Autoškola Miloslav Traxmandl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Miloslav Traxmandl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Miloslav Traxmandl < <

Kdybych ještě před několika měsíci přemýšlel, kde budu dělat autoškolu, asi bych možná neměl to štěstí, které mě potkalo u této autoškoly! Za volantem jsem ve svých skoro 29ti letech neseděl ani jednou, věřte nebo ne, a jen díky neobyčejnému klidu pana Krutila,jakožto mého instruktora, který svůj klid záhy přenesl i na mě, se vše podařilo jak mělo! Tuto autoškolu, a konkrétně pana Krutila s klidným svědomím doporučuji, bezproblémová domluva, skvělá cena, průprava na budoucí samostatné řízení dle mého názoru dostačující a vše jak v té české pohádce ... Rychle, Levně , Kvalitně!!! S pozdravem a přáním mnoha a mnoha spokojených absolventů Bergmann L.
vloženo: 22. června 2011
vložil: Bergmann Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

V první řadě jsem ani nechtěl reagovat na níže psaný blábol,který je na 1000% psaný rukou konkurence a kterou asi očividně štvu :-),ale musím se nějak bránit.
A k tomu "učiteli na baterky" asi toto:
Napiš nám tady anonyme,která autoškola tady na okrese má učitele,který byl zároveň komisař,instruktor autoškoly,má akreditované školící středisko a střední automobilní průmyslovku ? :-)

Autoškola Salva

vloženo: 8. února 2011
vložil: Autoškola Salva,

OK-dobrá a klidná pohodová výuka-bezproblemů ,přeji jen úspěch před drzou konkurencí autoškol typu SA... -UČITEL NA AKU BATERKY....který neučí nic jen požaduje papírky za svinskou přípravu do dravého provozu..!!!!
vloženo: 27. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nedoporučuji skupinu A - přístup k lidem mizerný, arogantní chování...
vloženo: 13. září 2009