Autoškola Tuček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Tuček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tuček < <

Dělal jsem tam řidičák i na auto a teď na A2 a za me paradni přístup,ochota a příprava na zkoušky. Dobre naučí,poučí co a jak. Řidičák jedine tam!
vloženo: 8. června 2023
vložil: Svatopluk Vojtěch ,

Katastrofální přístup určitých instruktorů k žákům .Radim všem lidem najdete si raději jinou autoškolu tyto lidé lačnící po zisku a chovající se jako pumpaři od zlaté podkovy jsou jsou připraveni z vás pomocí Nachodskych instruktorů dostat co nejvíc peněz.

vloženo: 15. srpna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Výborný přístup velmi dobře vše vysvětleno, trpělivost instruktorů
vloženo: 15. července 2021
vložil: Iveta,

V této autoškole jsem byla velmi spokojena s přístupem učitelů, skvěle mě připravili na závěrečné zkoušky a naučili vše potřebné. Určitě bych doporučila. Jediné opravdu špatné byl komisař z Náchoda, ten ale naštěstí není součástí Červenokostelecké autoškoly.
vloženo: 27. listopadu 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkový kurz pro mě probíhal velmi dobře. Dostal jsem velmi dobrého učitele. Pan Uhnavý je opravdu dobrý a z mého pohledu ten nejlepší profesionální učitel kterého by si žák mohl přát. Kéž by bylo takových učitelů vic. Děkuji panu Tučkovi,že tohoto učitele má. S velkým díky této autoškole a učiteli panu Uhnavému jsem obdržel řidičské oprávněni. Dejte si pozor na pana Kosinku má v oblibě sahat žákovy na volant. S velkým Díky Petr Hofman.
vloženo: 6. listopadu 2019
vložil: Petr Hofman, emailová adresa nezveřejněna

Není třeba dál komentovat zkoušky jsem udělal napoprvé nelze ani hodnotit když mám zkušenost jen z touto školou ale bylo to v pohodě výcvik nebyl tak náročný jak by se mohlo zdát, vše probíhalo v klidu, intrukotři mějí notnou dávku trpělivosti... kdyby si rozšiřoval řidičák asi bych tam šel znovu
vloženo: 20. prosince 2010