Autoškola Petr Trešl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petr Trešl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr Trešl < <

Skvělý, individuální přístup, na jízdy jsem chodila ráda, bavilo mě to.. Nikdo na vás neřve a všechno v klidu vysvětlí, můžu doporučit.
vloženo: 16. ledna 2015

Perfektní přístup k žákům, podrobné a pro každého srozumitelné vysvětlení pravidel i základů ovládání vozidla, vřele doporučuji.
vloženo: 8. listopadu 2010
vložil: Bílý Pavel, emailová adresa nezveřejněna

Všem můžu vřele doporučit! Pohodový průběh a jízdy bez nervů a slz. Zkoušky trošku s nervíkama, ale také spíše přátelský přístup :-)
vloženo: 4. listopadu 2010