Autoškola Václav Tkáč - hodnocení a reference

:)
vloženo: 22. prosince 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Průběh kurzu jsem v době konání kurzu hodnotil jako průměrný, jelikož jsem neměl s čím srovnávat. Každopádně, z vyprávění známých a poté i jakožto očitý svědek stavu ostatních vozů jiných autoškol jsem si uvědomil, že pan Tkáč se o svou autoškolu - a tedy i vozidlo - stará nadstandardně. Jak učební materiály, tak stav vozidla jsou vždy ve velice dobré kvalitě. Pan Tkáč má dle mého férový přístup k žákům a neměl jsem s ním žádnou špatnou zkušenost.
vloženo: 21. dubna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

přístup pan Tkáče byl na můj vkus docela rázný, mnohdy jsem si diky tomu prisla uplne blba a nedostačující..koneckonců mozna byl tento pristup i k něčemu vhod..na zkoušky jsem diky tomu byla velice kvalitně připravena a zvládla je!
vloženo: 8. dubna 2023

Kurz dobrý za nejlepší cenu v té době.Individuální přístup majitele autoškoly.
vloženo: 8. února 2016

Rozhodla jsem se pro řidičský průkaz po 50. Autoškolu jsem vybírala intuitivně a podle svých zkušeností mohu všem doporučit. Výuka proběhla podle pravidel a se všemi doklady.Bez problémů jsme se domluvili na časech jízd i výuky a ty vždy platily.Oceňuji trpělivost lektora a neustálé klidné opravování mých stále stejných chyb. Tímto mu také děkuji,že to se mnou vydržel a doufám, že bez následků.
vloženo: 15. září 2015
vložil: Bartoňová Miroslava, emailová adresa nezveřejněna

Rozhodla jsem se pro řidičský průkaz po 50. Autoškolu jsem vybírala intuitivně a podle svého pocitu mohu všem doporučit. Průběh autoškoly zcela podle pravidel a dokladů.Přátelský přístup, na výuce jsme se vždy dohodli, dohodnuté časy vždy platily. Děkuji za trpělivost a klidné, neustálé opravování mých stále a stále stejných chyb. Bartoňová M.
vloženo: 15. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu bych s klidným svědomím doporučil každému ,,trémistovi " jako jsem byl já ! Být na místě instruktora ( p. Tkáče ), tak bych kolikrát
žáka ( mne ) vyklepnul po těch neohrabaných prackách, o necitlivé noze na spojce nemluvě...
Ale teď vážně, velice seriózní a slušný přístup k žákům, ať už dřívějšího data narození ( viz můj případ - řidičák k 50-ce ), tak i k mladší generaci.
Vše poctivě odučeno a odježděno. Nemám zkušenosti z jiné autoškoly, ale co jsem slyšel z vyprávění jiných jsem své volby nelitoval.
vloženo: 14. prosince 2012
vložil: Bronislav Petřek, emailová adresa nezveřejněna

Sprosté a arogantní jednání, nezkušený řidič, vysoká cena, nedoporučuji
vloženo: 17. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu mohu všem,kteří se rozhodují při výběru jen a jen doporučit!!Výborná komunikace a domluva,kvalitní výuka,velká trpělivost a opravdová snaha,aby žák autoškolu zvládl a byl tak připraven k závěrečným zkouškám.
vloženo: 1. prosince 2010
vložil: Lenka Donákova,

Výborná komunikace a domluva. Skvělý přístup k jakýmkoliv problémům. Opravdová snaha, aby žák autoškolu zvládl a spousta užitečných rad, aby se po absolvování nezabil :]
vloženo: 15. listopadu 2010
vložil: Josef Matyščák, emailová adresa nezveřejněna

Výborný osobní přístup, vysoká ochota při řešení problémů, flexibilita a zejména velmi velká trpělivost při výuce.
vloženo: 16. srpna 2010
vložil: Hynek Radil, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Václav Tkáč osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Tkáč < <

Autoškola Václav Tkáč - navigace