Autoškola U Grandu - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly U Grandu

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola U Grandu < <

Opravdu nespokojeny, přístup pana Konečného byla katastrofa, při každý chybě zuřil a byl nepříjemný, a když se to někdo učí je jasný že to neumí a prave proto tenhle přístup KATASTROFA!
vloženo: 6. října 2021

Jízdy s p. Konečným jsou otřesné, nic nevysvětlí,jenom řve, protože nejdříve se přece musím naučit jezdit a pak se teprve můžu přihlásit do autoškoly. Už nikdy!!!
vloženo: 5. listopadu 2018

Byl jsem výborně připraven na zkoušky. Učitel byl férový. Jediná věc, co mi vadila byla délka kurzu (cca 2 a půl měsíce).
vloženo: 20. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dlouho jsem autoškolu odkládala až jsem byla pracovně donucena získat ŘP. Byla jsem rozhodlá pro jinou autoškolu, ale naštěstí se mě osoba, která se celý život pohybuje ve světe autoškol, zeptala zda chci nejlevnější cenu, nebo se opravdu naučit řídit. Chtěla jsem to druhé a byl mi doporučen pan Jehurnov. Nelitovala jsem rozhodnutí. Instruktor měl svatou trpělivost (speciálně při couvání), vysvětloval, na veškeré hloupé dotazy odpovědět a hlavně dokázal mě připravit ke zkouškám, které jsem zvládla na poprvé. Za mě dávám 1* a autoškolu U Grandu určitě doporučuji!
vloženo: 9. června 2016

Nejlepsi pristup a hodne nauci,a u zaverek bezkonkurenční pristup proste best.nejlepsi autoskola v sumperku.
vloženo: 6. června 2016
vložil: František ,

Super učitelé co se přizpůsobí každému žákovi jak mu to vyhovuje a mají k němu dobrý přístup.
vloženo: 19. října 2012

Velice ochotní učitelé.Přizpůsobí se časově, dokáží poradit v klidu bez stresu prostě profíci každým coulem!
vloženo: 26. ledna 2012

perfektní teoretický, praktický výcvik. U zkoušek jsem neměl vůbec stres. Byl jsem maximálně připraven. Vřele doporučuji ;o)
vloženo: 13. srpna 2011
vložil: David,

Dovoluji si o sobě říci, že když bůh rozdával řidičský um, tak mě nezazvonil budík. Byl jsem si jist, že k řízení motorového vozidla jsem naprosto neschopný do té doby, než jsem začal navštěvovat výše uvedenou autoškolu a kurz u p. Bartoše (tohoto snad už legendárního kantora jsem volil záměrně, chtěl jsem totiž, abych si u kantora zaplatil výuku a ne, aby mi v autě spal), který mě vyvedl z omylu. Dokázal mne naučit to, co jsem před začátkem kurzu považoval za nemožné. Opravdu smekám před jeho vytrvalostí, trpělivostí, znalostmi, umem a hlavně profesionalitou. Díky Vám.
vloženo: 16. listopadu 2010

Tak pan Jehurnov ml. je fajn člověk, vždy se s ním dá domluvit a rád se přizpůsobí mím časovím možnostem a program jízd vždy naplánuje tak aby to všem vyhovovalo. Autoškola jako taková je v pohodě a naučit jezdit umí !!! Vřele doporučuji. Jirka.
vloženo: 1. října 2010
vložil: Jiří Procházka,

Kvůli škole jsem si nemohl dovolit chodit na teorii, takže mi to v této autoškole prostě zařídili tak abych měl několik hodin hnedka po sobě nemusel ze školy odjíždět dřív. Jsou ochotní, kdykoliv jsem se mohl domluvit na jiném termínu a ve všech ohledech mi byli vstříc.
Jízdy byli bezvadné, lektor na mě nikdy nezvyšoval hlas, ba naopak se mě v pro mě krizových situacích snažil uklidnit, vždy měl dobrou náladu. Autoškolu jsem si opravdu užil
vloženo: 25. srpna 2010
vložil: Petr Krobot,

Skvělá autoškola s příjemnými lektory, kteří Vás naučí dobře jezdit a ještě si s Vámi popovídají :-) Dá se s nimi v pohodě dohodnout, pokud zrovna nemáte čas a potřebujete změnit hodinu výuky. Autoškola je také za příznivou cenu :-)
vloženo: 19. ledna 2010

profesionální přístup. Můžu doporučit. Velice ochotné jednání.
vloženo: 28. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Bartoš je moc milý člověk a jezdit s ním byla prostě zábava. Na jeho hodiny jsem se vždycky těšila a nestalo se mi ani jednou, že by na mě zvýšil hlas nebo mi dal nějakým způsobem najevo, že jsem neschopná..:)
vloženo: 19. listopadu 2009