu oddělení..

P. S. Přistoupila jsem do jiné autoškoly, zaplatila si 2 kondiční jízdy a závěrečky jsem udělala hned na poprvé. Měla jsem to udělat hned...

vloženo: 5. června 2018
vložil: Daniela , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Heslo: Budeme na Vás hodní...naprosto souhlasí.
Autoškolu paní Tiché s klidným svědomím ráda všem doporučím. Nikde nenajdete vstřícnější chování jako zde. Já sama jsem se o jejich ochotě a vstřícnosti přesvědčila.
Přihlášku do autoškoly k paní Tiché jsem si podala v roce 2015, velmi mi vyhovovala možnost docházet na přednášky bez předchozí nutnosti se závazně přihlásit a hlavně se mi líbila možnost splátek dle finančních možností, každopádně jsem musela autoškolu přerušit z důvodu nástupu na rizikové těhotenství.
Opět jsem nastoupila v únoru 2018 a nyní jsem autoškolu úspěšně napoprvé dokončila. Za což patří velké díky jak paní Tiché za to, jak mi ve všem vzhledem k mé situaci vyšla vstříc, tak i panu učiteli Alanu Joslovi, se kterým jsem celý výcvik absolvovala. Neuvěřitelně mi, jakožto mamince na mateřské pomáhal s plánováním jízd a rovněž si často své osobní plány přizpůsobil mým možnostem jít na jízdu. Jeho přístup a cenné rady jsem využila i u závěrečné zkoušky. Povězme si upřímně, kde jinde najdete autoškolu, kde je individuální přístup prioritou a neberou Vás pouze jako číslo?
Co se týče vozového parku, nemohu si na nic stěžovat. Ano bylo by krásné jezdit v super autech, které mají tolik systémů, že polovinu práce udělají za Vás, ale na druhou stranu, v takovém autě se nenaučíte základy, které pro skutečný provoz potřebujete, proto jsou auta vyhovující a naučí Vás všemu co je třeba bez zásahů pomocných systémů. Pokud poté budete řídit s lepším autem, berte to jako bonus, který Vám ulehčí, ale nenaučí.
Cena kurzu? Je báječná, ano bohužel v ní nemáte započítány poplatky za lékaře zkoušky atd. ale to nemáte snad nikde. Jde o to, že jako maminka na MD jsem možnost splátek ocenila, přeci jen ne každý si může dovolit zaplatit autoškolu hned a pro mne to bylo něco úžasného, věděla jsem že mne mnou určená splátka nijak nezruinuje :D

Toto vše jsou jen a jen pozitiva, pravda a osobní zkušenost, a ti kteří píší, že tomu tak není...nezlobte se na mne, ale že se nestydíte si nahánět své ego takovýmto způsobem. To že jste zkoušku v autoškole u paní Tiché neudělali, neznamená, že to bylo schválně. Zkuste se podívat na lidi co zkoušku udělali, i když třeba na několikátý pokus, ale udělali a nemůže za to paní Tichá ani nikdo jiný, ale pouze Vy sami, styl Vaší jízdy a rozhodnutí komisaře.

P.S.: doporučuji Vám na poslední jízdu, případně na jízdu navíc, kterou si zaplatíte, abyste ji absolvovali v autě a s učitelem, kterého budete mít potom u zkoušky (pan Žáček). Já bohužel z důvodu rodinné situace neměla tu možnost a na mé jízdě bylo znát, že v daném voze sedím prvně.


Ještě jednou velké DĚKUJI! a přeji Vám spoustu spokojených žáků a budoucích řidičů. Doporučím Vás kdykoliv a kdekoliv.

vloženo: 22. května 2018
vložil: Jana Pavlíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím vložit pozitivni recenze, nebot jsem více jak spokojená. Celkový přístup učitele k zakovi - špičkový. Cena autoškoly - suprova. Jakožto maminka na MD jsem měla jasno hned. Spousta mých známých byla také spokojena. A proto jsem nevahala. Dnes mám již autoškolu za úspěšné za sebou. Ačkoli jsem si nebyla jistá zda zkoušky zvladnu, vzhledem k tomu, že jsem byla vždy nervózní, nakonec jsem to zvladla a to hlavně díky p. Žačkovi, ktery měl vždy profesionální přístup, ale i ,,kamaradsky" a dokázal mě vždy povzbudit. Samozřejmě necekejte že zkoušky uděláte na poprvé. Chce to trenink &#128521; doporučuji pred zkouškou zakoupit cvicnou jízdu, ktera mi rozhodne pomohla. Poměr cena kvality více jak uspokojivá. Malé minus za starší vozy autoškoly.
vloženo: 16. května 2018
vložil: Kristýna Hrdinová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem absolvovala v roce 2014. S odstupem času mám potřebu zhodnotit tuto neprofesionální autoškolu, které jde jen o to vyždímat z lidí co nejvíc peněž. Autoškola láká na tuším nejlevnější cenu.
1. Elektronický systém objednávání jízd katastrofa - rušení jízd bez upozornění žáka.
V DOBĚ, KDY JSEM DĚLALA AUTOŠKOLU BYL OBROVSKÝ PROBLÉM ODJET JÍZDY S 1 NEBO MAX. 2 UČITELI!! TZN. JÁ JI MUSELA ODJET DOKONCE S CELKEM 4 UČITELI (p. Mikunda, p. Urbánek, p. Trubač a p. Žáček). Jízdu díky častému odpádávání na poslední chvíli měl tedy student zhruba 1x za 14 dní opravdu uskutečněnou i přes za tu dobu cca 6 naplánovaných.
2. Paní Vlasta Tichá každý problém, kdy učitel (konkrétně Radim Mikunda) vás uráží a plácá vás po prstech reaguje stylem "vím o tom, ale nemáme moc učitelů, nemám to jak vyřešit." Dokonce si holčinu, která s ním jela předemnou dovolil předemnou a před svým kolegou učitelem Urbánkem nazvat "hloupou blondýnou" a smát se.
3. p. Urbánka jsem měla pouze na 1. jízdu na "cvičiště", každopádně byl klidný a příjemný.
4. Radim Mikunda při jízdách mezi 4 očima přemlouvat jít k němu do jeho soukromé nově vzniklé autoškoly...
5. Po opakovaných stížnostech na chování p. Mikundy jsem se dostala k p. Žáčkovi, který jako jediný jezdí i na závěrečné zkoušky. p. Žáček ale trpí syndromem šlapajících nohou, jak již zde uvedl student nademnou. Při jízdě nedává pozor na vozovku, ale dívá se s hlavou sklopenou do mobilu a píše SMSky a co chvíli dupne na brzdu - preventivně. Jednou jsem dokonce zkusila, jestli opravdu dává pozor na vozovku a na mě a schválně jsem se ho zeptala, jestli jsem správně vyřešila atypickou dopravní situaci, překvapený zvedl hlavu nahoru a zeptal se mě, o jaké situaci to mluvím, co se stalo a jaké byly na místě značky, že na chvíli nedával pozor.
6. p. Žáček neustále rád odvolává jízdy - buď musí ke zkouškám nečekaně a neplánovaně, nebo prší nebo je namrzlá vozovka a on si se žákem netroufne...Zjistila jsem si číslo na p. Trubače a od té doby jsem jezdila už výhradně jen s ním
7. Až konečně pan Trubač mě naučil 3 dny před závěrečnými zkouškami parkovat - do té doby ani jeden z učitelů!Jako jediný se mnou jezdil všecny možné trasy - Centrum-Vítkovice, Centrum-Přívoz, Centrum-Slezská Ostrava, Centrum-Poruba/Svinov, Centrum-Hrabůvka. Centrum-Vratimov, Centrum-Fifejdy+Mar.Hory. Ostatní jezdili jen Centrum-Fifejdy+Mar.Hory nebo Centrum-Hornbach u Dolu Jeremenko a zpět. Jako jediný mě naučil zvládnutí smyků!!! Jako jediný mě naučil, jak jezdit.
8. U zkoušky pan Žáček opravdu hezky projevil svůj syndrom šlapavých nohou... po této zkušenosti jsem odešla přes doporučení k autoškole Marenčákovi.

p. Marenčáková byla zděšena, co mě v autoškole Vlasty Tiché NEnaučili a díky p. Marenčákové a p. Marenčákovi jsem zvládla opravnou zkoušku napoprvé ;). A děkuji panu Trubači za to, že se mě ujal a nebá lse deště, sněhu, namrzlé vozovky, apod. jako p. Žáček a ještě mě naučil jako bonus zvládat smyky. Kdybych se k němu dostala tehdy hned na začátku autoškoly, vím, že by mě naučil perfektně řídit. Ale vzhledem k tomu, že jsem se k němu dostala asi 4-5 jízd před zkouškami, kdy mě měl naučit všechny způsoby parkování, fyzicky mě naučit vlastně řídit a projet se mnou všechny možné trasy, tak moc toho času pro to mě naučit neměl...Pokud mu paní Tichá opravdu dlouhodobě dlužila hodně peněz nedivím se, že odešel. Je ho pro tuto autoškolu opravdu škoda.

A velké díky autoškole Marenčákovi za to, že mě narozdíl od autoškoly Vlasty Tiché naučili řídit!Nejlevnější ve skutečnosti se může rychle obrátit v nejdražší autoškolu (dokupování jízd před zkouškou, případně opravné zkoušky,...)

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI TUTO AUTOŠKOLU!!! JE TO JEN PRAČKA NA PENÍZE!!!

vloženo: 15. května 2018
vložil: Míša, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole dělá největší množství žáků opravné zkoušky i 10x. Dnešním dnem zahajuji přezkoumávání za rad a pomocí kamarádky advokátky jejich postupy, jak autoškoly, tak jejich "komisařů".


vloženo: 12. dubna 2018
vložil: Hana Švidrnochová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou mám velmi negativní zkušenost. Paní tichá působí příjemným, ale velmi manipulativním dojmem.
Na většinu žádostí reaguje x důvody, proč něco nelze zařídit.
Přednášky vcelku vyhovující, s těmi jsem byl spokojen.
Rezervační systém jízd je naprosto katastrofální. Několikrát mi byla kondiční jízda zrušena nebo přesunuta, aniž by mě kdokoliv informoval.
Učitelé žádná sláva, jediní schopní a ochotní něco vysvětlit byli pan Josl a Karlíček. Musím ocenit jejich zájem a profesionální přístup.
Ostatní působili dojmem "jeďte si jak chcete, hlavně nenabourejte, nic po mě nechtějte, zaplaťte, vypadněte a příjďte zas" (pan k**** Kudláč nebo pan Tichý).
Zkoušky... škoda slov. Po třetím neúspěchu jsem přešel do autoškoly do jiného města, kde jsem byl úspěšný na první pokus.
Pan Žáček, který jezdí při zkoušce, trpí zřejmě syndromem "šlapavých nohou", jelikož při zkouškách minimálně ve dvou případech šlápl po brzdách v situali, kterou jsem měl celkem pod kontrolou, čímž
zkouška skončila. Autoškola dostala pěkně zaplaceno, komisaři také, takže je vlastně pro obě strany výhodné vyhazovat žáky.
Při domluvě opravné zkoušky mi p. Tichá vždy sdělila, že ji můj neúspěch velmi mrzí, a ať hlavně nezapomenu zaplatit :-)
Chcete-li se zbavit přebytečných peněz, tato výhodná autoškola je rozhodně pro vás.
Chcete-li uspět u zkoušek běžte mimo Ostravu.

vloženo: 4. dubna 2018
vložil: Martin Borovec,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem doporučuji. Individualni přistup,
Učitelé byli moc hodní a trpěliví.
Zavěrečnou skoušku jsem udělal na poprvé
Jsem maximalně spokojen.
Moc děkuji paní Vlastě Tiché
A panu Radimu Žačkovi

Jsou moc fajn lidi&#128513;&#128513;&#128513;&#128513;
Diky VOJTA
vloženo: 17. ledna 2018
vložil: Vojtech stverka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K rozhodnutí, udělat si autoškolu, jsem se dostala v pozdějším věku, a ne z důvodu, že bych prahla po řidičáku, ale protože jsem si jej kvůli rodině udělat musela. Manžel měl úraz a najednou jsme jako rodina přestali být pojízdní. Čím je člověk starší, tím více mu dochází, jaká je to zodpovědnost, sedět za volantem, být zodpovědný za životy svých blízkých a ostatních lidí. S tím samozřejmě souvisí i větší obavy z řízení vozidla. Navíc, když ještě člověk pracuje ve zdravotnictví a vidí všechny ty následky nezodpovědných a lehkomyslných řidičů, moc odvahy do jízdy mu to nepřidá. Perfektní instruktoři v této autoškole (myslím tím pana Glinze a Žáčka) mi po celou dobu výuky předávali spoustu znalostí, dobrých rad, zkušeností a především tolik, pro mne velice důležitého, klidu za volantem, že mne jízda autem začala bavit a přestala jsem se tolik bát. Nekřičí po člověku, nepovyšují se nad něj a každou chybu za volantem skvěle vysvětlí. Jízdy probíhají především v centru Ostravy a Vítkovicích, což je nejlepší příprava na zkoušky a hlavně budoucí samostatnou jízdu. Paní Tichá je také perfektní člověk, snaží se vždy uklidnit, vychází člověku vstříc, prostě skvělé jednání. Vzhledem k tomu, že jsem musela dva termíny zkoušek odsunout (z pracovních důvodů), dokoupila jsem si mezi tím pár jízd, abych se cítila na zkoušce jistější a vyplatilo se to. První zkoušku jsem úspěšně zvládla. Dokoupení těch několika jízd před zkouškou mi moc pomohlo a pro větší jistotu u zkoušky to vřele doporučuji, ve výsledku to vychází levněji, než platit za opakované zkoušky a případně mezi nimi za potřebné jízdy. Děkuji této autoškole, že mi pomohla překonat další životní zkoušku :-).
vloženo: 16. ledna 2018
vložil: R., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím hodně pochválit pana Žáčka, teoretický umí vysvětlovat skvělé a teorie je s ním super, ale i na jízdách. Dokázal vysvětlit,poradit a připravit na zkoušky a taky s ním není nuda a dá se s ním dobře popovídat. Taky není špatný pan Karlíček na jízdy. Jediný instruktor který mi nesedl byl pan František (sto lidí, sto chutí) je tam naštěstí větší výběr.
Co se týče aut, tak by to možná chtělo i něco jiného než fabie...jízdy začínají na dobře dostupném místě (parkoviště u krajáku),někdy po domluvě se šlo domluvit na určité místo a tam začít jízdu. Na zkoušky jsem po dokončení výcviku šel vlastně hned za týden a půl, takže žádná hrůza. Tato autoškola se dá zvládnout za cca 2,5 měsíce, pokud budete jezdit 3x týdně i se zkouškami. Cena je příznivá (cca 7000 kč, se zkouškou pro mě 7700), ale pokud se stane, že budete několikrát opakovat závěrečnou zkoušku, tak si celkem připlatíte.
vloženo: 8. ledna 2018
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu doporučit, zkoušky zvládnuté a řidičák je doma. Musím hodně pochválit pana Žáčka, teoretický umí vysvětlovat skvělé a teorie je s ním super, ale i na jízdách. Dokázal vysvětlit,poradit a připravit na zkoušky a taky s ním není nuda a dá se s ním dobře popovídat. Taky není špatný pan Karlíček na jízdy. Jediný instruktor který mi nesedl byl pan František (sto lidí, sto chutí) je tam naštěstí větší výběr.
Co se týče aut, tak by to možná chtělo i něco jiného než fabie...jízdy začínají na dobře dostupném místě (parkoviště u krajáku),někdy po domluvě se šlo domluvit na určité místo a tam začít jízdu. Na zkoušky jsem po dokončení výcviku šel vlastně hned za týden a půl, takže žádná hrůza. Tato autoškola se dá zvládnout za cca 2,5 měsíce, pokud budete jezdit 3x týdně i se zkouškami. Cena je příznivá (cca 7000 kč, se zkouškou pro mě 7700), ale pokud se stane, že budete několikrát opakovat závěrečnou zkoušku, tak si celkem připlatíte.
vloženo: 8. ledna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole Vlasta Tichá na vás čeká příjemná atmosféra a profesionální přístup ze strany učitelů a paní Tiché.
Vážím si milého a ochotného jednání pana učitele, který mi dokázal vyhovět, ať už to bylo při plánování jízd, anebo při samotné jízdě. Vždy se mi snažil všechno do detailu vysvětlit a věci, které mi nešly, se mnou trénoval pořád dokola.
Velkou výhodu vidím v tom, že si jízdy můžete plánovat v jejich elektronickém systému. Je to praktické a zároveň to šetří čas.
Na zkoušky chodí pan Žáček, přičemž se snaží člověka uklidnit a zbavit stresu, jak před zkouškou, tak i při ní.
Nelituji toho, že jsem si vybrala tuhle autoškolu. Panuje zde přátelská atmosféra, snaží se vždy vyhovět a jsou opravdu hodní.
vloženo: 3. listopadu 2017
vložil: Štefková Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem začínala jako matka tří dětí při mateřské. Nedávala jsem šanci sobě, ani učitelům, že bych někdy absolvovala celý výcvik, případně zkoušku s hodnocením komisaře-PROSPĚLA. A div se světe zvládla jsem to i s obávaným komisařem ve zpětném zrcátku. Moc tedy děkuji hodné paní Tiché a učitelům p. Karlíčkovi, p. Petrů, p. Šlahorkovi, hlavně však p. Radimovi Žáčkovi, který nám byl u zkoušek psychickou oporou. Můžu říct, že tato autoškola disponuje výborným instruktorským teamem. Mrzí mě řeči lidí se zraněným egem, kteří nejsou schopni připustit své pochybení u zkoušky. Tito šíří poplašné zprávy o ,,špatných" instruktorech a ještě ,,horších" komisařích mezi další potenciální řidiče. I já můžu být příkladem toho, že zkoušku udělat skutečně lze. Děkuji Autoškole Vlasta Tichá, že jsem řidička a přeji vám jen samé šikovné žáky. A pro ostatní- věřte jejich sloganu, skutečně na vás budou hodní! Petra Kubenková, DiS.
vloženo: 19. září 2017
vložil: Petra Kubenková, DiS.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na tuto autoškolu mám pouze slova chvály... Nenapadá mě nic, co bych mohla vytknout.
Nejvíce si vážím vstřícného a milého přístupu ze strany paní Tiché a také pana Žáčka, se kterým jsem odjezdila většinu jízd, a který mě skvěle připravil na zkoušky.
Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu, a všem ji můžu vřele doporučit.

vloženo: 17. září 2017
vložil: Veronika Franecová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezpochyby doporučuji absolutně všem.
Skvělý přístup jak paní Tiché, tak i instruktorů. Instruktoři jsou zkušení, po pár ujetých metrech ví přesně, co je třeba ladit.Teoretické hodiny,tam není co vytknout.Na celé autoškole jsem nenašel chybicku.Zkoušky zvládnuté napoprvé, a byl sem svědkem, kdy můj parťák taky prošel. napoprvé.
Předemnou jela holčina,a taky bez prošla. takže tim chci sdělit, že vás během výcviku perfektně připraví. ani komisaři nejsou tak strašni jak se říká. Takže celé autoškole pí.Tiché děkuji a všem doporučuji.
vloženo: 28. července 2017
vložil: Hovorka R., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě všem doporučuji autoškolu paní Tiché. Velmi profesionální přístup poskytnout žákům, co nejlepší výcvik a přípravu ke zkouškám. Vstřícnost celého týmu autoškoly a ochota pomoci, individuální přístup k žákům.
Jízdy ve výcviku byly vždy přínosné, instruktoři autoškoly mají profesionální a přitom přátelský přístup.Organizace výcviku a zkoušky ze strany autoškoly byla taktéž perfektní.Co se týče kvality služby a její ceny, je určitě autoškola paní Tiché bezkonkurenční.
vloženo: 8. července 2017
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych moc poděkovat Autoškole Vlasta Tichá za skvělý přístup. Učitelé byli sice přísní, ale zato s lidským přístupem, což se pak ukáže jako nejlepší kombinace. Vždy dobře a rádi poradili. Zejména musím vyzdvihnout skvělé pedagogické vlastnosti pana Radima Žáčka. Majitelka, paní Tichá, vám rovněž ve všem ráda poradí, je velmi milá, ale především je to profík ve svém oboru. Testy i zkoušku jsem absolvoval na první pokus.
Autoškolu velmi doporučuji pro mé skvělé zkušenosti s ní!

Ondřej Durczak
vloženo: 30. května 2017
vložil: Ondřej Durczak, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil přítel, který díky ní udělal řidičák napoprvé. Já přešla z jiné autoškoly, kde jsem byla nespokojená a teprve až učitelé paní Tiché mě naučili spoustu užitečných a důležitých věcí, které jsem z minulé autoškoly neznala. Talent na řízení nemám, takže jsem musela zatnout zuby a více pojezdit. Nakonec se to ale dnes vyplatilo, a to hlavně i díky přístupu jednotlivých učitelů, především pana Žáčka a pana Glinze. Společně s paní Tichou mě tito dva dokázali motivovat a podpořit a zkoušku jsem zvládla. Paní Tiché chci díky tomu ještě jednou poděkovat a popřát jí do budoucna hodně úspěchů, protože dle mého názoru svou práci dělá kvalitně a její přístup k žákovi je příkladný.
vloženo: 5. ledna 2017
vložil: Aneta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil přítel, který díky ní udělal řidičák napoprvé. Já přešla z jiné autoškoly, kde jsem byla nespokojená a teprve až učitelé paní Tiché mě naučili spoustu užitečných a důležitých věcí, které jsem z minulé autoškoly neznala. Talent na řízení nemám, takže jsem musela zatnout zuby a více pojezdit. Nakonec se to ale dnes vyplatilo, a to hlavně i díky přístupu jednotlivých učitelů, především pana Žáčka a pana Glinze. Společně s paní Tichou mě tito dva dokázali motivovat a podpořit a zkoušku jsem zvládla. Paní Tiché chci díky tomu ještě jednou poděkovat a popřát jí do budoucna hodně úspěchů, protože dle mého názoru svou práci dělá kvalitně a její přístup k žákovi je příkladný.
vloženo: 5. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil přítel, který díky ní udělal řidičák napoprvé. Já přešla z jiné autoškoly, kde jsem byla nespokojená a teprve až učitelé paní Tiché mě naučili spoustu užitečných a důležitých věcí, které jsem z minulé autoškoly neznala. Talent na řízení nemám, takže jsem musela zatnout zuby a více pojezdit. Nakonec se to ale dnes vyplatilo, a to hlavně i díky přístupu jednotlivých učitelů, především pana Žáčka a pana Glinze. Společně s paní Tichou mě tito dva dokázali motivovat a podpořit a zkoušku jsem zvládla. Paní Tiché chci díky tomu ještě jednou poděkovat a popřát jí do budoucna hodně úspěchů, protože dle mého názoru svou práci dělá kvalitně a její přístup k žákovi je příkladný.
vloženo: 5. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil přítel, který díky ní udělal řidičák napoprvé. Já přešla z jiné autoškoly, kde jsem byla nespokojená a teprve až učitelé paní Tiché mě naučili spoustu užitečných a důležitých věcí, které jsem z minulé autoškoly neznala. Talent na řízení nemám, takže jsem musela zatnout zuby a více pojezdit. Nakonec se to ale dnes vyplatilo, a to hlavně i díky přístupu jednotlivých učitelů, především pana Žáčka a pana Glinze. Společně s paní Tichou mě tito dva dokázali motivovat a podpořit a zkoušku jsem zvládla. Paní Tiché chci díky tomu ještě jednou poděkovat a popřát jí do budoucna hodně úspěchů, protože dle mého názoru svou práci dělá kvalitně a její přístup k žákovi je příkladný.
vloženo: 5. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil přítel, který díky ní udělal řidičák napoprvé. Já přešla z jiné autoškoly, kde jsem byla nespokojená a teprve až učitelé paní Tiché mě naučili spoustu užitečných a důležitých věcí, které jsem z minulé autoškoly neznala. Talent na řízení nemám, takže jsem musela zatnout zuby a více pojezdit. Nakonec se to ale dnes vyplatilo, a to hlavně i díky přístupu jednotlivých učitelů, především pana Žáčka a pana Glinze. Společně s paní Tichou mě tito dva dokázali motivovat a podpořit a zkoušku jsem zvládla. Paní Tiché chci díky tomu ještě jednou poděkovat a popřát jí do budoucna hodně úspěchů, protože dle mého názoru svou práci dělá kvalitně a její přístup k žákovi je příkladný.
vloženo: 5. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemohu si stěžovat, rozhodně bych byla raději,kdyby měli o jedno auto více, ale z druhé strany výborný osobní přístup k řízení, vysvětlí a nemají problém cokoliv kdykoliv s Vámi pořešit.Učitelé jsou opravdový užasnáci a opravdu za mne jsou jedničky.P.Tichá je skvělá dáma se psíkem a umí udělat výklad tak, aniž by jí někdo usnul. Za mne super. Nemají problém improvizovat aby každý byl spokojen. Zkoušku jsem udělala na poprvé a to díky zaplacené jízdě před zkouškou a pan Žáček udělal maximum.viděl , jak jsem na nervy div jsem se nesložila ale podržel mne.Nemám slov ... výborná autoškola doporučuji všem.Okálová
vloženo: 12. listopadu 2016
vložil: OKálová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole u p.Tiché jsem byla moc spokojena.Pokud jde o výuku ve škole mohu říct, že jsem se nikdy nenudila, Paní Tichá je velmi milá osoba a je velmi osobitá a empatická. Pokud jde o výklad látky podává to tak, že to pochopí i naprosto tupý člověk.Myslím, že v tomto směru nemám výtku k nikomu a ničemu.Pokud jde o auta .. no ano mohlo by jich být víc a nemuselo by se tak prát o místo v autě, ale chápu co a proč , není to nic k nepochopení a dá se to zvládnout v pohodě a plánování pokud to nevychází tak se dá domluvit.Zkoušky : no udělala jsem si to tak, abych měla jednu kondičku v den zkoušky a moc to pomohlo... Pan Žáček všechno vysvětlil a objasnil.. u jízd byl v pohodě, a očima popoháněl k dobrým výsledkům. K učitelům všeobecně není co dodat .. jedno slovo snad .. Miláčci ... fakt v pohodě... klidu .. jsou zlatíčka.Nemám co vytknout krom počtu aut... chtělo by to mít aspoň eště jedno... dobrá práce.. budu doporučovat
vloženo: 11. listopadu 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem zvedavy zrovna tuhle autoskolu delam &#128514;&#128514; ale jsem mistni mafo jestli se na tom dojebu kvuli zacka tak já pak dojebu ho.bude to karma
vloženo: 11. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si velice oblíbila. Paní Tichá měla skvělý přístup k žákům a její hodiny byly naučné a také vtipné. S jízdami jsem byla spokojená taktéž. Není nic co by se mi nelíbilo. Takže můžu jen DOPORUČIT.
vloženo: 29. srpna 2016
vložil: Silvie Marcišová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si velice oblíbila. Paní Tichá měla skvělý přístup k žákům a její hodiny byly naučné a také vtipné. S jízdami jsem byla spokojená taktéž. Není nic co by se mi nelíbilo. Takže můžu jen DOPORUČIT.
vloženo: 29. srpna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu vřele doporučit. Výborný přístup k žákům. Skvělí lektoři, byl jsem velmi spokojen. Jaroslav Čapka
vloženo: 13. července 2016
vložil: Jaroslav Čapka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   lidi nebudte hloupí tato autoškola ždímá z lidí jenom peníze
vloženo: 15. května 2016
vložil: marek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl maximálně spokojen. Musím vyzdvihnout skvělý přístup, paní Tichá se snaží vyhovět za jakýchkoliv okolností.
Výuka teorie probíhala na Janáčkově konzervatoři nebo na Vysoké škole Báňské. Přednášky byly výborné. S paní Tichou se člověk nikdy nemůže nudit. Na každou hodinu jsem se vysloveně těšil.
Výborný je také elektronický plánovací systém jízd. Žák si může naplánovat jízdy v klidu domova a přesně, kdy se mu hodí.
Na cvičných jízdách si žák projezdí přesně ta místa, kde se bude konat závěrečná zkouška. Vyzkoušel jsem také několik učitelů a několik aut a neměl jsem vůbec žádný problém (všechna auta jsou víceméně stejná). Mohu doporučit jízdy s panem Petrů, Mikundou nebo Žáčkem. Učitelé jsou všichni velmi hodní, vstřícní a vždy dokážou podpořit.
U závěrečné zkoušky hraje největší roli nervozita. Paní Tichá a všichni učitelé nás však celou dobu vedli k tomu, abychom zkoušku vykonali co nejlépe a co nejdříve.
Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat paní Tiché i všem učitelům, kteří mě dovedli k úspěšně zvládnuté závěrečné zkoušce.
Tuto autoškolu bych rozhodně DOPORUČIL všem, kteří hledají seriózní autoškolu s individuálním přístupem!
vloženo: 19. dubna 2016
vložil: Daniel Kyška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu jsem začal dělat před 4 lety... po pár jízdách kdy mě jeden učitel mlátil po rukách když mi to chcíplo jsem se rozhodl změnit a jít k jinému ten měl naopak nechutné sexuální řeči, události mě natolik znechutili že jsem přestal do autoškoly chodit časem mi to ale nedalo a po dvou letech jsem zavítal na stránky autoškoly kde jsem v systému zjistil že už učitelé pro autoškolu nepracují proto jsem zavolal p. tiché že bych chtěl kurz obnovit, vybrala mi učitele se kterým jsem nebyl spokojený příliš z hlediska jeho vyuky a přípravy ke skouškám několikrát jsem mu sdělil s čím mám problém abych se nějak posouval nijak mi nepomohl poté jsem zjistil že je to nezkušený nový učitel takže jsem měl nakonec pocit že jsem autoškole pouze zaplatil zaškolení učitele... při jakémkoliv dotazu na něco ke zkoušce mi nebylo nic vysvětleno jen odkaz na majitelku autoškoly. do té doby se cena autoškoly vyšplahala se zkouškami i dalšími jízdami na 25.000,- když jsem začal jezdit s učitelem který jezdí u zkoušek, přišla mi kvalita jízd mnohem lepší bohužel už mi nezbývalo přišliš mnoho financí protože rozestupy mezi zkouškami jsou příliš dlouhé zaplatíte 800 za zkoušku k tomu 2 jizdy po 500 abyste dále cvičili tak vás jeden neúspěch stojí 1800,- což je naprosto zvrhlé... komisařem mi u zkoušek bylo sděleno že má možnost další zkoušky zařídit autoškola do 8 dní což mi bylo majitelkou vyvráceno, poté mi komisař sdělil že ty termíny autoškola má a dává je žákům... čili na zkoušky jsem se připravený vůbec dobře nepřipadal... bohužel se mi ani nelíbilo že mi z ničeho nic několikrát chcíplo auto uprostřed jízdy i u zkoušek což vám taky moc nepřidá když nevíte co se děje. abych to zhrnul přáteli jsem byl odrazován na začátku kurzu ale přesto jsem se naivně nechal zlákat cenou, ale opravdu i podle recenzí ktere jsem si zde pročítal jsem zažil obdobně špatné situace které popisují negativní recenze... lituji že jsem si vybral tuto autoškolu ale promarněné peníze za které jsem mohl mít hezkou dovolenou mi to už bohužel nevráti...
vloženo: 21. března 2016
vložil: Martin.L., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   uvažoval jsem zda napsat recenzi , ale s odstupem času co jsem u paní tiché autoškolu dělal bych ji nikomu nedoporučil a proto jsem se rozhodl tuto autoškolu ohodnotit
michal
vloženo: 19. března 2016
vložil: michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při výběru autoškoly jsem se rozhodovala především na základě ceny kurzu a místa a času výuky teorie. Musím přiznat, že Autoškola Vlasta Tichá u mě vyhrála i díky poutavému sloganu 'budeme na vás hodní', který vzbudil mou zvědavost, zda na mě opravdu hodní budou. A ano, již při zápisu byla paní Tichá velmi milá a příjemná. Každá její přednáška byla záživná a zapamatovatelná díky jejím příběhům, pohádkám a přirovnáním.
Co se učitelů jízd týče, seznámení s vozidlem jsem měla s panem Mikundou, jezdila jsem s panem Tichým a panem Žáčkem a všichni byli velmi hodní a trpěliví a vždy mi vyhověli jak ohledně časů jízd, tak věcí, které jsem si chtěla procvičit (parkování, rozjezd do kopce, atd.), za což jim mockrát děkuji.
Opravdu není nic, na co bych si mohla stěžovat, protože ani na zkoušku jsem nemusela dlouho čekat (asi jen týden a půl). Na tu jsem se připravovala z CD, které jsme dostali na začátku kurzu, a také procvičováním testů buď on-line anebo přes aplikaci v mobilu. Dělala jsem jeden test za druhým a opravdu to hodně pomohlo.
Na zkoušce jsem jela autem, které jsem předtím řídila jen jednou, s učitelem, se kterým jsem také jela jen jednou. Ale co, řekla jsem si, v běžném životě budu taky jezdit jiným autem a hlavně i sama, takže se prostě musím spolehnout jen na sebe. Nakonec jsem to udělala napoprvé.
Vzhledem k tomu, že autoškoly mají velkou zodpovědnost, je z mého pohledu autoškola Vlasty Tiché dostatečně profesionální, zodpovědná, vstřícná a moderní a mohu ji pouze doporučit.
vloženo: 10. března 2016
vložil: Eva,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Muzu vsem jen doporucit. Pani Ticha vedla skvele prednasky a ucitele byli take vstricni. Jizdy i testy jsem zvladla na poprve a to hlavne diky panu Mikundovi a Zackovi (ten byl se mnou i na kondicnich tak zaverecnych jizdach). Procvicili se mnou vzdy to, co jsem chtela a potrebovala . Opravdu jsem byla velmi spokojena.
vloženo: 18. února 2016
vložil: Martina T., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   velké zklamání
vloženo: 9. února 2016
vložil: tereza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepsi ucitel pan Zacek, jenom k nemu. Urcite doporucuji.
Vse probihalo, tak jak melo, doporucuji:-)
vloženo: 8. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem naprosto spokojená s touto autoškolou. Chválím přístup,jak paní Tiché tak všech učitelů při jízdách, kteří se mnou jezdili. Pana Žáčka, Mikundy, Petrů a Tichého. Výuka perfektní a při jízdách učitele velmi hodní. Moc Vám všem děkuji. Byli jste naprosto skvělí. Markéta
vloženo: 3. prosince 2015
vložil: Markéta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velmi moc spokojená. Paní Tichá dokáže výborně vysvětlit a popsat vše co je důležité vědět a pokud tomu někdo neporozumí je okamžitě ochotná a připravená to opětovně probírat. Výuky a jízdy probíhali v přátelské atmosféře. Vyučující dokázali velmi dobře popisovat a vysvětlovat různé situace na silnicích, které jsou potřebné k přípravě na zkoušku. Tím to bych chtěla velmi moc poděkovat p.Tiché za skvělý kamarádský přístup a p. Žáčkovi,Mikundovi,Petrů,Tichému za trpělivost při jízdách. Zvládla jsem to ! Moc Vám všem děkuji. Markéta

vloženo: 3. prosince 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Takže , jsem maximálně spokojený s autoškolou u Paní Vlasty tiché , jak super učitelé , tak skvělá výuka . Vše mě naučili a připravili mě ke zkoušce . Musíte u zkoušky jezdit pro sebe ne pro komisaře . Ostrava je velká a nemůžou dát přece řidičák tomu , kdo pořušuje buď zákon , a nebo jej vůbec nezná . Tímhle patří poděkování celé Autoškoly Vlasty tiché !! Díky nim jsem včera získal řidičské oprávnění . Ještě jednou děkuji !
vloženo: 3. prosince 2015
vložil: Lukáš Wenzl,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz jsem jezdila s panem Tichým, který si jen s prominutím vozil zadek a nic mě nenauči.. tohle mi řekli i uččitelé se kterýma jsem pak měla kondičky.. takže co můžu doporučit je, že když už jdete k autoškole Vlastě Tiché tak za žadnou cenu nechoďte na jízdy s panem Martinem Tichým. (nic ale vůbec nic vás nenaučí.. a pak "vybouchnete" u zkoušky)
Vím, že Vas určitě potěší cena, ale to Vám k ničemu nebude, když stejně jako já nedáte zkoušku ani na po čtvrté a celkově jsem dala cca 10 000Kč :(
vloženo: 1. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola zde má spoustu protichůdných hodnocení. Pravda je vážně někde uprostřed.

Plusy:
- nejlepší učitel, jakého si představíte, pan Radim Mikunda
- elektronický systém objednávek na jízdy
- skvělé přednášky pod vedením paní Tiché
- strategické místo v centru Ostravy

Mínusy:
- rádoby dobrá cena - na zkoušku se čeká tři týdny, tudíž si každý rozumný žák přikoupí kondiční jízdy (250 Kč za 45 minut), cena autoškoly se vyšplhá velice rychle (mě vyšla včetně doktora, zkoušky a kondičních jízd na 9 200)
- na zkoušce je učitel, se kterým se během výcviku moc nesetkáte (jednoduše v systému moc místa u něj není, jelikož je jediný, kdo chodí na zkoušky a každý žák k němu chce jít aspoň jednou)
- na zkoušce je jiné auto - jiná reakce pedálu spojky, na kterou student není zvyklý (takže mi auto 'zdechlo' třeba 15x za jízdu, ostatní auta ani jednou - pro začátečníka je toto docela stresující element, zvlášť, když ví, že u zkoušky mu tam bude sedět více lidí)

Paní Tichá se pořád diví, proč je tak malá úspěšnost žáků u zkoušek. Ale odpověď je jednoduchá - žák musí být na zkoušce klidný, což by byl v autě, které zná a s učitelem, na kterého je zvyklý. Proto tolik zbytečných chyb z nervozity. Chápu, že je to ekonomicky výhodnější tak, jak to má zařízené, ale jelikož student stejně musí počítat s cenou autoškoly vyšší, než je reklamovaných 6990,- Kč, vůbec by nevadilo, kdyby cenu zvýšila a trochu se studentům přizpůsobila, volání o změnu je tady již dlouho.
Musím podotknout, že autoškolu se mi podařilo udělat na první pokus, nemám tudíž nejmenší zájem ji očerňovat. Budu mít radost, pokud se paní Tiché bude dařit, ale doufám, že to nebude na úkor zájemců o řidičský průkaz.
vloženo: 25. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na tuto autoškolu vzpomínám v nejlepším slova smyslu. Než jsem k paní Tiché nastoupil, obvolával jsem autoškoly po celé Ostravě, ale nikde jinde jsem se nesetkal s tak profesionálním a přitom osobním přístupem jako právě zde. Kdybych měl hodnotit tuto autoškolu, pak bych hodnotil tyto základní body: 1. přístup ke studentovi, 2. výuka, 3. výcvik, 4. obecná příprava, nebo vedení k úspěšnému složení závěrečné zkoušky.

Co se týče bodu číslo jedna, tedy přístupu ke studentovi, nemám výhrad. Vždy, když nastal jakýkoliv problém nebo jsem měl nějaký dotaz, nikdy jsem se nesetkal s odmítnutím. Jak jsem již výše popsal, tak paní Tichá (i vzhledem k tomu, kolik studentů navštěvuje její autoškolu) přistupuje ke každému velmi vřele a osobně, což je pro mě při jednání s lidmi klíčový faktor.

K výuce jsem neměl žádné výhrady - je pravda, že na první hodině jsem měl strach, co se bude dít, ale byl jsem mile překvapen. Autoškola není škola v pravém slova smyslu, ale jde o vzájemnou kooperaci učitele s žákem, kdy učitel je zde chápán spíše jako přítel (a paní Tichá tak vystupuje), než jako dráb (což se o mnohých základních i středních školách říci nedá). Dle mého názoru byla výuka dostačující a precizní, navíc byla občas uvolněna žertem (paní Tichá velmi ráda takto odlehčuje hodiny a myslím, že pro studenta, který je případně ve stresu, je to výborná věc). Při hodinách teoretické přípravy se projevila preciznost této autoškoly - profesionální podání látky lidským způsobem -> tuto skutečnost bych také nebral jako samozřejmost, neboť z vyprávění svých kolegů vím, jak probíhají hodiny v jiných autoškolách - kdy přijde člověk, který pomalu sám ani řidičské oprávnění nevlastní a začne předčítat tlustá skripta a různé právní předpisy - důraz přikládám na to slovo ,,předčítat", protože si nemyslím, že jde o dobrý způsob, jak člověka něco naučit, ale bohudík s tímto jsem se u paní Tiché nesetkal.

Ohledně výcviku musím konstatovat, že když probíhaly moje hodiny, vždy jsem se do nich těšil, protože jsem věděl, že se mnou nejede nikdo, kdo by po mě celou cestu neuvěřitelným způsobem hulákal, že jsem neschopný a zkoušku nikdy neudělám. Vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem učitelů, kteří to se mnou také moc lehké neměli, ale vše se vždy dalo vyřešit bez jakýchkoliv emocí. Rovněž se mi líbil elektronický systém plánování jízd, díky kterému jsem si mohl ,,určit", kdy chci mít jízdu (třeba v intervalu až 14 dní). Rovněž si myslím, že je dobře, když si člověk může vybrat z velkého množství - tady tomu tak je, když si nesednete s jedním instruktorem, máte devět dalších možností.

Posledním bodem je obecná připravenost - tady opět mohu říct, že se jedná o bezchybnou práci. Tato autoškola mě připravila na zkoušku tak dobře, jak jen mohla. Díky všem faktorům, které jsem výše popsal, se mi podařilo udělat zkoušku napoprvé - jak testy, tak jízdu. Ale i kdyby se mi to nepovedlo, tak vím, že by to vyšlo příště a kdyby ne, tak to jednou vyjít musí. Jako budoucí žáci autoškoly nemůžete vnímat neúspěch u zkoušek jako ostudu nebo osobní prohru, ale jít dál za svým cílem. Jít, zatnout zuby, být v klidu a soustředit se - toto je zaručený recept pro úspěch při závěrečných zkouškách.

Autoškola, jak všichni moc dobře víme, patří mezi jeden z nejzásadnějších momentů v lidském životě. V dnešní době má člověk spoustu možností, které může zvolit, ale občas nevolí moudře. Ujišťuji vás - všechny budoucí řidiče, že na autoškolu paní Tiché budete vždy vzpomínat s úsměvem na rtech a budou se vám vybavovat jen samé krásné momenty. Tuto autoškolu jednoznačně DOPORUČUJI!

Závěrem bych chtěl paní Tiché a jejím instruktorům (především panu Mikundovi, panu Petrů a panu Žáčkovi) velmi poděkovat za vše, co pro mě udělali.
vloženo: 19. října 2015
vložil: Ondřej Pelíšek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu u pí. Tiché nemohu říct křivé slovo, ale naopak jen samou chválu. Všichni jsou milí a ochotní se maximálně všem přizpůsobit a jakýkoliv i malý zádrhel řešit. Přednášky jsou vedeny tak, aby tomu každý rozuměl a pochopil, popřípadě znovu pí. Tichá i 3x v klidu vysvětlí. Na jízdách si můžete vybrat z mnoha učitelů, záleží jaký typ Vám sedí, ale bát se toho, že po Vás někdo bude křičet a nadávat Vám se opravdu nemusíte. Kdykoliv před jízdou jsem řekla na co se potřebuji zaměřit, co procvičit, popřípadě vysvětlit proč to tak je, nebyl žádný problém. Nemluvím zde o jednom učiteli. Na jízdách jsem prostřídala spoustu učitelů a to záměrně, chtěla jsem vědět názor jiných na své chyby a vyplatilo se to. Zkoušky z jízd jsem neudělala na poprvé, ale to není vinna autoškoly, ale mně samotné! Stres dělá svoje, co si budeme povídat. Jdete do něčeho poprvé, není to jak maturita nebo státnice (o tom bych mohla psát romány), tady jde opravdu o životy...... Na podruhé jsem to zvládla, stačí byt co v největším klidu, připustit si že nemáme pouze jeden nebo dva pokusy a raději zkoušku udělat na 5, 6, klidně i 8 pokus, ale být si jistá že vše ovládám a zvládám. Při druhém pokusu jsem šla naprosto v klidu a pan Žáček nás ještě uklidňoval, zopakoval na co si máme dávat pozor.... soustředila jsem se a zvládla jsem to.
Stačí poslouchat co Vám jak pí Tichá tak jiní v autoškole říkají, na co Vás upozorňují a máte to v kapse ;-)( nespoléhejte, že testy bez přípravy zvládnete,ale občas se mrknout není ztráta času)
DOPORUČUJI!!! a to jsem měla na výběr z mnoha autoškol a na ceně nezáleželo, šla jsem na doporučení a sama dál DOPORUČUJI!!!! K.L.

vloženo: 7. října 2015
vložil: Kulová Lenka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prihlasil jsem se 1.6.2015 u p.Tiché na rychlokurz skuopiny B. Tichá mi slibila ze behem dvou tydnu budu mit odjezdene jizdy a ze treti tyden budu delat zaverecne zkousky. Platil jsem 9000czk. Věc se má tak že posledni jizdu jsem mel 15.7.2015 a zaverecnou zkousku 12.8.2015. Tak testy jsem udelal bez chyby a jizdy jsem zmrvil. Prijdu domu, volam pani tiche ze chci nivy termin a ona mi rekne ze v prvni polovine zari. No v tu chvili mi dosla trpelivos. Rekl jsem ji ze chci vratit bud preplacene penize za rychlokurz nebo chci nahradni opravky dalsi tyden. Rekla mi ze to tak nejde ze kdyz tam budu sam ze by krachla. No rekl jsem ji ze me to nezajima ze jsem si zaplatil rychlokurz a ze pokud neumi podnikat ze uz to nema delat. Rekla mi pane G. uz mi nevolejte zavesila telefon. Vsem doporucuji vyhnout se teto autoskole. Komisari jsou okay. Pani ticha nezvlada vest svou autoskolu. Momental jsem ji zaslal email ze chci kopii smlou kterou ma ona. A hkedam nejake pravni reseni. Hezjy zbytek dne :)
vloženo: 12. srpna 2015
vložil: Grygar,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj pocit z autoškoly je spíše smíšený. Paní Tichá se snaží být milá, ale ve skutečnosti u ní hrají jen peníze. Panu Trubačovi neustále dlužila peníze, pohybovalo se to až v řádech desítkách tisíc korun, tak se ani nedivím, že odešel.
Teoretická výuka celkem byla zajímavá, ale dle mého názoru strohá, plno věcí se nezmínilo a odkázalo se na studium z CD.
Praktická výuka byla lepší, jezdil jsem s panem Trubačem a jemu vděčím za všechny vědomosti. Byl to nejlepší, co v autoškole měli, ale paní Tichá je slepá a může si za to sama.
Zkouška v Ostravě byla otřesná, buzerace ze strany komisařů je až do nebe volající, jejich kecy, pindy, výmysly, nadávky, urážky. Po několik neúspěchů jsem přešel do jinéhé okresu, kde byli všichni vstřícní a zvládl jsem to hned na poprvé.
Pravidelně jezdím, dodržuji všechny předpisy a rychlost, mám najeto okolo 2 000 kilometrů bez nehod a řízení mě baví. Kdybych si mohl znovu vybrat jít do autoškoly, jednoznačně volím úplně jinou, a proto tuhle autoškolu určitě nedoporučuji.
vloženo: 27. července 2015
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu paní Tiché mohu říct jen slova chvály! Zejména oceňuji individuální přístup a nadstandardní ochotu samotné paní Tiché v řešení jakýchkoliv potíží, elektronický systém plánování jízd, milé a sympatické učitele, a samozřejmě bezkonkurenční cenu - kde jinde člověk udělá autoškolu sk. B takto kvalitně a pohodlně za 7000 Kč?

Úspěch u závěrečné zkoušky samozřejmě paní Tichá zaručit nemůže. Je to do jisté míry o štestí, jak Vám &quot;sedne&quot; trasa, komisař, atd... Ale příprava, se kterou ke zkoušce žáci paní Tiché jdou, je bezchybná. Každá jízda se jezdí po Ostravě, přesně po trasách, kde jezdí komisaři u zkoušky.

Včera jsem napoprvé úspěšně složil závěrečnou zkoušku a autoškolu Vlasty Tiché na 100% doporučuji!

Na závěr ještě veliké poděkování jak paní Vlastě Tiché, tak především mému učiteli Renému Trubači za bezchybnou a dokonalou přípravu k závěrečné zkoušce a za trpělivý, milý a kamarádský přístup :-)
vloženo: 25. června 2015
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh výuky byl velmi kvalitní. Líbílo se mi přihlášování jízd prostřednictvím internetu a dobrovolný výběr učitelů.
Teorie vycházela z praxe a bylo nám častokrát řečeno, kam nás mohou komisaři zavést.
Po celou dobu jsem jezdila s p.Žáčkem...nechápu, proč mají někteří žáci výhrady vůči němu. Vždy mi vše dobře vysvětlil.
Závěrečná zkouška probíhala v poklidu a zvládla jsem ji napoprvé.

Ti z vás, kteří nejsou schopni zvládnout závěrečnou jízdu, tak nebuďte naštvaní na učitele, ale především sami na sebe!!! To, že neumíte jezdit a ohrožujete tak další účastníky silnič. provozu, není chybou učitelů!!! Výmluva, že u zkoušky vám nikdo nepomohl je naprosto neadekvátní, poněvadž v autě budete jezdit i sami!!! Nevím, kdo vás bude zachraňovat při běžném provozu, když základní věci nebudete znát!! Pak to dopadá tak, že řidič neumí nejen jezdit, ale i správně parkovat!

Učitelé budou na vás hodní, pokud je budete respektovat a řídit se jejich pokyny.

Určitě bych tuto autoškolu doporučila!!!

vloženo: 10. června 2015
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem šel na doporučení. Ze začátku vše vypadá opravdu dobře, můžete přijít nezávazně na přednášku, i na další atd... Po odevzdání přihlášky už si domlouváte jízdy, učitelé jsou skvělí a hodně naučí, teda aspoň ti, kteří tam byli, dokud jsem tam byl i já (březen až květen). Jezdil jsem s panem Trubačem, Urbánkem (tyto dva bych rozhodně doporučil, nicméně z autoškoly odešli - autoškola jim neplatila!!!! - z toho vyplývá moje nedůvěra k autoškole a výslednému slovu NEDOPORUČUJI) a nakonec i s Žáčkem. Toho jsem měl u závěrečné zkoušky - nelze mít jiného instruktora. Sice vám nepomůže, ale snaží se člověka uklidnit a celé skupině ještě zopakuje na co si dát pozor, atd. V prvním mém kole zkoušek to udělal 1 z 9 a já měl dojem, že to snad ani udělat nejde. Na podruhé jsem měl dobrého férového komisaře, vybral celkem dobrou trasu až asi na dva špeky, které jsem zvládnul. Je to opravdu jen o zvládnutí nervozity a ukázání, že umíte aspoň trochu jezdit a nikoho neohrozíte a že jste se opravdu něco naučili. Doporučuji si často kontrolovat vypsání volných jízd v systému a ihned si zapsat třeba tři jízdy za týden. Čím častěji jezdíte, tím lépe se to naučíte. Tak hodně štěstí :)
vloženo: 7. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Počáteční dojem je pozitivní, zejména teoretická výuka je dobře vedena.
Komplikace nastává s plánováním jízd. I když mají elektronický systém, není snadné si naplánovat jízdy.
Výuková hodina jízdy je krácena administrativními a technickými úkony. Autoškola vás nepřipraví na těžkou zkoušku v ostravském provozu, leda tak na jízdu po vesnici.
Komunikace stojí a padá na jediné osobě, které se nedovoláte, ale ona vám potom volá zpět v nemožných časech a ptá se, co jste chtěli.
Náklady spojené se závěrečnou zkouškou jsou potom enormní, vypadá to jako by chtěla autoškola a magistrát vydělat. Stačí jedno dupnutí na brzdu učitelem, byť chabě odůvodněné a můžete se těšit na příště.
vloženo: 10. března 2015
vložil: Jarda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuka teorie byla skvělá, chodila jsem na hodiny p. Žáčka i p. Trubače, spoustu věcí si pamatuji i po několika měsících a nikdy jsem se na hodinách nenudila. U jízd jsem vyzkoušela více učitelů, ale nejčastěji jsem jezdila s panem Žáčkem, na kterého nedám dopustit. Když jsem si zde přečetla, že má "nemístné poznámky a tendence k urážení žáků" tak opravdu nevím o čem autor komentáře mluví. Pan Žáček se naopak snaží žáky u zkoušky uklidnit, připomenout, na co si dávat pozor, při jízdách se mnou jezdil do míst, kde jezdí komisaři. Celkově v autoškole na mě nikdo nekřičel, ač teda nejsem někdo, kdo má přirozený talent na řízení. Snad jen pan Mikunda je přísnější a jednou mě nepříjemným tónem upozornil, že bych už měla jezdit samostatně, ale musí mě pořád hlídat a ani smsku si nemůže napsat! To byla jediná negativní zkušenost, kterou jsem s touhle autoškolou měla, ač jsem zkoušky neudělala napoprvé. Bohužel spousta lidí má problém hledat chyby v sobě a viní autoškolu- zkoušky ale musí být přísnější, je třeba si chyby uvědomit. Že jsem se zkouškami zápasila není vina autoškoly, učitele u zkoušky ani komisaře, problém byl v rušném provozu Ostravy a v mé nepozornosti.
Moje díky patří paní Tiché, která zaměstnává vlídné a trpělivé učitele a zejména panu Žáčkovi, který je úžasný a po několika neúspěšných pokusech u zkoušky byl pro mě učitel a tak trochu psycholog zároveň a za tento lidský přístup mu jsem nesmírně vděčná :)

vloženo: 2. března 2015
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím všechny,

rád bych Vás varoval před touto autoškolou.

Nechal jsem se zlákat pí. Tichou do její autoškoly. Nutno říci, že pí. Tichá vystupuje velmi vstřícně a přátelsky, to vše však končí zaplacením kurzovného. V případě, že jste žákem některé z partnerských škol její autoškoly, máte nárok na slevu. Toto vám však pí Tichá neřekne, tak se Vám může klidně stát, že za kurzovné autoškole zaplatíte více než Váš kamarád.

Přímo fatální je pak závěrečná zkouška, kdy učitelem je, již zde několikrát zmiňovaný, p. Žáček.

Pokud se k p. Žáčkovi za celý výcvik nepřihlásíte na jízdy, uvidíte jej až v den zkoušky - což si myslím, je dost stresující, myslím si, že není nad to, odjet svou závěrečnou zkoušku s učitelem, se kterým jste absolvovali většinu jízd a kterého znáte (mohl by se zde najít někdo, kdo by mohl tento fakt zpochybnit tím, že učitel při závěrečné zkoušce plní funkci pouze tzv. brzdy, to je sice pravda, ale pro vnitřní pocit klidu je jistě lepší, když jen přece s Vámi pojede Váš dobře známý učitel).

Další aspektem této recenze či varování je auto. Pokud se Vám poštěstí a za celých 28 jízd si modrou felicii nezkusíte, bude to další stresující element pro Vás. (opět se může najít někdo, kdo by toto chtěl zpochybnit, s tím však nemohu souhlasit, i když se jedná o stejný typ vozidla, každé vozidlo je svým způsobem jedinečné, jinak citlivé), proto bych raději volil možnost, odjet závěrečnou zkoušku v autě, na které jste zvyklí a víte, co od něj můžete čekat.

Optimálním řešením by tedy bylo - známý učitel a známé auto.

K tomuto kroku pí Tichá nepřistoupí. Můžete si toto zkusit vydobyt, avšak pí Tichá Vám dá nepřeberné množství argumentů, proč to tak nelze udělat.

Její tvrzení jsou však zcestná. Dle informací ředitele dopravního odboru Magistrátu města Ostravy, cituji: "komisaři je jedno, do jakého auta si sedne a jaký učitel autoškoly tam bude"

Pí Tichá svou práci bere velmi zodpovědně, ale jak jsem již řekl, do chvíle, než obdrží kurzovné, pak je to, jak se říká: "Váš boj"

Má osobní zkušenost?
2 neúspěchy v Ostravě, vždy po zásahu p. Žáčka (vždy se jednalo o přestupky, které byly exaktní tj. pouze pocitové "myslím si, že jedete moc blízko x já si myslím, že nejedu moc blízko" hádejte, kdo má vždy pravdu?)

Nebuďte hloupí, autoškola nemá dobré reference ani mezi ostatními autoškolami (a nemyslím zde konkurenční boje, nakonec jsem z autoškoly odešel a přešel do jiného okresu, kde komisař neměl jedinou výtku - naštěstí přísedící učitel neměl tendence šlapavých nohou - viz. p. Žáček

p. Žáček má velmi často nemístné poznámky a tendence k urážení žáků. Když toto oznámíte pí. Tiché, řekne Vám: "ano, já o tom vím", ale stejně s tím nic nedělá.

Největší chyba byla jít do této autoškoly.


vloženo: 18. února 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup paní Tiché je příjemný a profesionální. Když něco potřebujete a zavoláte jí, hodně často vám to nezvedne, ale večer, až má čas, vám vždycky zavolá. Výcvik jsem jezdil s panem Urbánkem a panem Žáčkem. Pan Urbánek je opravdu super člověk/učitel. Je v klidu, nic nehrotí, je s ním legrace a opravdu hodně toho naučí. Vždycky dobře poradí, hlavně co se týče řízení v běžném provozu po závěrečných zkouškách. Pan Žáček také super, k výcviku přistupuje z trošičku jiné stránky. Dává hodně užitečných rad co se týče závěrečné zkoušky. Jako ideální kombinace mi připadá jako 50/50 Urbánek/Žáček. Každý naučí něco ale nedá se říct, že by jeden byl lepší nebo horší. Zkoušky probíhaly v klidu. Testy i jízdy jsem zvládl napoprvé. Při závěrečné jízdě jsem čekal dusnou atmosféru prosycenou stresem a strachem. Překvapením pro mě bylo, když se ani stres ani nic jiného nedostavilo. Pan instruktor i pan Žáček byli úplně v pohodě. Začali se dokonce bavit o pracích prášcích, což já osobně beru jako plus, přispělo to k uvolnění atmosféry a snížení stresu. Určitě tuto autoškolu doporučuji a na negativní komentáře na této stránce bych nebral ohled. Protože je dokázáno, že o pozitivní zážitek se podělí jen 20% lidí, zatímco o negativní 80%.

Určitě doporučuji.
vloženo: 12. února 2015
vložil: Jan Kubenka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup paní Tiché je příjemný a profesionální. Když něco potřebujete a zavoláte jí, hodně často vám to nezvedne, ale večer, až má čas, vám vždycky zavolá. Výcvik jsem jezdil s panem Urbánkem a panem Žáčkem. Pan Urbánek je opravdu super člověk/učitel. Je v klidu, nic nehrotí, je s ním legrace a opravdu hodně toho naučí. Vždycky dobře poradí, hlavně co se týče řízení v běžném provozu po závěrečných zkouškách. Pan Žáček také super, k výcviku přistupuje z trošičku jiné stránky. Dává hodně užitečných rad co se týče závěrečné zkoušky. Jako ideální kombinace mi připadá jako 50/50 Urbánek/Žáček. Každý naučí něco ale nedá se říct, že by jeden byl lepší nebo horší. Zkoušky probíhaly v klidu. Testy i jízdy jsem zvládl napoprvé. Při závěrečné jízdě jsem čekal dusnou atmosféru prosycenou stresem a strachem. Překvapením pro mě bylo, když se ani stres ani nic jiného nedostavilo. Pan instruktor i pan Žáček byli úplně v pohodě. Začali se dokonce bavit o pracích prášcích, což já osobně beru jako plus, přispělo to k uvolnění atmosféry a snížení stresu. Určitě tuto autoškolu doporučuji a na negativní komentáře na této stránce bych nebral ohled. Protože je dokázáno, že o pozitivní zážitek se podělí jen 20% lidí, zatímco o negativní 80%.

Určitě doporučuji.
vloženo: 12. února 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Vlasta Tichá byla ta nejlepší autoškola, kterou jsem si mohl vybrat. Kvalitní přednášky, zábavní a ochotní instruktoři, kteří vás připraví na všechno a výborná spolupráce.
Určitě doporučuji všem.
vloženo: 11. února 2015
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem zvolila na základě doporučení kamarádky, oceňuji především možnost elektronického přihlašování na jízdy, množství učitelů (v podstatě se vždycky člověk domluví na jízdu, když se mu vyskytne volno), teoretické hodiny byly zábavné (v rámci možností:)Převážná část výcviku probíhá v centru Ostravy, takže u zkoušky člověk není překvapen provozem, jeli jsme i dálnici, Frýdek-Místek. Všichni učitelé se kterými jsem jezdila byli příjemní, stejně tak paní Tichá. Největší úskalí u zkoušky je náročnost provozu v Ostravském centru, který je pro úplného začátečníka oříšek i po absolvování stanoveného počtu jízd (neuškodila by jedna/dvě navíc:)
vloženo: 5. února 2015
vložil: Doleželová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem se přihlásil na doporučení mého kamaráda, hodiny teorie pro mě byly naučné a zábavné za skvělého vedení pana Žáčka. Jízdy si také nemohu vynachválit, jelikož jsem vyzkoušel většinu učitelů, ale nakonec jsem jezdil nejvíce s panem Urbánkem, kterého jsem poznal při první jízdě a tudíž jsem si s ním o to více rozuměl. Nyní jsem ve stádiu, kdy jsem již dokončil výcvik a čekám na opravnou závěrečnou zkoušku, zkoušku jsem neudělal z důvodu chvilkové nepozornosti, což je škoda, ale chybami se člověk učí. Co se týče přístupu učitelů k závěrečné zkoušce, nemůžu příliš nic vytknout, chápu, že pro některé by bylo ideální aby za ně závěrečnou zkoušku učitel "odřídil", ale pokud vezmu v potaz mnoho užitečných rad od pana Žáčka, které dával studentům těsně před zkouškou, jsem spokojen. Nepochybuji o tom, že vždy je možno udělat pro studenta více, ale koneckonců, pochybuji o tom, že rady učitele při závěrečné zkoušce by komisař nechal bez povšimnutí a ty papíry by mi stejně nedal.

Kunčický
vloženo: 3. února 2015
vložil: Kunčický, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p.Tiché vřele doporučuji. Paní Tichá je vstřícná a snaží se usnadnit průběh kurzu. Jízdy byly super, zábava. Instruktoři jsou bezvadní, p. Trubáče a p. Urbánka si nemůžu vynachválit, úžasní lidé a naučí řídit. Závěrečná zkouška probíhala v pohodě, p.Žáček byl suprový v některých momentech i pomohl menší gestikulací.
vloženo: 3. února 2015
vložil: DL, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p. Tiché určitě nikomu nedoporučuji. Přístup paní Tiché a hlavně pana Žáčka u zkošek je šílený. Ze začátku se vše zdá v pořádku, paní Tichá působí velice vstřícně a mile, jízdy probíhaly také v pořádku. Celou autoškolu jsem jezdila s p. Urbánkem, což je senzační člověk. Vždycky mě v autě dokázal uklidnit a měla jsem z jízd radost. Má radost z autoškoly mě však přešla u závěrečných zkoušek, testy jsem dala na poprvé ale jízdy jsem dělala na 6x! Přístup pana Žáčka u zkoušek je šílený, vůbec to není učitel, který by se za Vás postavil, pomohl Vám nebo tak něco. Spíš z Vás udělá úplného debila a komisařům jen přitáká a aby toho nebylo málo, práská na Vás to, co jste udělali špatně a komisař si toho třeba nevšiml. Na zkoušky čekáte hrozně dlouho, paní Tichá se vymlouvá na to, že za to může Magistrát ale tak to vůbec není. Jde jen a jen laxní přístup paní Tiché.
vloženo: 23. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj první dojem z autoškoly Vlasty Tiché byl příjemný, p. Tichá byla velice vstřícná. Ale první dojem klame. Přístup některých učitelů zejména p. Žáčka, který si během jízd vyřizoval osobní telefonáty, a podle jeho potřeby jsme zajížděli do obchodu popřípadě k p. Tiché odevzdat papíry. Takže se nevěnoval během hodiny žákovi naplno.
Největší problém nastal během závěrečných zkoušek. Během 3 opravné závěrečné zkoušky, kdy jsem neudělala žádnou chybu a p. Žáček z ničeho nic zastavil auto uprostřed křižovatky, kde nejelo žádné auto. Svůj zásah do řízení odůvodnil tím, že jsem jela příliš rychle a nestihla bych zareagovat.(jela jsem 40km/h.) :D Komisař neřekl ani slovo. Když jsem chtěla následně od p. Tiché změnit učitele při závěrečné zkoušce, p. Tichá s tím měla velký problém, nechápu proč, když žák si může vybrat s kým pojede. Hlavně, když jsem viděla přístup p. Žáčka, který se mi v podstatě vysmíval do obličeje když jsem nezvládla závěrečné zkoušky.
Autoškolu jsem nakonec udělala až na 4 pokus. Až potom co jsem p. Tichou tlačila do změny učitele. Jiného učitele jsem samozřejmě nedostala, ale bylo vidět, jak p. Žáček změnil své chování. A najednou všechno šlo. Při závěrečné zkoušce jsem jela opět stejnou trasu už po druhé a jela jsem stejně jako minule.
Přijde mi, že se autoškola i magistrát snaží z mladých lidí dostat co to jde nejvíc peněz. Což je smutné, že nejde o to, jak ten žák umí jezdit ale jde pouze o to jak dostat co nejvíce peněz...
vloženo: 15. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou paní Tiché jsem velice spokojena. Už od pohledu působí vstřícně, mile a přívětivě. Jezdila jsem hlavně s panem Mikundou,ktery měl se mnou trpělivost a naučil mě vše, co mi pomohlo, abych zvládla zkoušku napoprvé. Všem doporučuji!:)
vloženo: 9. prosince 2014
vložil: Zuzana Bláhová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Vlasty Tiché moc doporučuju. Kurz jsem dělal počátkem roku. Pak jsem si dal pár kondíček a zkoušku uspěšně jsem zvladl na první pokus. Jízdy většínou jsem absolvoval s panem Žáčkem, ktereho doporučuji taky.
vloženo: 30. června 2014
vložil: Mikuláš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   rad bych "zareagoval" na sl. ANONYMA, z 18.6. a verim, ze si TO precte,..., nemam nic proti AS pi. Teche,ale jeji reakce jee KLASICKA,..., cena "sympaticka 7 000,-, vysledek cca 10 000,- a NIC,
jen NESPOKOJENOST,..,
pochopil jsem z textu frekventantky, ze byla NEPRIPRAVENA na ZK, ikdyz zaplatila nekolik KONDICEK, ale,...,
trzni hospodarstvi funguje asi vsude, SLIBY CHYBY, ...
rada pro potencialni zakyni, najdete si "normalni AS", nejradeji po konzultaci s kamarady/kami/, co byli spokojeni a dodelate TO-:),
TO neni REKLAMA pro nas, Z prebehliku mame jenom starosti/vetsinou NIC neumi/ a my je TO doucujeme,....,
a mala rada na zaver, sdelte sve POCITY a spokojenost ostatnim at NENALETI na "hezke stranky tech NEJ AS"-:)))

vloženo: 18. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Komentáře co zde čtu jsou šílené, napadá mne jediná myšlenka a to, že jsou psaný paní Tichou popř. jejím pracovníkem. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základně skvělé ceny (což jsem následně zjistila že byla chyba z 6.990 Kč se stálo následně 10.000 Kč). Paní Tichá je velice sympatická, usměvavá paní (aby taký ne za ty peníze co jí jdou do kapsy). Výcvik v autoškole probíhal naprosto poklidně (nejčastější trasa – mariánskohorská). Rozjezd na ručku pouze 1x ukázán o parkování ani nemluvě. Jak jsem řekla, že chci parkovat tak byl velký problém – jedná velká neochota ze strany vyučujícího a to nemluvím o tom jak si učitele v pracovní době vyřizuji své soukromé záležitosti (např. jet předat papíry paní Tiché, učitel si jede zavést tašku s věci do bytu … ). Do toho jsem měla zaplacené kondiční jízdy. Testy z teorie zvládnuté na poprvé ale jízdy jsem již po 3. neúspěchu vzdala. Už i z toho důvodu, že vždycky na jízdu přišel stejný komisař a aby si sním pán Žáček tykal a povídali si věci kde, kdo byl na víkendu apod. je už na pováženou, že v této autoškole neúspěchy nejsou jen tak ;-).
vloženo: 18. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola kterou si člověk může vybrat. Kvalita, super komunikace, rychlost, ochota. Paní Tichá pořád říká jak je každý hodný atd, myslel jsem si že to říká jen proto aby byla nějak zajímavá nebo takhle. Když jsem šel na první jízdy tak jsem si sám ověřil že Paní Tichá měla pravdu a že ví o čem mluví! Každý je na vás hodny, dobře vás všechno naučit, prostě super. Tuto autoškolu můžu pouze doporučit. Byl jsem spokojený!

P.s Děkuji Paní Tíchá! :)

(David Rückauf)
vloženo: 28. května 2014
vložil: David Rückauf,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala dle hodnocení zde na stránkách. Nelze ji hodnotit komplexně, ale pokusím se popsat každou součást, aby to novým uchazečům pomohlo.
Paní Tichá je velmi příjemná, přednášky s panem Žáčkem jsou ok. Téměř všechny jízdy jsem odjezdila s panem Urbánkem a to je absolutně úžasný člověk!! Měli by ho platit zlatem! Je s ním velká zábava, naučil mě vše co jsem potřebovala a opravdu mi dal pocit, že to zvládnu.
Bohužel problém není v autoškole, ale v Ostravě jako takové, kde je asi příliš komisařů a tak často lidé dělají jízdy (testy jsou v pohodě) například po deváté atd. U mě v kombinaci s nesympatií (nic osobního) vůči pana Žáčka byly jízdy u zkoušky teror. Pan Žáček mi nesedl (a nejsem jediná), navíc když při jednom pokusu ještě připoměl komisaři, že mi dlouho blikal blinkr - zapoměla jsem ho po odbočení vypnout, to už jsem definitivně zůstala paf - učitel by Vás měl podržet a ne na Vás práskat (navíc nesmysly). Ačkoliv jsme při mých třech pokusech neudělala nějaké extra chyby, tak mi nebylo přáno. Nakonec jsem se rozhodla přejít k autoškole v Hlučíně, kde jsem zkoušku vykonala hned napoprvé po jedné kondiční jízdě - pro mě v úplně neznámém prostředí a úplně v pohodě.
Takže autoškolu hodnotím veskrze kladně, to, že Ostrava nechce dávat řidičák bez pořádného finančního vysátí žadatele, není nejspíš její chyba, ovšem to, že musíte dělat zkoušku s jedním jediným člověkem a nemůžete jet s tím, kdo Vás vše učil, už by možná řešit mohli. Každopádně mé díky patří paní Tiché za velkou vstřícnost a panu Urbánkovi za skvělé vedení a za vše, co dnes umím. :)
vloženo: 13. května 2014
vložil: Jana Laníková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zkoušky z autoškoly jsem s paní Tichou udělala napoprvé!!! S autoškolou paní Tiché jsem velmi spokojena! Přednášky jsou zábavné, srozumitelné, a leccos se mi v hlavě pak vybavovalo při učení se na testy. Na jízdy s paní Tichou jsem se vždy těšila, přístup byl velmi přátelský a osobní, jízdy byly vždy bezpečné. Jsem velmi ráda, že jsem se uposlechla svou intuici a přihlásila se k paní Tiché, zaručuji, že na vás budou opravdu hodní a udělají maximum, abyste zkoušky udělali napoprvé! Ten pocit, že řídíte, je k nezaplacení! Nadchlo mě to a spatřuji v tom čirou radost a relaxaci :) Děkuji paní Vlastičko, za inspiraci, nesmírnou trpělivost a za margotky na benzínkách, Andrea Selzerová
vloženo: 24. března 2014
vložil: Andrea Selzerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zkoušky z autoškoly jsem s paní Tichou udělala napoprvé!!! S autoškolou paní Tiché jsem velmi spokojena! Přednášky jsou zábavné, srozumitelné, a leccos se mi v hlavě pak vybavovalo při učení se na testy. Na jízdy s paní Tichou jsem se vždy těšila, přístup byl velmi přátelský a osobní, jízdy byly vždy bezpečné. Jsem velmi ráda, že jsem se uposlechla svou intuici a přihlásila se k paní Tiché, zaručuji, že na vás budou opravdu hodní a udělají maximum, abyste zkoušky udělali napoprvé! Ten pocit, že řídíte, je k nezaplacení! Nadchlo mě to a spatřuji v tom čirou radost a relaxaci :) Děkuji paní Vlastičko, za inspiraci, nesmírnou trpělivost a za margotky na benzínkách, Andrea Selzerová
vloženo: 24. března 2014
vložil: Andrea Selzerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral dle zkušeností několika mých spolužáků a mohu s klidným svědomím říct že jsem dobře udělal :). S paní Tichou se dá dobře domluvit a stejně tak s intruktory když třeba potřebujete někde vyzvednout. Většinu jízd jsem odjezdil s panem Trubačem a jezdil jsem i s panem Mikundou. Oba dva pány učitele mohu doporučit a myslím že stejně tak i ostatní instruktory s kterými jezdili někteří mí známí z teorie. Pokud můžu poradit tak občas jezděte vzadu v autě na "odposlechy" když bude řídit někdo jiný, pochytíte tak více informací :). Hodiny teorie jsou také velmi dobré. Jak u pana Žáčka na VŠB (který jezdí u zkoušek) tak i u pana Trubače v centru na konzervatoři jehož hlášky a perličky zaručeně pobaví. Jízdy jsem sice udělal až na podruhé ale to byla moje hloupost. Autoškolu paní Tiché mohu 100% doporučit
vloženo: 13. března 2014
vložil: Ondra Petráš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den
Autoškolu paní Tiché jsem si vybrala náhodou, dívala jsem se na autoškoly na internetu a hledala jsem hlavně nejlevnější. Do oka mi padla autoškola paní Tiché, protože byla levná a psali tam že budou na nás hodní, což můžu opravdu potvrdit, tak jsem neváhala a napsala jsem zprávu, do půl hodiny mi paní Tichá volala zpátky a říká mi co a jak, už přes telefon jsem poznala že to bude opravdu v klidu. Na přednášky jsem chodila co nejpravidelněji jak jen to šlo. Učitelé s kterými jsem jezdila a projela snad celou Ostravu mi budou vážně moc chybět. Co se týče ochoty nebo přístupnosti můžu říci že je to super hlavně když si navzájem sednete. Jízdu s paní Tichou jsem měla jen jednou, ale tolik srandy a zážitků, jestli si tohle paní Tichá bude číst tak snad si na to vzpomene tímto jí chci říct že má u mě velké děkuju a ať tato autoškola zůstane co nejdéle a takoví super učitelé ať tam jsou pořád. E.R.
vloženo: 12. února 2014
vložil: Eva Rossmanithová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já osobně,jsem nevěděla do jaké autoškoly jít. Měla jsem hodně nabídek ale nakonec vyhrála autoškola pani V. Tiché. A musím říct že to bylo nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat pro sebe.Na Teorii jsem chodila na VŠ Bánskou tam nás většinou vyučoval pan Žáček s panem Žáčkem jsem byla také moc spokojená. Ohledně jízdy tak všechny jízdy jsem si naplánovala s Paní Tichou. Musím říct že lepšího člověka jako je paní Tichá jsem vážně nepoznala,během první jízdy mi vysvětlila vše co jak a kde mám dělat. Pokud jsem během jízdy udělala chybu nikdo po mě neřval ba naopak vysvětlilo se mi kde jsem udělala chybu a jak se má udělat správně. I pro mou žádost se jezdilo tam kde jsem měla pochybnosti a kde jsem ty pochybnosti chtěla zahodit proto se tam jezdilo třeba i 5x dokolečka. Paní Tichá během učení v autě mě dost poznala věděla co na mě platí věděla jaká jsem a podobně a potom tak semnou jednala. Věděla že jsem strašný stresař a proto věděla co na mě platí a co ne. Dnes mám autoškolu úspěšně ukončenou. Testy jsem zvládla na 48 z 50. A jízdy jsem také zvládla. Tímto bych chtěla všem doporučit autoškolu paní Tiché. A zároveň ji poděkovat za výbornou přípravu,skvělé jízdy v její společnosti,hodně nervů co měla semnou. Přeji ji hodně úspěchu v životě tak v autoškole. A hodně krásných najetých kilometru a hodně nových a skvělých řidičů. A zdravím všechny učitelé i paní Tichou a Kennyho :)
vloženo: 11. února 2014
vložil: Linda Šebestíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji tuto autoškolu. Opravdu vše co se na náborech říkalo, že učitelé i výuka je kvalitní tak se vše potvrdilo. Se vším jsem byl naprosto spokojen. Celou dobu jsem jezdil s paní Tichou a dvakrát s panem učitelem Žáčkem.
Moc děkuju za trpělivost a vstřícnost. Taky jsem udělal zkoušky napoprvé takže opravdu tahle autoškola má kvalitu :-))
Adam
vloženo: 6. února 2014
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji. Učitelé jsou vstřícní a se vším pomohou.Prednašky se dějí na dobře dostupných místech.
vloženo: 28. ledna 2014
vložil: Aneta Novotná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji. Naučí vás jezdit a přístup k žákům je velmi individuální - pokud tedy chcete, takže není problém si s paní Tichou domluvit jízdu na téměř jakýkoliv den nebo čas, případně i nějakou extra jízdu těsně před zkouškami.
Teorie se vyučuje na více místech a přednáší ji více instruktorů. Každý má trošku jiný přístup, takže pokud někomu nějaký učitel nevyhovuje, může ho změnit. To platí i pro jízdy. S paní Tichou na vás opravdu budou hodní a projedete si vše možné i nemožné. Doporučuji také paná Žáčka. Jednak je to skvělý instruktor, ale také nejčastěji jezdí u zkoušek, takže vám může poradit co komisaři nejčastěji vyžadují a upozornit vás na to co děláte špatně. Pokud s ním nejezdíte od začátku, doporučuji si s ním dát na závěr jednu až několik jízd na doladění toho, co vám nejde.
vloženo: 15. ledna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byl nesmírně SPOKOJEN! Vše, co nám paní Tichá nabízela na začátku, se potvrdilo... Jak vstřícný přístup, dobré podmínky, tak i super vztah mezi učitelem a žákem. Jízdy byly navíc v klidu a v pohodě, žádný stres, se všemi se dalo báječně mluvit! Jezdil jsem jak s paní Tichou, tak s panem Klosem, Trubačem a jednu jízdu i s panem Mikundou. Se všemi jsem byl maximálně spokojen a mohu říci, že příprava na závěrečnou, kterou jsem zvládl na poprvé, za což jim velmi děkuji, BYLA PERFEKTNÍ. :) 14. 12. jsem začal jezdit a 16. 1. už si jdu zanést žádost o řidičský průkaz. Teorie taktéž výborná - měla hlavu a patu + zkušenosti ze života. :) VŠEM DOPORUČUJI! :))))
vloženo: 14. ledna 2014
vložil: Ondra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Paní Tichá působí na první pohled velice solidně,příjemně a mile, ale nakonec jsem ve všem narazila na problém. Jediné veliké plus - instruktoři, jsou skvělí, ale organizace hrozná. Plánovací systém by mohl fungovat dobře, kdyby pan Tichý nerušil jízdy, když už jsem měla i domluvený termín zkoušky, navíc musí být mezi jízdou a zkouškou odstup, některé autoškoly, jak jsem později zjistila domlouvají jízdu (ne doplňkovou) i na den zkoušky, což mi teď přijde mnohem lepší. Nakonec, díky přístupu instruktorů jsem stihla vše odjezdit a ke zkoušce jsem došla a udělala ji, ovšem ne napoprvé, a když jsem volala paní Tiché o náhradní termín, dozvěděla jsem se novinku. To, že má na internetových stránkách napsáno, že si autoškola za opakování jízdy nic neúčtuje je lež. Za opakování jízdy tedy celkem zaplatíte 800,-. Lituji slečnu, která neuspěla ani na sedmý pokus a má tedy v řidičáku přes 10000, kdyby zvolila jinou autoškolu, možná by udělala na poprvé.
vloženo: 15. listopadu 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Docela to ujde, přistup některych učitelu je fajn ale nesmite je střídat jinak pak jim je jedno co umite a neptaji se vas co jste se uz naučili a asi spolíhají že vas to naučí ti ostatní, takže nejlepsí je zkusit dva nebo tri a vybrat si pouze jednoho. Jízd je málo, ale to ví i učitelé, s tím nic nenadělají.. udělala jsem vše na poprve, takže jsem spokojená. Klidně bych ji doporučila známím ale s tím aby si tvrdě stáli za tím na co mají právo a nenechali se využívat třeba zkrácenou jízdou nebo kdyt se neco pokazí a 20 minut se vymenuje třeba žárovka tak by se to mělo nahradit a ne že ne! :)
vloženo: 25. října 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Na zkoušky jsem se necítila připravena-udělala jsem chybu že jsem nezkusila vyměnit učitele-až při následných kondičních jízdách.
Vozový park by chtělo vylepšit.
Nelíbilo se mi,že když jsem učitele upozornila že je silně znečištěno zadní sklo vozu a mě to vadí,řekl že jezdí dokud je přes něj vidět.
vloženo: 16. června 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat za vstřícný a seriozní přístup. Příprava na zkoušky byla pečlivá, důkladná a pro mě uklidňující. byla jsem perfektně připravena, nestresovaná a zkoušku jsem vykonala napoprvé.
Rozhodně všem doporučuji.
Alexandra Palatýnová
vloženo: 9. května 2013
vložil: Alexandra Palatýnová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děs
vloženo: 21. března 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p. Tiché mohu určitě doporučit. Paní Tichá je velmi příjemná, před zahájením kurzu seznámí s veškerými organizačními záležitostmi, s průběhem kurzu, kde, co, jak apod. Výuku teorie vede na konzervatoři pan Ing. Trubač, což je výborný učitel a na jeho přednáškách se určitě nudit nebudete, poněvadž ty jeho "hlášky" mi zní v uších ještě teď:D Na Báňské vede výuku p. Žáček, který teorii prolíná ze zkušenostmi ze zkoušek, což se samozřejmě taky hodí. Jízdy jsem absolvovala s p. Klosem, p. Hudcem a p. Žáčkem. Zejména doporučuji p. Žáčka, který se mnou jezdil také zkouškovou jízdu. Zaměřuje se na místa, kam s komisařem potom můžete u zkoušky jet, veškeré chyby komentuje, co děláte špatně, na co pozor apod. První jízdy a seznámení s vozidlem jsem měla s p. Klosem, který mi vše v klidu a s trpělivostí (!!!) vysvětlil, při výcviku se zaměřil na úkony, které bylo třeba vypilovat. A určitě se s ním nebudete v autě nudit, poněvadž "užvaněnějšího" člověka jsem snad ještě nepotkala:D Nedoporučuji však moc střídat učitele, poněvadž každý má svůj styl výuky a akorát si tímto zbytečně zamotáte hlavu. Já jezdila zejména s p. Klosem a při první jízdě s p. Hudcem jsem se některé úkony přeučovala.

Autoškola Tichá má u mě 100% a zpětně jsem moc ráda, že jsem si zvolila právě ji.

vloženo: 21. února 2013
vložil: Katka B.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Vlasta Tichá je vážně skvělá autoškola.. rozhodně nelituji, že jsem se přihlásila tady :-)
Všichni se snaží dělat svou práci zodpovědně a tak, aby byl zákazník spokojený.
Na teorii jsem se vždy těšila... byla zábavná a super atmosféra...p. Trubač ji vždy obohatil svými hláškami nebo příběhy co se mu stalo při řízení a užitečnými radami na co si dávat pozor :-))
Jízdy byly taky super :-) měla jsem možnost vyzkoušet tři učitelé a všichni byli hodní a snažili se předat co nejvíce ze svých zkušeností.. Bála jsem se řídit a po první hodině mě to přešlo a od té doby mě řízení baví :-))
S klidným a čistým svědomím vám všem tuto autoškolu doporučuji !! Přeji plno najetých kilometrů bez nehod :-))

vloženo: 17. února 2013
vložil: Sylvie , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p.Tiché bych určitě doporučila. Naučí Vás řídit v centru Ostravy kde je opravdu velký provoz.Učitelé jsou příjemní,hodní a vyjdou Vám vstříc.Neměla jsem problém,vše mi rádi vysvětlili.Nejdřív jsem se řízení auta bála,ted jezdím ráda.
vloženo: 6. ledna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla maximálně spokojená. Paní Vlasta Tichá, vám vše několikrát vysvětlí, zavolám Vám kdykoliv potřebujete, stačí jen prozvonit. Peníze, mužete dát kdy chcete, buď předem nebo před zkouškou nebo také nějak na splátky, s tím ovšem já zkušenost nemám. Učitelé byli skvělí. Doporučuji Pana Ing. Tomáše Glinze, také Mikundu a pana Hudce, ten naučí skvělé triky na parkování a u zkoušky poradí a pomůže. Zvládla jsem zkoušku napopvé. A všechni 4 co jsme jezdili jsme to udělali. Paní Tichá si účtuje polatek, když nepříjdete na jízdu, to chápu. Já sama to nemám ráda, že když se něco domluví, tak se to má splnit. Máte možnost se odhlásit 24 h předem. Pokud se náhodou něco stane já si myslím, že se dá domuvit s Tichou kdykoliv. Je to z toho důvodu, že takhle by si to mohl naplánovat každý a pak tam nechodit. Tak Vás to přinutí i když se Vám nechce. Což mě se nikdy nestalo, protože jsem se na každou jízdu vždy těšila. Kdyby nikdo nechodil stály by auta a stáli by zaměstnanci. Takže já s tím souhlásím a problém jsem s tím neměla. Takže maximálně doporučuji! A cena je snad nejlevnější v Ostravě. U zkoušky to není o autoškole, co je zač a kolik se za ní platí, ale je to o Vás, o vašich očích, myšlení, citlivosti na pedálu a zacházení s volantem!
vloženo: 15. prosince 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučila bych všem! Byla jsem maximálně spokojená , hlavně super přístup učitelů k žákům.
vloženo: 9. prosince 2012
vložil: petra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola, která mě zbavila obav z řízení. Skvělý přístup od počátku (p.Tichá vše vysvětlí a vyjde maximálně vstříc), zajímavě vedené přednášky na konzervatoři i VŠB (hlášky p.Trubače zaručeně pobaví:)), navíc za (v dnešní době) luxusní cenu, důležitý je i individuální způsob výuky - sami si řešíte přednášky, jízdy atd.
Nejdůležitější roli určitě hrají instruktoři.
Začátek výcviku jsem jezdila s p.Klosem - sympatický, trpělivý, klidný člověk, který s vámi od počátku postupně řeši nejrůznější situace, co potřebujete, vysvětlí a snaží se dodat klid a sebevědomí k řízení - jemu jsem vděčná snad nejvíce. Druhou polovinu výcviku jsem dojezdila s p.Hudcem - věcně upozorní na chyby, ukáže lepší řešení situací, díky němu si zapamatujete spoustu užitečných tras a rad, které při zkouškách rozhodně zúročíte. A závěrem - kondička navíc + zkoušky s p.Žáčkem. Nejlepší možná varianta (rozhodně doporučuju!), dodal mi relativní klid při závěrečné jízdě, celkově se snaží po každé menší chybě zklidnit a myslím, že i on byl jedním z faktorů úspěchu u zkoušky na první pokus.:)

vloženo: 7. září 2012
vložil: Simča,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou paní Tiché jsem byla maximálně spokojena! U zkoušky jsem dělala menší chyby ale i tak to vyšlo napoprvé..

Nic se neplatí navíc, vstřícnost, dobrá domluva!
Učitele doporučuji pana Mikundu, nezasahuje do jízdy a u zkoušek jste více jistí!! :)
vloženo: 6. září 2012
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   U Autoškoly jsem byl velice spokojeny s komunikaci a s vedením autoškoly. Paní Vlasta Ticha je velice vstřícná a snaží se byt maximálně nápomocna. System plánování jízd je naprosto úžasný. Na jízdy jsem měl učitele pana Mikundu a pana Trubače. Nikdy jsem nelitoval a tohle byla skvěla volba. Maximálně doporučují tyhle učitelé a autoškolu. Skvěle zacházení a moje maximální spokojenost. Zkoušky jsem udělal na poprvé.
vloženo: 1. září 2012
vložil: Michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou Vlasta Tichá jsem byla velmi spokojená.Instruktoři byli milí,velmi hodní.Jezdila jsem s p.Klosem,který byl velmi trpělivý.Několik jízd jsem absolvovala s p.Žáčkem a vděčím mu za nabytý klid u závěrečných zkoušek,které jsem k mé radosti udělala napoprvé.Tuto autoškolu svým známým doporučuji.Lída
vloženo: 21. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu u paní Tiché doporučuji. Cena super.Tímto taky děkuji panu Mikundovi za skvělé jízdy, ochotu a jeho přístup a vysvětlování určitých situacích na silnici. Jste super. Děkuji
vloženo: 14. srpna 2012
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše probíhalo v pohodě. Měl jsem jízdy s panem Ing. Blažkem, taky vše v naprostém pořádku. Jedinou nevýhodou je, že začátek a konec každé cvičné jízdy je u kulturního domu Vítkovice-naproti Krajskému úřadu. Testy a techniku jsem udělal na poprvé, jízdu bohužel až na po čtvrté, ale bylo to mou nepozorností. Jsem rád, že to mám za sebou, nezávidím novým žadatelům-závěrečné jízdy jsou totiž v rozkopané Ostravě velmi nepříjemné a chybka se inhed vloudí.
vloženo: 15. července 2012
vložil: Jarek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já byla s touto autoškolou velmi spokojená,sice jsem ji neudělala napoprvé,ale to byla moje chyba (neudělala jsem testy)..u učitelů jsem se setkala vždy jen se vstřícným přístupem a velmi povzbudivým chováním.A co se týče jízd - četla jsem,že učitelé nemají čas a jezdili jste dvakrát do měsíce - tak já jezdila dvakrát do týdne,vždy tam ten čas byl.Takže tuto autoškolu vřele doporučuji,jak cenově,tak i přístupem nejen učitelů,ale i paní Tiché.
vloženo: 28. května 2012
vložil: Petra Vojtková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola Vlasta Ticha je velmi dobra a predevsim vstricna autoskola.
Pani Ticha sama o sobe je prijemna a snazi se vse efektivne vyresit a vykomunikovat a s ohledem na pocet zaku je to skoro neuveritelny pocit.
Ucitele jsou napomocni. Radi, slusne a vecne kritizuji chyby, cimz napomahaji zakovi postupne je odbouravat.
Velke devizum také vidim v elektronickem planovaci, ktery mi usetril kredit a spoustu nervu. Měl jsem osobni kalendar spolecne s kalendarem autoskoly pred sebou a mohl jsem si v pohode planovat, jak jsem chtel.
Chapu, ze nekdo muze mit rozdilne zkusenosti, a tudiz rozdilny nazor, avsak nechapu kriticke anonymni patolizaly, kteri si nevidi na spicku nosu.
Ja jsem byl spokojen a muzu jen doporucit.
JV.
vloženo: 7. května 2012
vložil: JV.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   učitelé neochotni, nebudou mít na vás čas z důvodu katastrofálního vozového parku... ke zkouškám sem byl absolutně nepřipravem... jediné pěkné - cena ze začatku, která se stejně na konci navýší do nehorázné sumy, protože úspěšnost u zkoušek z jízd minimální... komisaři absolutní hulváti snad domluvení s majitelem autoškoly....
paní Tichá už má po Ostravě pověst tak strašnou, že kdybyh to věděl, tak k ní nelezu.... ale pozdě....VARUJI VŠECHNY že opravdu pozitivní komentáře si sepíše každý sám
vloženo: 6. května 2012
vložil: vendel, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, tato hodnocení vložil pan učitel, s kterým jsme 5.5. ukončili spolupráci, nevěnujte jim prosím pozornost, Autoškola Vlasta Tichá.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   tuto autoškolu v žadnem připadě nedoporučuju
vloženo: 6. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, tato hodnocení vložil pan učitel, s kterým jsme 5.5. ukončili spolupráci, nevěnujte jim prosím pozornost, Autoškola Vlasta Tichá.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velice nespokojená... Učitelé neměli absolutně čas ani chuť vás něco naučit.. Musela jsem se přeřadit k jiné. Jízdy byly i přes mé stížnosti cca 1x za 3 týdny. Doporučuji, pokud chcete ušetřit čas, peníze a hlavně nervy, jděte opravdu jinam. Už i cena o tom svědčí. Hlavně pak u závěrečných zkoušek kterou udělají maximálně 2 osoby z 10. Ty dvě bylo opravdu maximum. Taky si pak paní Tichá účtuje k poplatku 400, který je běžný u všech autoškol dalších 300 za půjčení auta. tzn. zaplatíte místo 400Kč nehorázných 700Kč a úspěšnost u zkoušek je 10%. Takže teď víte jak svou sumu dostane zpět. Hlavně ty vergly auta stojí za to. Jediný klad je že paní Tichá se bude na vás culit a usmívat. Aby se neculila, když z vás ve finále vytáhne 2x více než v ostatních autoškolách. Pokud chcete mít z jízdy požitek a ne trauma, určitě utíkejte rychlým krokem jinam..... Spoustu pozitivních komentářů si umí napsat se svými učiteli sama. Negativní komentáře ze své internetové stránky nestíhala mazat, proto má zrušené fórum ale tady to paní Tichá nesmažete!!!
vloženo: 5. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, tato hodnocení vložil pan učitel, s kterým jsme 5.5. ukončili spolupráci, nevěnujte jim prosím pozornost, Autoškola Vlasta Tichá.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola je skvělá jak po finanční stránce tak samotná majitelka je strašne hodná a příjemná a z učitelu mohu doporučit s klidem učitele Hudnce ...
vloženo: 22. dubna 2012
vložil: viktor,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu paní Vlasty Tiché mohu všem doporučit. Určitě je to jedna z nejlepších autoškol u nás v Ostravě. Musím pochválit profesionální a velmi přátelský přístup jak školitelů řidičů, tak taky paní Tiché. Ze školitelů bych doporučila pana Hudce- úžasný člověk.
vloženo: 9. února 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při mém přístupu k látce, oceňuji, že mi paní ředitelka nedala pár facek:-)))
vloženo: 5. února 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Tichá je skutečně jednička. Byla jsem moc spokojená. Všechno probíhalo na profesionální a současně lidské úrovni-cvičné jízdy, teorie v učebně, přístup učitelů i paní Tiché, žádný stres v autě, nikdo na Vás nekřičí. Taky moc oceňuji psychickou podporu během závěrečných zkoušek. Řidičák jsem udělala na poprvé a vděčím za to téhle skvělé autoškole. DOPORUČUJI!!!
vloženo: 22. ledna 2012
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola je dobrá ale musíte jsi vybrat učitele který bude mit o vas zajem a všechno vam vysvětly a hlavně at se zabyvaji jednosměrkama a vitkovice
vloženo: 18. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu jen mužu doporučit chvalím moc pana učitele Pavlíka a Žáčka jsou dobrý a zajímaji se abyste všechno pochopily děkuji všem
vloženo: 7. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   UČITEL PAN PAVLÍK SUPER VŠE VYSVĚTLIL A ZAJIMA SE ABYSTE VŠE POCHOPILY
vloženo: 7. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla sice levná, ale hodně se mi prodražila, kvůli opakovaným zkouškám (ale to už je moje věc). Hlavní nevýhodou bylo dojíždění na každou jízdu (na Krajský úřad - od mého bydliště daleko). Některé autoškoly jsou ochote pro žáka dojet poblíž jeho bydlište a tahle zrovna ne. Jinak co se týká učitelů, tak všichni jsou velmi hodní a laskaví a snaží se vám vyhovět.
vloženo: 4. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi děkuji panu Mikundovi, za jeho perfektní výuku jízd. Naučil mě toho velmi hodně a dost kvalitně. Jen lituji toho, že jsem s ním nejezdila od samého začátku, tak bych uměla auto ovládat perfektně.Někteří učitelé nejsou, tak ochtní a zodpovědní, ale jsou v normě a snaží se.
Děkuji Gabriela
vloženo: 30. prosince 2011
vložil: Mirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou paní Tiché jsem byl maximálně spokojený. Velmi přátelský přístup, skvělá cena a ochotní instruktoři, kteří vás opravdu něco naučí a jsou oporou i u závěrečných zkoušek. Mohu jen a jen doporučit.
vloženo: 6. prosince 2011
vložil: Radek Fest, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu u pí. Tiché jsem zvoli hlavně kvůli ceně, snad se na mě nebude zlobit ale je to tak .. :). Celý kurz jsem jezdil s panem Mikundou, jako instruktora ho můžu jen doporučit. Jízdy byly v pohodě! Co se týče vozového parku... je auto a auto, že?? Bílá Fabie v pohodě, červená trochu horší. V posledních dnech kurzu se mi zdálo že se nevraci spojkový pedál...což je dost velká závada si myslím (u červené FABIE). Sice jsem zkoušku opakoval kvůli jízdě, ale to byla moje hloupost (Možná by se mohlo jezdit víc po vítkovicích během kurzu). Takže s autoškolou spokojenost!!
vloženo: 24. října 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový dojem je výborný, všem ráda tuto autoškolu doporučuji pro vstřícnost, kvalitu a nízkou cenu.
vloženo: 21. října 2011
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem spokojena s učiteli autoškoly, hlavně na jízdách.Vyzkoušela jsem jich několik a všichni měli své techniky což nebylo zrovna ideální, ale řidičský průkaz jsem "udělala" hned na poprvé, takže musím hodnotit velice kladně :)
vloženo: 30. září 2011
vložil: Jana , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, tak vidím,že nejsem sám z takovými zkušenostmi. Rád bych dodal, že přístup některých učitelů je velmio dobrý a snaží se něco naučit např. p. Žáček,p. Mikunda. U pana Blažka to nebylo zrovna na dvakrát, spíše takový nezájem. Co bych dodal k vozovému parku, tak bych řekl, že by ty auta teda mohly být v lepším stavu. Na jízdy jsem čekal velmi dlouho, absolutně to nestíhají a abych jezdil snad 2x za měsíc, tak to je dost málo! Co s tím budete dělat p. Tichá. Nízká cena přístup snad ujde,ale čekat tak dlouho? Radši kvalitu,zkušenost a dobrého učitele za více peněz než toto. Rušení jízd, protože se skazilo auto? Čekám na jízdy tak dlouho a pak kvůli autu mi je zruší?, tak to už je i na mě trochu moc. Měla by jste si v tom udělat pořádek. To bych nakonec taky mohl jezdit jednou za dva měsíce.To, abych snad šel někde jinde.
vloženo: 16. srpna 2011
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, napište nám prosím e-mail nebo zavolejte snadno Vám jízdy domluvím, osobně Vám budu asistovat. Učitelé místo mají. Hlavu vzhůru :-)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
nezlob te se , ale Já jsem sice splnila zkoušku napoprvé , ale jen díky mému příteli, který semnou cvičně jezdil, což by se sice nemělo, ale jinak bych taktéž zkoušku neudělala. Řidičský průkaz jsem dělala půl roku a to z důvodů že nebyli učitelé, pokažené auta atd.. kolikrát mi i 2 hod. před jízdou bylo sděleno , že se hodina ruší z důvodu poruchy automobilu . Na hodinách jsem jezdila pořad dokola jednu a tu samou trasu (centrum)a rozjezd do kopce, křižovatky, vlevo a parkování jsem si musela sama říct při posledních 2 hodinách!!!!..Jízda po Vítkovicích , Porubě tam jsem ani jednou nejela což sem se až na zkoužkách dozvěděla , že se jezdí i tam. Co se týče úspěšnosti tak v den zkoušky pustíte jen 2 žáky/ně z každe skupiny a je to pravidlem .. Asi to o něčem svědčí. ..... Jinak ještě podotýkám opravdu 11 učitelů nemáte a i mě bylo v den zkoušky komisařem sděleno " no to bude zase jízda" když jsem mu řekla s kým jsem měla hodiny.. Natěstí podotýkám zkoušku a jízdu jsem zvládla, ale opravdu jen díky příteli , který mi spoustu věci vysvětlil a ukázal.... Paní Tichá je to velice trapné když negativní komentáře mažete !!!!!! Styď te se !!!!! O něčem to asi svědčí viďte! :)

vloženo: 10. srpna 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, s učitelem který s Vámi jezdil jsme již ukončili spolupráci, máte pravdu dělal si uvnitř naší autoškoly svou autoškolu podle svých pravidel,velmi nás mrzí, že jsme si toho nevšimli dříve.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola super, ale bohužel jsem na jízdy schytala učitele který mě spíš nervoval a já kvůli tomu dělala chyby, nevěděla jsem kdy si dělal srandu a kdy to myslel vážně, ale přesto jsem ho nevyměnila. Aspoň jsem se dobře obrnila proti svému příteli protože když on mi půjčí auto, tak je taky takový nevrla:D
vloženo: 20. července 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Se službami autoškoly jsem byla moc spokojená, oceňuji kvalitní instruktory, kteří na Vás nezačnou ječet, když něco uděláte špatně, ale v klidu Vám vysvětlí, o co jde. Na každou jízdu jsem se těšila. Také oceňuji průpravné teoretické hodiny, na které jsem mohla chodit po celou dobu výcviku a tak si upevňovat vědomosti. Je dobře, že je také prostor na individuální otázky žáků. K Autoškole paní Vlasty Tiché nemám jedinou připomínku, byla jsem opravdu na 100% spokojená.
vloženo: 25. dubna 2011
vložil: Marie Opálková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit. Autoškola proběhla v klidu a naprosté pohodě a stejně tak i následné zkoušky.
vloženo: 8. dubna 2011
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   celý kurz probíhal v klidu a v pohodě, vystupování učitelů na seminářích bylo prosefionální a přínosné a povinnost vykonat technickou přednášku 2x bylo užitečné!! Celkový dojem - spokojená. Zkoušku u komisaře jsem složila na poprvé. To mluví za vše.
vloženo: 17. listopadu 2010
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Komisaři jsou idioti,hlavně ten který měl mě......přestuopuju na jiný magistrát,protože magistrát komisařú v Ostravě nemá obdoby!!!!!!!!!!!záleží jak se dotyčný vyspí....není to zřejmě o tom,zda umíte jezdit bez přestupků v centru Ostravy!Jinak by nebylo možné,aby někdo před vámi udělal jízdy,když během jíizdy s komisařem málem vletí pod tramvaj,ale jizdu dal a vy kvůli parkování na parkovišti,které nezvládnete na poprve,tak vám jízdu nedá,prý at si ji natrénujete....ale přitom jste bezchybně jízdu v provozu na cestě zvládly!Tak potom kde jsme!!!Co je to za bordel!Komisaři v Ostravě jsou.......škoda mluvit,asi by tam měli sedět spravedlivý lidi!
vloženo: 10. listopadu 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolutně žádný problém, všichni jsou příjemní a velice ochotní. Maximálně doporučuji!!!
vloženo: 10. listopadu 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji
vloženo: 9. října 2010
vložil: Kseniya,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola u paní Tiché bylo asi to nejlepší řešení, které jsem mohla udělat a ostatním bych ji jen doporučila...
vloženo: 21. září 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Daji vam presne to zaco zaplatite, pozornost,vstricnost,duveru a radost z rizeni.
vloženo: 13. září 2010
vložil: Klara Owa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, kde jim opravdu záleží na člověku.
vloženo: 8. září 2010
vložil: Jindřich Beneš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou nemám zkušenosti, ale chystám se ji vyzkoušet. Na základě doporučení mé kamáradky, doufám, že je to jedna z nejlepších autoškol v Ostravě i cenově dobře dostupná :-)
vloženo: 4. září 2010
vložil: Katka Lašíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na téhle autoškole se mi líbí hlavně možnost naplánovat si teorii i jízdy a navíc i délku podle svých časových možností.Možnost si vybrat učitele na jízdy,jezdí se od rána do večera,a hlavbě pohoda a klid a přátelský přístup, což je pro vystresovaného nováčka super.
vloženo: 3. srpna 2010
vložil: Ernestová Kateřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   vse probehlo tak jak ma a pristup k zakum byl skvely.
vloženo: 18. července 2010
vložil: Martin Vítek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   AŠ Tichá můžu s klidným svědomím doporučit, jak už bylo zmíněno, vše se řeší komunikací, pokud je nějaký problém, všichni se jej snaží vyřešit a je zde fakt cítit obrovská vstřícnost.

Učitelé jsou fajn, můžete si sami zvolit, s jakým učitelem budete jezdit (s tím souvisí s jakým autem budete jezdit), vozový park je v pohodě (tři nové Fabie, Chevrolet Spark a jedna stará Fabie...), snaží se připravit na zkoušku, projet s vámi těžké věci, není problém si i něco zopakovat a cena je taky v pohodě. Můžu jenom doporučit.
vloženo: 14. června 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato spolecnost je dobre organizovana, kde vse resi hned komunikaci, coz je nejlepsi.
Nezalezi vsak jen na zazemi a vozovem parku v autoskole, ale hlavne na pristupu k nam "studentum" behem cele autoskoly, který dle meho nazoru nemohl byt lepsi. V autoskole jsme si mohli zvolit intruktora do auta, ktereho jsme chteli. Bohuzel jsem tak diky vnitrnim neschodach v podniku vytridala dalsi tri intruktory - nekteri byli sqeli nekteri ne.
Tim chci rict, teorii at se kazdy sam nauci kde je mu libo, jestli na prednaskach nebo doma z knihy,cd... ale to hlavni co vyzaruje z nasich malych zkusenostech z pozice ridice, je to, co nas intruktor ne/naucil. Mne osobne naucil intruktor, ktereho jsem mela nejratsi dobu, ale predal mi temer vice, nez ti ostatni.
vloženo: 14. února 2010
vložil: Magda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, výuka dle představ. Trpěliví, vstřícní a klidní instruktoři. Paní Tichá je velice ochotná a dobře přednáší.
vloženo: 8. února 2010
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   učitelé jsou skvělí, teorie s paní Tichou nepřekonatelná... Záruka spokojenosti...v mém případě autoškola napoprvé!!! děkuji a DOPORUČUJI

Daniela
vloženo: 19. ledna 2010
vložil: Daniela Ryšková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   u pani vlasty tiche jsem se citil velmi dobre nikdo po vas nerve spis vas jeste uklidnuje at se uklidnite ze se nic nedeje a ne jak nekdo zacne rvat ty vole co delas numis zaradit tak u autoskoly vlasty tiche jsem to nezazil a za to moc dekuji priprava na skousky byla taky super takze jsem to zvladl na poprve a za to dekuji pani vlaste tiche J.S
vloženo: 3. ledna 2010
vložil: J.Selecký, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem s touto autoškolou velice spokojená. Jakýkoliv problém či připomínky byly vyslyšeny a úspěšně vyřešeny. Děkuji!
L. Golíková
vloženo: 27. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ridicak jsem udelala napoprve,ucitele jsou uzasni,maji snahu se Vam prizpusobit.Je jich hodne a doporucuji stridat ucitele na jizdy.
vloženo: 24. prosince 2009
vložil: Pavla Brisudova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu všem jen doporučit.Výborný přístup k žákům.Učitelé jízd velmi trpěliví s profesionálním přístupem.Jízdy jsem sice zvládla až na třetí pokus,ale jen díky vlastním chybám,s tím nemá autoškola nic společného.Všem budoucím řidičům hodně štěstí.
vloženo: 18. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla spokojená.
vloženo: 16. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou paní Tiché, jsem byla naprosto spokojená a můžu říct, že i nadšená. Výuka byla výborně přednášena, nechyběly ani zkušenosti z praxe. Také učitelé praktických výcviků jsou milí, klidní a jízdy byly bez jakéhokoli stresu nebo nervů. Vřele doporučuji.

Nikol D.
vloženo: 3. prosince 2009
vložil: Nikol. D, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   oceňuji snahu připravit na zkoušku, zvládnout ji na první pokus (což se mi povedlo)! :)
vloženo: 30. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen chválit, jak lektorku přednášející (velmi poutavě)pravidla silničního provozu, tak i velmi ochotné učitele praktického výcviku, všichni jsou milí a ochotní. Vřele doporučuji :)
vloženo: 2. října 2009
vložil: Jiřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá teoretická výuka s paní Tichou, kdy nechyběly perfektní příběhy a taky zkušenosti z praxe.
Autoškolka paní Tiché mě velmi dobře připravila na závěrečné zkoušky, kdy jsem vše udělala na první pokus s maximálním počtem bodů...
Vřele všem doporučuji!!!
vloženo: 29. září 2009
vložil: Kateřina Bambušková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já jsem problém neměla naopak je moc milá, závěrečné jsem udělala na poprvé jen testy jsem musela opakovat :-/ :-)

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 16. srpna 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učí po 45min, a venčí u toho psa, a jezdí s váma po všech svojich věcech. Dělám to u ní už 4měsíc, trochu depka
vloženo: 24. září 2008
vložil: Pavla Volfová, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Vlasta Tichá osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vlasta Tichá < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Vlasta Tichá - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje