Autoškola Milan Tihelka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Milan Tihelka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Milan Tihelka < <

Pan Tihelka mne naučil řízení pěkně v klidu asi se mu zablysakava na lepší časy.

Jen u těch zkoušek by měl být víc v klidu &#128521;
vloženo: 27. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup pana Tihelky naprosto neprofesionální,sprostý jak kanál,stále jen nadává,jak jste neschopní a podobná i horší slovíčka,jako žák v jeho autoškole chodíte na hodiny jízdy s nervama v kýblu a odcházíte ze slzama v očích,okamžitě bych mu sebrala licenci!!!!
vloženo: 16. ledna 2019

Autoškolu doporučuji pouze lidem, kteří mají opravdu silnou povahu a chtějí se naučit velice dobře řídit i za podmínek, kdy vedle Vás sedí nervózní zlý učitel, který Vám do poslední kapky bude srážet sebevědomí a nakonec Vás začne dorážet přímo pří zkoušce.

SUPER příprava na život, pokud přežijete tuto autoškolu, tak jste dost pravděpodobně opravdu způsobilí řídit, protože perfektně dodržujete dopravní předpisy i za extrémní hladiny stresu, kterému se časem za hodně peněz naučíte odolávat.

Doporučovala bych Vám si při každé jízdě zpívat v duchu, to Vás uklidní a naučí se soustředit na jízdu a ne na člověka vedle sebe.

A ještě dvě věty - Nerušte prosím řidičku za jízdy a v případě že rušíte, nechte se dobrovolně vyexpedovat z auta.

Naschle
vloženo: 3. prosince 2010
vložil: Ponaučená řidička, emailová adresa nezveřejněna

Skvělý učitel, který ví, co učí!! Můžu jen doporučit!! Výborně připraví na zkoušky!!
vloženo: 27. listopadu 2008

super kvalita
vloženo: 19. listopadu 2008
vložil: joper, emailová adresa nezveřejněna