Autoškola Hana Tupá - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hana Tupá

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hana Tupá < <

Super!! Skvělá!!!Doporučuji všem,co ještě nejezdí a všem, co si myslí, že na to nemají a mají strach!...S paní Hanou Tupou jsem se konečně ,po 2 autoškolách, přestala bát ježdění!!!. Je to úžasná ženská, s ohromnou empatii a darem vysvětlování. Vyvolá ve vás pocit klidu a to je nejdůležitější. Beru u ní kondiční jízdy asi po 8 letech neježdění a to nejsem z Prahy. Přesto jsem se nikdy necítila za volantem lépe a nikdy jsem i lépe nejezdila!!! Procvičuje se mnou krok po kroku základní techniky - přejezdy pruhů, rozjíždění do kopců, parkování. Vždy jezdí přesně, logicky postupuje v tréninku a díky tomu se hodně a rychle učím. Po dvou hodinách jsem vyrazila již sama s autem. Dodá Vám obrovskou sebedůvěru a podporu!! Tímto to beru i jako ohromné poděkování za překonání strachu. Šlo prostě jen o to, že jsem nenarazila dříve na tak dobrého učitele, jako je ona!!! Je to Profík, klobouk dolu!
vloženo: 21. června 2012
vložil: Klára,

V mém případě není co vytknout,a to i když jsem nebyla zrovna ideální žák. Jsem za volantem děsně sprostá:-)) Ale musim říct,že pani Tupá měla s mojí osobou svatou trpělivost. Naučila mě hodně a dnes jsem jí za to vděčná. Je velmi trpělivá a velmi vstřícná. Pokud jsem projevila v začátcích třeba obavu z rozjíždění do kopce,tak měla tu odvahu vzít mě na křižovatku kde tohle budu potřebovat a několikrát jí semnou projela. Je to neuvěřitelné,ale pokud si na svou výuku vzpomenu a rozjíždím se do kopce,tak ač je to k nevíře,pořád slyším její slova "spojku do záběru a pomalu přidávat plyn" Dnes s velkým respektem,ale mohu říct že neřídím vůbec špatně:-)

Miluna
vloženo: 17. května 2012
vložil: Miluna,

Učila mě přímo paní Tupá a nemůžu si stěžovat na jedinou věc - byla neuvěřitelně trpělivá a klidná. Ať jsem udělala cokoli špatně (naštěstí toho zase tak strašně moc nebylo), ani jednou na mě nezakřičela, což by mě vybedlo z míry ještě víc. Po celou dobu jízd jsme si spolu povídaly, takže to byl nejen užitečně, ale i příjemně strávený čas. Jedinou nevýhodou pro mě byla poloha zázemí, ale vždy jsme se domlovaly, kde se sejdeme a odkud budeme vyjíždět.
Všem mohu s čistým svědomím jen doporučit. R.K.
vloženo: 9. prosince 2009

Pokud máte s autoškolou Hana Tupá osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hana Tupá < <

Autoškola Hana Tupá - navigace