Autoškola Hana Tupá - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hana Tupá

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hana Tupá < <

tohle byla fakt suprová autoškola. nikdy mi nesahala do řízení, jako to dělají v ostatních autoškolách.a když jsem chtěla, tak jsem mohla jezdit každý den a klidně i místo školy...a taky hledala příčiny mích chyb a dokázala mi vždy objasnit to co jsem potřebovala, tak abych to pochopila :D a hlavně tam nebyla žádná teorie...takže už za měsíc a půl jsem měla hotový závěrečky...
vloženo: 11. prosince 2009
vložil: lída,

Pokud máte s autoškolou Hana Tupá osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hana Tupá < <

Autoškola Hana Tupá - navigace